تاریخ : سه شنبه 29 مرداد 1392 | 04:19 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali

 

 تمرین عصر امروز استقلال که قرار بود از ساعت 19 آغاز شود، پس از پایان تمرین نماینده تایلند، از ساعت 18:45 آغاز شد.
*با توجه به خواست مسئولان تیم تایلندی برای عدم حضور اصحاب رسانه در کمپ، بلافاصله بعد از اتمام تمرین این تیم، درهای کمپ به روی هواداران باز شد تا حدود 150 تماشاگر استقلالی برای تماشای این نوبت از تمرین در کمپ حاضر شوند.
*آندرانیک تیموریان با لباس شخصی در تمرین حاضر شد و پس از گذشت 30 دقیقه محل تمرین را ترک کرد. او البته صحبتی چند دقیقه‌ای با سرمربی تیم داشت. گفتنی است وی به بازی مقابل بوریرام با توجه به مصدومیتش نمی‌رسد.
*گوران لاوره امروز در تمرینات گروهی تیم حاضر شد. او البته پس از این مهم، زیر نظر امیر حاج‌قاسم به دویدن دور زمین پرداخت.
*دوربین شبکه تلویزیونی 20:30 در محل تمرین استقلال حاضر و مصاحبه‌هایی با بازیکنان و کادرفنی داشت.
*امیر قلعه‌نویی پیش از شروع تمرین، بازیکنانش را در زمین جمع کرده و ضمن تاکید بر اهمیت بازی روز چهارشنبه از بازیکنانش خواست تا مقابل بوریرام آنقدر خوب ظاهر شوند که کار را در تهران به نوعی تمام کنند.
*منصور پورحیدری، میرشاد ماجدی و شاهرخ بیانی از جمله حاضران در تمرین بودند. پسر جواد زرینچه نیز همچون دیروز در محل تمرین استقلال حضور پیدا کرد.
*بازیکنان استقلال پس از انجام حرکات ترکیبی و ارسال روی دروازه، به فوتبال درون تیمی پرداختند اما در بخش پایانی تمرین که تیم قصد انجام تمرینات ویژه تاکتیکی را داشت، امیر قلعه‌نویی از هواداران خواست تا کمپ را ترک کنند که هواداران هم پس از تشویق سرمربی و استقلال، کمپ را ترک کردند.  • تله کام
  • فروش بک لینک
  • کارت شارژ همراه اول