تاریخ : سه شنبه 29 مرداد 1392 | 04:24 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali

جواد نکونام به همراه امیر قلعه‌نویی سرمربی استقلال در نشست خبری پیش از بازی فردا مقابل بوریرام شرکت کرد. وی در آغاز صحبت‌هایش در خصوص این دیدار گفت: کادرفنی 4،5 بازی آنها را آنالیز کرده‌اند که با دیدن این فیلمها به شناخت نسبی از حریف دست یافتیم ولی برای به دست آوردن آخرین فیلم‌هایشان کار سختی داشتیم. به هر حال مطمئن باشید فردا روزی است که موفقیت برای ماست.
وی یادآور شد: به نظرم در بازی فردا شب نقطه قوت استقلال، حضور هوادارانش خواهد بود. هدف‌مان این است تا در این بازی نتیجه خوبی به دست بیاوریم و در بازی برگشت هم از این نتیجه دفاع و بتوانیم به مرحله بعد صعود کنیم. موضوعی که مهم است این است که در دیدار مقابل این تیم در تهران گل نخوریم. فکر می‌کنم فردا روز خوبی برای فوتبال کشورمان باشد چون هم اکنون بحث استقلال نیست و همه دعا می‌کنند تا در بازی فردا بتوانیم موفق باشیم.
وی افزود: کمتر کسی فکر می‌کرد ما به این مرحله برسیم، تیم‌های رقیب با هزینه‌های کلان جا ماندند اما ما نصف این هزینه‌ها را هم نکردیم و با تلاش مربیان به این مرحله صعود کردیم. حالا ما تنها نماینده ایران هستیم و من این را می‌دانم که خیلی از کشورهای عربی آرزو داشتند که در این مرحله حضور داشته باشند. حالا که ما به این مرحله رسیده‌ایم، بهتر است همه حمایت‌مان کنند.  • تله کام
  • فروش بک لینک
  • کارت شارژ همراه اول