تاریخ : شنبه 28 شهریور 1388 | 02:42 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali
برهانی: آقای گل امسال هم از استقلال است

Abietehran: مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: قول نمی‌دهم خودم آقای گل شوم؛ اما این عنوان باز هم از آن استقلال است.


 آرش برهانی، زننده هر دو گل استقلال در دیدار مقابل استیل آذین، اظهار داشت: خدا را شكر كه توانستیم هر سه امتیاز را كسب كنیم و به رتبه‌ بالاتری برسیم.امیدوارم مقابل ابومسلم نیز همین گونه بازی كنیم و به پیروزی‌هایمان ادامه دهیم.
وی درباره عملكرد مهاجمان استقلال، گفت: تیم ما 4 مهاجم خوب دارد كه همه آنها توانایی عوض كردن نتیجه در یك لحظه را دارند. طبیعی است كه هم سطح بودن ما مشكل‌ساز باشد؛ اما با هم رفیق هستیم و می‌توانیم در كنار هم، مكمل‌های خوبی باشیم.
وی در خصوص اعتراض بازیكنان به نیمكت‌نشینی، عنوان كرد: سه بازی نیمكت‌نشین بودم؛ حتی در یك مسابقه، در نیمه دوم به بازی آمدم؛ اما با تمام وجودم بازی كردم. كتمان نمی‌كنم كه نیمكت‌نشینی، هر بازیكنی را ناراحت می‌كند؛ اما اگر به صلاح تیم باشد، باید آن را پذیرفت.
وی در مورد بخت آقای گلی مجددش، گفت: قول می‌دهم آقای گل از استقلال باشد؛ اما نمی‌توانم بگویم خودم به این مهم دست پیدا می‌كنم.
آرش برهانی در خصوص اعتراض به سیدصالحی كه در یك صحنه به او پاس نداد، گفت: در آن لحظه عصبانی بودم و واكنش نشان دادم؛ ولی سیدصالحی بازیكن خوبی است كه در این دیدار هم موقعیت‌های خوبی را برایم فراهم كرد. از او تشكر می‌كنم.


  • تله کام
  • فروش بک لینک
  • کارت شارژ همراه اول