تاریخ : سه شنبه 29 تیر 1389 | 09:14 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali
نشست خبری مظلومی و پورحیدری شنبه برگزار می‌شود

 نشست خبری مدیر فنی و سرمربی تیم فوتبال استقلال شنبه آینده برگزار می‌شود.


 روابط‌ عمومی باشگاه استقلال از اصحاب رسانه دعوت كرده تا در روز شنبه دوم مرداد ماه ساعت 14 در كنفرانس خبری كه با حضور منصورپورحیدری؛ مدیرفنی و سرپرست و پرویزمظلومی؛ سرمربی تیم استقلال برگزار می‌‌شود حضور به هم رسانند.
این جلسه در محل روابط عمومی باشگاه برگزار خواهد شد.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اولین تمرین فرهاد مجیدی با استقلال

فرهاد مجیدی اولین تمرین خود را با تیم فوتبال استقلال تهران برای فصل جدید انجام داد.


 تمرین تیم استقلال یك روز قبل از دیدار مقابل نفت تهران در جام ولایت بعد از ظهر امروز از ساعت 17 در زمین ورزشگاه كارگران برگزار شد.

* فرهاد مجیدی كاپیتان استقلال كه به دلیل مصدومیت در تمرینات ابتدای فصل این تیم حضور پیدا نكرد عصر امروز با حضور در ورزشگاه كارگران در كنار سایر بازیكنان به تمرین پرداخت. البته این بازیكن تنها به صورت انفرادی كارهای بدون توپ را انجام داد. فرهاد مجیدی پیش از این در كردان یك نوبت در محل تمرین استقلال حضور داشت و در آن جلسه نیز تنها نظاره گر تمرین شد.

* پرویز مظلومی سرمربی تیم استقلال حدود 10 دقیقه با بازیكنان این تیم صحبت كرد و از آنها خواست با توجه به تكمیل شدن تیم با جدیت برای دیدار با شهرداری تبریز تمرین كنند. مظلومی دیدار با نفت را یك دیدار تداركاتی خوب برای شروع در لیگ دهم دانست و از بازیكنان خواست در این دیدار نیز با جدیت بازی كنند.

* مجتبی جباری با 10 دقیقه تاخیر به محل تمرین رسید و بر خلاف 2 روز گذشته در كنار سایر بازیكنان كارهای تاكتیكی را مرور كرد.

* تنها 20 نفر از هواداران استقلال در ورزشگاه كارگران حضور داشتند.

* در ابتدای تمرین بازیكنان زیر نظر نوشادی كارهای كششی و استقامتی انجام دادند و سپس زیر نظر مظلومی و فریبا به مرور كارهای تاكتیكی پرداختند.

* حسین تراب‌پور به صورت اختصاصی با وحید طالب لو و محمد محمدی به تمرین پرداخت.

* پرویز مظلومی از بازیكنان جناحین تیمش خواست با ارسال‌های دقیق برای مهاجمان موقعیت سازی كند.

* بازیكنان تیم استقلال به همراه سایر اعضای این تیم پس از پایان تمرین راهی هتل لاله شدند تا اردوی پیش از بازی با نفت را برگزار كنند.

تیم فوتبال استقلال فردا و ساعت 19:45 در ورزشگاه تختی به مصاف نفت تهران خواهد رفت.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دلیل بازگشت نام سیدصالحی به فهرست استقلال اعلام شد

باشگاه استقلال دلیل وارد كردن مجدد نام مهاجم مصدومش در فهرست تیم را اعلام كرد.


محمد سررشته‌داری مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال اظهار داشت: دلیل اینكه نام سید مهدی سید صالحی دوباره به فهرست استقلال وارد شد این بود كه در صورتی كه نام سیدصالحی از فهرست استقلال در فصل نقل و انتقالات خارج می‌شد در نیم فصل هم نمی‌توانستیم او را به فهرست اضافه كنیم.

وی ادامه داد: به همین دلیل و با پیشنهاد پرویز مظلومی و موافقت علی فتح‌الله زاده نام این بازیكن در فهرست تیم وارد شد.سید صالحی مصدوم است اما احتمالا در نیم فصل دوم می‌تواند به تیم كمك كند و به میادین بازگردد.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

امسال تیم خوبی داریم
روانخواه: یك ماه و نیم دیگر بازمی‌گردم

هافبك تیم فوتبال استقلال گفت: اگر همه چیز خوب پیش برود می‌توانم یك ماه و نیم دیگر با آمادگی كامل در خدمت استقلال باشم.


امید روانخواه درباره آخرین وضعیت خود عنوان كرد: در حال حاضر دوران نقاهت خود را سپری می‌كنم. روند بهبودی‌ام در حال سپری شدن است و از 10 روز دیگر فرم دویدن را آغاز خواهم كرد.اگر همه چیز خوب پیش برود می‌توانم یك ماه و نیم دیگر با آمادگی كامل در خدمت استقلال باشم.

وی ادامه داد: امسال تیم خوبی داریم خصوصا اینكه در مركز میدان نفرات بسیار خوبی جذب شده‌اند كه می‌توانند عامل موفقیت ما باشند، هرچند نباید رقبا را دست كم گرفت. خیلی امیدوارم مثل دو سال قبل قهرمان ایران شویم چون این توانایی را داریم.

روانخواه در پایان گفت: بازی‌های اول همیشه اهمیت زیادی دارد. اگر بتوانیم در بازی‌های اول به نتایج خوبی برسیم اعتماد به نفس و شخصیت تیمی استقلال افزایش خواهد یافت و قطعا فصل خوبی را پشت سر خواهیم گذاشت. امسال علاوه بر استقلال تیم‌های اصفهانی، پرسپولیس و استیل‌آذین هم با توجه به نفرات خوبی كه در اختیار دارند از مدعیان قهرمانی به شمار می‌روند.  • تله کام
  • فروش بک لینک
  • کارت شارژ همراه اول