تاریخ : چهارشنبه 23 دی 1388 | 02:19 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali
 
معارفه مجید نامجو مطلق و محصص

جلسه معارفه مرتضی محصص و مجید نامجو مطلق عصر امروز با حضور واعظی آشتیانی در محل تمرین این تیم با حضور بازیكنان و اعضای كادر فنی برگزار شد .

در این جلسه مدیرعامل باشگاه استقلال گفت : « مرتضی محصص از كارشناسان خوب و سرشناس فوتبال كشور است كه دانش بین‌المللی فوق‌العاده‌ای دارد و با رفتن روته مولر از تیم ما به سبب حضور استقلال در لیگ قهرمانان آسیا تجربیاتش می‌تواند باعث تقویت كادر فنی شود. همچنین مجید نامجو مطلق هم از مربیان خوب كشور بوده كه در دوران بازیگری‌اش معتقدم هیچ هافبكی در فوتبال ایران به اندازه او با كیفیت نبود. امیدوارم با حضور آنها در كادر فنی، بتوانیم تیم را به برد نزدیكتر كرده و باعث پاره شدن نوار تساوی‌های تیم شویم. »

وی با بیان این كه برای دو بازی آتی تیم پاداش‌های ویژه‌ای در نظر گرفته شده است، خطاب به بازیكنان گفت: شما با عشق و علاقه فراوان در این تیم كار می‌كنید و ملاكتان برای حضور در استقلال پول نبوده است. برخلاف كسانی كه معتقدند برخی بازیكنان استقلال پولكی هستند و این واژه البته به خودشان بازمی‌گردد می‌دانند كه از هیچ تلاشی برای موفقیت استقلال دریغ نمی‌كنیم. آنها افرادی هستند كه با عواطف شما بازی كردند، شان شما بیش از اینهاست و البته فكر نكنید در همه جا عدالت رعایت می‌شود. آنها می‌خواستند شما را به حاشیه ببرند اما شما بدون توجه به رفتارشان برای سربلندی خود و استقلال بجنگید. امیدوارم با حضور مرتضی محصص به عنوان مشاور فنی و مجید نامجو مطلق به عنوان مربی خانواده گرمی را تشكیل دهیم و مطمئن باشید تا روزی كه من در استقلال هستم از هیچ تلاشی برای موفقیت تیم دریغ نخواهم كرد و اجازه نمی‌دهم منافع این تیم و شما بازیكنان و مربیان به خطر بیافتد.  • تله کام
  • فروش بک لینک
  • کارت شارژ همراه اول