تاریخ : سه شنبه 29 مرداد 1392 | 04:37 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali

منصور پورحیدری با دعوت از هواداران آبیدوست برای حضور در ورزشگاه آزادی اعلام کرد حضور آنها در بازی فردا می‌تواند خیلی به استقلال کمک کند. پورحیدری در گفت‌وگویی با سایت رسمی باشگاه استقلال در خصوص بازی با بوریرام صحبت کرد.
 *چه پیش‌بینی از بازی با بوریرام دارید؟
 برخلاف اینکه گفته می‌شد این تیم حریف چندان قدرتمندی نیست،  ما با تماشای فیلم بازی‌های آنها متوجه شدیم به مصاف یک تیم کاملا قوی می‌رویم. فیلم 4،3 بازی بوریرام را دیدیم، آنها بازیکنان خوب و کاملا آماده‌ای دارند. با نظم فوتبال بازی می‌کنند و بی‌مورد تا این مرحله نرسیده‌اند با این حال ما تمرینات خوب و منظمی را طی این چند روز سپری کردیم و خوشبختانه ساموئل و بیگ‌زاده را برای این بازی در اختیار داریم و تنها آندرانیک تیموریان است که نمی‌تواند ما را در این دیدار حساس همراهی کند ولی بقیه بچه‌ها همه سرحال و باانگیزه هستند تا از همان دقیقه اول به فکر ارائه یک بازی خوب و بابرنامه باشند.
*با توجه به آنالیز فیلم بازی‌های بوریرام، این تیم را چه طور دیدید؟
 عمد‌ه‌ترین مسئله‌ای که دیدیم نظم این تیم بود. آنها داخل زمین خیلی با نظم و هماهنگ فوتبال بازی می‌کنند و در کار دفاعی خوب  و در حمله هم خیلی خطرناک هستند. ما به مصاف یک تیم دونده و سرعتی می‌رویم.
*چه نقطه ضعفی در حریف دیدید که استقلال در بازی فردا بیشتر بتواند از آن استفاده کند؟
بوریرام روی توپ‌های بلند در خط دفاعی ضعف دارد و ما می‌توانیم از این نقطه ضعف حریف استفاده کنیم. با این حال آنها نفرات قدبلندتری در دفاع دارند، اما ما می‌توانیم با هوشیاری بیشتر و استفاده  درست از موقعیت‌ها بازی خوبی را مقابل حریف به نمایش بگذاریم و از نقطه‌ضعف‌های بوریرام هم استفاده کنیم.
 *گل نخوردن در بازی فردا می‌تواند به استقلال کمک کند، درست است؟
 خیلی. به خاطر همین در درجه اول هدف ما همین است که گل بی‌مورد دریافت نکنیم. اول نباید گل بخوریم و بعد باید به فکر گلزنی باشیم.
 *بوریرامی‌ها در مصاحبه‌های خود اعلام کردند هدف‌شان عصبانی کردن هواداران استقلال است تا از این برای نتیجه‌گیری استفاده کنند.
 با تلاشی که فدراسیون فوتبال کرده تا میزبانی جام‌ملت‌های آسیا را بگیرد قطعا طبیعی است که تماشاگران ما هم کاملا زیر ذره‌بین باشند به خاطر همین هواداران باید خیلی خوب و با صبوری در این بازی حضور پیدا کنند. ممکن است بوریرامی‌ها شیطنت کنند تا هواداران ما عصبانی شوند،‌ اما طرفدار استقلال باید آرام باشد،‌ صبوری کند تا حضورش تاثیر مثبت در بازی تیم داشته باشد زمانی که  خدای نکرده با به حاشیه رفتن او استقلال هم به حاشیه برود. این مسائل به نفع حریف تایلندی تمام شود.
*نبود تیموریان در دیدار با بوریرام چقدر به ضرر استقلال است؟ ‌
آندو بازیکن بزرگی است و قطعا کادرفنی خیلی دوست داشتند در این دیدار حساس او را دراختیار داشته باشند، اما به هر حال بقیه بچه‌ها در کنار تیم هستند و همه تلاش می‌کنند تا با غیرت و تعصب خود به استقلال کمک کنند.
*فکر می‌کنید برد در این دیدار با استقلال باشد؟
 اگر بچه‌ها خودشان باشند و ‌آرامش داشته باشند می‌توانیم کار را در همین تهران تمام کنیم،‌ می‌توانیم نتیجه بازی رفت و برگشت را در همین تهران به دست بیاوریم تا با آرامش بیشتری در بازی برگشت به میدان برویم من فقط امیدوارم استقلال خودش باشد.
 *چه صحبتی با هواداران استقلال دارید؟
 من از هواداران استقلال می‌خواهم که برای حمایت از تیم به استادیوم بیایند و ورزشگاه را پرکنند. حضور یکصدهزارنفری مردم در این دیدار خیلی می‌تواند به تیم ما کمک کند به خاطر همین از هواداران دعوت می‌کنیم تا با حضور خود در ورزشگاه به موفقیت تیم در این بازی کمک کنند.  • تله کام
  • فروش بک لینک
  • کارت شارژ همراه اول