تاریخ : شنبه 29 خرداد 1389 | 05:29 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali

آقای گل همه را سر کار گذاشت


سرانجام با انتشار عکس یادگاری عماد رضا با پیراهن الزمالک مصر داستان این مهاجم عراقی با تیم های ایرانی خواهان او و بازار گرمی های همیشگی او به پایان رسید.

شب گذشته رسانه های مصری تصاویر امضاء قرارداد ما بین عماد رضا و مدیر باشگاه الزمالک مصر را منتشر کردند تا تیم های خواهان این مهاجم عراقی دیگر روی قرارداد با او حساب باز نکنند. این در حالی است که امروز صبح , مدیر برنامه ایرانی الاصل عماد رضا با مدیر عامل یکی از باشگاه های معروف تهارنی جلسه ای برای پیوستن او به این تیم داشت.

                       این عماد رضا یا اسکوله یا فکر کرده ما .... ییم مرتیکه عرب

=====================================================================

ایمان مبعلی بر سر دوراهی

باشگاه استقلال از هفته گذشته وعده داده بود این بازیکن امروز در محل این باشگاه حاضر می شود تا مذاکرات نهایی انجام و احتمالا قرارداد امضا شود.

از سوی دیگر فولاد خوزستان نیز منتظر این بازیکن است تا جواب نهایی را به پیشنهاد آنها بدهد اما ایمان مبعلی هنوز تصمیم نهایی خود را نگرفته است.

این بازیکن امروز به همراه جواد کاظمیان به صورت انفرادی در کمپ تیم های ملی تمرین کرد.

مبعلی قصد دارد تا چند روز آینده تصمیم خود را بگیرد و از بین فولاد و استقلال یک تیم را انتخاب کند.

                      بدو بابا نکنه تو هم فکر کردی حتما فرانک ریبری هستی؟

======================================================

کلاه‌کج: برای حضور در استقلال مشکلی ندارم

عادل کلاه‌کج در خصوص آخرین وضعیت خودش اظهار داشت: با توجه به قراردادی که دارم سر تمرینات پرسپولیس حاضر شدم. بعضی‌ها نوشتند که جای تعجب داشت کلاه‌کج علیرغم اینکه در لیست مازاد پرسپولیس است در تمرینات حضور پیدا کرد اما آنها بدانند من با پرسپولیس یک سال دیگر قرارداد دارم و کار درستی را انجام دادم. با پرسپولیس قرارداد دارم و نمی‌دانم چرا از حضور من در تمرینات تعجب کردید.

کلاه‌کج در خصوص پیشنهاد باشگاه استقلال گفت:‌ خبرهایی است اما الان به استقلالی‌ها یا هر تیمی دیگر می‌گویم که اگر من را می‌خواهند باید رضایت‌نامه‌ام را بگیرند. اگر باشگاهی با پرسپولیس صد در صد به توافق برسد من برای حضور در آن تیم مشکلی ندارم، حالا می‌خواهد استقلال باشد یا تیم دیگر.

                                    تو چی میگی کچل خان؟

================================================

آلوز: در مورد جدایی کاظمی و محبوبیت او هیچ نظری ندارم

فیلیپ‌آلوز، هافبک دفاعی جدید استقلال با حضور در دفتر سرپرست باشگاه استقلال قرارداد خود را نهایی کرد.

فیلیپ آلوز که تنها چند ساعت از ورودش به ایران می‌‌گذرد گفت: از امروز در تمرینات تیم حاضر خواهم شد. استقلال باشگاه بزرگی است، مدیریتی بسیار خوبی دارد و سوابق درخشانی را در ایران و آسیا دارد.

هافبک استقلال ادامه داد: پست تخصصی من هافبک دفاعی است اما با توجه به اینکه قابلیت بازی با هر دو پا را دارم در هر پستی را که کادرفنی صلاح بدانند انجام وظیفه خواهم کرد.

بازیکن جدید استقلال افزود: من اخلاقم به گونه‌ای است که در مورد دیگر بازیکنان صحبتی نمی‌کنم. در مورد جدایی کاظمی و محبوبیت او نزد هواداران هیچ نظری ندارم. من سابقه بازی در تیم بزرگ واسکودوگاما را دارم و با تلاش و عملکردم صحبت می‌کنم.

فیلیپ آلوز در انتها گفت: پارسال استقلال تیم بسیار خوبی داشت ولی به حقش نرسید، امیدوارم امسال بتوانیم گذشته را جبران کنیم و مردم را شاد کنیم.

                                    ایول جذبه  • تله کام
  • فروش بک لینک
  • کارت شارژ همراه اول