ABIETEHran: تیم استقلال اولین تمرین خود را بعد از بازگشت از کشور کره از ساعت 16 امروز در کمپ زنده‌یاد حجازی برگزار کرد. در تمرین امروز محمد قاضی به دلیل مصدومیت از ناحیه دنده و حضور در کلینیک باشگاه استقلال غایب بود و آندرانیک تیموریان نیز با لباس شخصی به محل تمرین آمد و در گوشه‌ای از زمین نظاره‌گر تمرین هم بازیانش بود.

* مسئولان کمپ استقلال تا حدودی شرایط بهتری را برای تماشاگران فراهم کردند. آنها در حال احداث سکوها هستند و از سوی دیگر چمن این ورزشگاه شرایط بسیار خوبی پیدا کرده و کادر فنی آبی‌پوشان از این موضوع ابراز رضایت کرده است.

* قبل از آغاز تمرین تماشاگران در خصوص شکست استقلال در کره با یکدیگر صحبت می‌کردند. تعدادی از آنها اعتقاد داشتند اگر این تیم در کره یک گل می‌زد بهتر از این بود.

* قبل از آنکه تمرین تاکتیکی استقلالی‌ها انجام شود قلعه‌نویی بازیکنان را به گوشه‌ای برد و با تک تک آنها به صحبت پرداخت. سرمربی استقلال از نحوه بازی آبی‌پوشان در دیدار مقابل اف‌سی سئول انتقاد و عملکرد آنها در آن مسابقه را به نقد کشید. وی طوری با بازیکنان صحبت می‌کرد که نارضایتی از چهره‌اش مشخص بود و به نوعی نقاط ضعف این تیم را به بازیکنان گوشزد می‌کرد.

* پس از صحبت‌های قلعه‌نویی وی احمد جمشیدیان و ساموئل را کنار کشید و از مجیدی خواست تا صحبت‌هایش را برای ساموئل ترجمه کند. قلعه‌نویی نکات تاکتکیی تیمش را به هافبک سیه‌چرده استقلال گوشزد کرد و از او می‌خواست عملکرد بهتری داشته باشد.

* مهدی رحمتی و سیدحسین حسینی زیر نظر حمید بابازاده تمرین می‌کردند.

* نمایندگان باشگاه اف‌سی‌سئول برای در اختیار گرفتن زمین چمن کمپ استقلال به این مجموعه آمدند و قصد داشتند که تمرینات خود را تا روز بازی در این زمین انجام دهند اما در نهایت با استقلالی‌ها به توافق نرسیدند. در ابتدا قرار بود استقلالی‌ها به زمین شماره 2 آزادی بروند که با مخالفت قلعه‌نویی این موضوع منتفی و آبی‌پوشان در کمپ حجازی و کره‌ای‌ها در زمین شماره 2 آزادی تمرین خواهند کرد.

* خسرو حیدری و پژمان نوری نفراتی بودند که امروز زیر نظر حاج‌قاسم برنامه‌های تاکتیکی را مرور کردند.

* منصور پورحیدری، سیروس دین‌محمدی، شاهرخ بیانی و دکتر نوروزی نفراتی بودند که در تمرین امروز حاضر شدند.

* دکتر نوروزی در بخشی از تمرین با سیدمهدی رحمتی به صحبت پرداخت.

* در بخش اول تمرین بازیکنان به دویدن دور زمین پرداختند سپس به دو گروه آبی و نارنجی تبدیل شده و با دو دروازه ترکیبی از بازی هندبال و فوتبال را انجام دادند. این بازی به سبکی بود که استقلالی ها در ابتدا با دست توپ را با یکدیگر پاسکاری کرده و در نهایت ضربه آخر را با پا و سر به سمت دروازه‌ می‌زدند. در این مسابقه عمران‌زاده و منتظری دروازه‌بانان دو تیم بودند.

* سیاوش اکبرپور پس از رفع مصدومیت و بهبودی کامل در تمرین امروز آبی‌پوشان حاضر شد.

 

*در جریان تمرین مدد جباری عضو تدارکات استقلال به دلیل جا گذاشتن یکی از جعبه های لباس تیم در کره جنوبی ناراحت بود.

تمرین تیم فوتبال استقلال فردا مجددا از سر گرفته خواهد شد و آبی‌پوشان در ادامه روند آماده سازی خود از ساعت 16 تمرین خواهند کرد.  • تله کام
  • فروش بک لینک
  • کارت شارژ همراه اول