تاریخ : شنبه 28 شهریور 1388 | 02:44 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali

اعتراض بازیکنان در تصمیم کادر فنی تاثیری ندارد
مرفاوی: بازیكنی را مامور مهار كریمی نكرده بودیم


 صمد مرفاوی بعد از پیروزی دو بر صفر مقابل استیل آذین گفت : بازیکنان استقلال با تمام وجود و تلاش فراوان بازی کردند و نسبت به دیدارهای گذشته سرعت بیشتری داشتند كه همین باعث شد تا موقعیت های زیادی به دست آوریم.

سرمربی تیم استقلال درخصوص استفاده از زوج برهانی و سید صالحی در خط حمله استقلال برای این دیدار،تاکید کرد: با توجه به اینکه زمان دیدار استقلال و تراکتورسازی با این بازی اندک بود ترجیح دادیم از مهاجمانی استفاده کنیم که انرژی بیشتری داشته و سرحال باشند.به همین خاطر بود که سید صالحی در کنار برهانی در ترکیب اصلی به میدان رفت.

مرفاوی  در مورد  اعتراض برخی از بازیکنان درخصوص نیمکت نشینی گفت: اعتراض بازیکنان در تصمیم کادر فنی تاثیری ندارد.  مرفاوی در پاسخ به این سئوال که آیا برای مهار علی کریمی برنامه خاصی داشتید یا خیر افزود: کریمی بازیکن بزرگی است که هر لحظه می تواند نتیجه بازی را به تنهایی به سود تیمش عوض کند.با این حال برنامه ما برای کنترل این بازیکن از طریق یار مستقیم نبود و طبق سیستم بازی،کریمی در هر منطقه ای که بازی می کرد توسط بازیکن همان منطقه مهار می شد.

وی در خصوص قضاوت داور ایرانی در دربی اظهار داشت: بازی قبل را هم داوران ایرانی سوت زده‌اند ولی باید در این خصوص منطقی‌تر تصمیم گرفت. نه این كه مخالف داور ایرانی برای این مسابقه باشم ولی امیدوارم تصمیمات در این زمینه منطقی‌تر باشد. مرفاوی در خصوص حضور 80 هزار تماشاگر استقلالی در دیدار برابر استیل آذین تصریح كرد: خوشحالم كه آنها به ورزشگاه آمدند و خوشحال به منازلشان بازگشتند. امیدوارم آنها این پیروزی را به عنوان یك عیدی بزرگ از ما قبول كنند. این مربی در خصوص برگزاری مسابقه در ساعات پایانی شب گفت: اگر بازی‌ها راس ساعت21 برگزار شود ایرادی ندارد و ما هم مخالف برگزاری آن نیستیم. سازمان لیگ زحمت خود را می‌كشد و من قبول دارم برنامه‌ریزی برای فوتبال ما سخت است. اگر هم یك بار به این مسئله اعتراض كردیم، به خاطر ساعت 22:30 بود و دیگر اعتراضی به این مسئله نداریم.

    ABIETEHRAN  • تله کام
  • فروش بک لینک
  • کارت شارژ همراه اول