تاریخ : پنجشنبه 22 بهمن 1388 | 01:10 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali

 

بیوگرافی

خسرو حیدری هستم. متولد 23 شهریور سال 1362. تا مقطع دیپلم بیشتر درس نخواندم و در سال 1384 هم ازدواج كردم. بچه تهران هستم و یك خواهر هم دارم.

سابقه باشگاهی

فوتبال حرفه‌ای را از تیم ابومسلم آغاز كردم. دو سال در این تیم توپ زدم، سپس به پیكان آمدم. بعد از پیكان سه سال در پاس بازی كردم تا اینكه به تیم مورد علاقه‌ام یعنی استقلال تهران پیوستم.

فوتبالم بهتر از درس بود

از بچگی به فوتبال علاقه داشتم اما هیچ وقت فكر نمی‌كردم به این جایگاه برسم فوتبالم بهتر از درس بود. به همین خاطر ترجیح دادم به سمت فوتبال بروم چون در مقطع جوانان در پرسپولیس بازی می‌كردم طرفدار این تیم بودم. اما الان استقلالی هستم و خیلی به این تیم تعصب دارم.

عاشق رونالدو

الگوی ورزشی من رونالدو بود و بازی این فوتبالیست را خیلی دوست دارم. آرزوی ورزشی‌ام هم این است كه همیشه در راه مثبت حركت كنم. تیم ملی، اولین هدف من است و صددرصد  به این پیراهن خواهم رسید.

محبوبیت بهتر است

شهرت خوب است اما محبوبیت خیلی بهتر است. محبوبیت و مشهور بودن دردسرهایی دارد اما مزایای آن خیلی بیشتر است. به طور كلی دوست دارم، آدم محبوبی باشم چون فوتبالیست محبوب ماندگارتر است تا مشهور.

پدر مخالف بود

پدرم زیاد با فوتبال بازی كردنم موافق نبود. مثل خیلی از پدرهای دیگر می‌گفت كه فوتبال به درسم لطمه می‌زند اما وقتی دید پیشرفت كردم و به موفقیت رسیدم، موافقت كرد و حتی تشویقم نمود.

مثل همه بچه‌ها

من هم در بچگی مثل همه بچه‌ها می‌گفتم دوست دارم دكتر یا خلبان شوم نمی‌دانم چرا آن زمان این مسئله مد شده بود! الان كه به آن زمان فكر می‌كنم، خنده‌ام می‌گیرد. اما به فوتبالیست شدن هم فكر می‌كردم مدتی هم در جواهرسازی كار می‌كردم. شاید اگر فوتبالیست نمی‌شدم، این كار را ادامه می‌دادم.

((((البته جوونهای امروز هم امپول زنن <دکتر> هم چتر باز<خلبان>)))

نقش ماندگار

اگر قبول كنیم كه تشویق و حمایت خانواده و پدر و مادر باعث ارتقای جایگاه فرد می‌شود به این نتیجه می‌رسیم كه پیشرفت و ترقی آدم باید از خانواده شروع شود.

هفته‌به‌هفته

استقلال، فصل پرفراز و نشیبی داشته است. در یك برهه افت كردیم كه طبیعی بود چرا كه بحران سراغ هر تیمی می‌رود. خوشحالم كه این دوران برای استقلال كوتاه بود و هفته به هفته بهتر شدیم.

دایی، كارش را بلد است

تیم ملی خیلی خوبی داریم. افشین خرس قطبی كارش را خوب بلد است و مطمئنم او با تیم ملی موفق شده و به جاهای خوبی میرسیم. من هم تلاش می‌كنم با انجام بهترین بازی‌ها در استقلال در تیم ملیهم خوب بازی کنم.

حلالیت از همه

اگر یك روز به آخر عمرم مانده باشد، می‌روم از همه حلالیت می‌طلبم آنقدر فرصت ندارم كه كار خوب انجام بدهم تا به درد آخرت بخورد به همین خاطر فقط حلالیت می‌طلبم.

لیگ اروپایی

سقف آرزوی بیشتر فوتبالیست‌های ما لژیونر شدن است. دوست دارم به قدری خوب باشم كه به لیگ‌های اروپایی راه پیدا كنم.

هدف، خوشبختی است

خانواده‌ای را سبز می‌دانم كه همه باهم خوب باشند و یك هدف را دنبال كنند كه آن سعادت و خوشبختی اعضای آن باشد.طبقه بندی: بیوگرافی،

  • تله کام
  • فروش بک لینک
  • کارت شارژ همراه اول