تاریخ : یکشنبه 7 مهر 1392 | 12:53 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali

ABIETEHran:

میرشاد ماجدی درباره‌ دیدار هفته گذشته تیمش برابر اف‌سی سئول کره که به شکست دو بر صفر استقلال انجامید، گفت: با تیمی بازی داشتیم که حرفه‌ای بود. البته فکر می‌کنم که نتیجه این دیدار به دلیل برنامه‌ریزی غلط AFC است. اگر بعدها فرصت شود و به جلسات کنفدراسیون آسیا بروم، حتما به این مسئله اشاره می‌کنم که برای حضور در نیمه‌نهایی یک هفته فاصله میان بازی‌ها کم است. اگر فاصله دو هفته بود، خیلی راحت‌تر برابر اف‌سی سئول حاضر می‌شدیم. به هرحال اف‌سی سئول بازی خوبی را ارائه داد و اگر ما یک گل می‌زدیم، الان راحت‌تر می‌توانستم قول بدهم که به مرحله بعدی می‌رویم ولی ما دو بازیکن اصلی‌مان را هم نداریم و این کار ما را سخت می‌کند.

به گزارش ایسنا ، او افزود: هیچ غیرممکنی، غیرممکن نیست. به دیدار برگشت با اف‌سی سئول امیدواریم و اگر شجاعانه‌تر از همیشه در میدان حاضر شویم، حذف اف‌سی سئول دور از دسترس نیست. ناامید نیستیم و هجومی به مصاف اف‌سی سئول می‌رویم. از هواداران عزیزمان هم می‌خواهم که ورزشگاه را پر کنند؛ چرا که هر چقدر آنها بیشتر باشند، احتمال موفقیت ما هم بیشتر است. کره‌ای‌ها از آزادی خاطرات خوبی ندارند و استقلال هم برابر آنها به یار دوازدهم نیاز دارد.

سرپرست استقلال در پاسخ به این سوال که آبی‌پوشان از لحاظ روحی در چه شرایطی هستند، بیان کرد: شرایط ما را همه می‌دانند. بازیکنان ما پشت هم هستند و به لحاظ مدیریتی هیچ چیز کم نگذاشته‌ایم. برای غذا هم بهترین گوشت و مرغ با ذبح اسلامی را در سفر تهیه کرده و اعتقاد داریم که بازیکنان هم زحمت خودشان را کشیدند. از هواداران می‌خواهم که قبول کنند با نواقص به مصاف کره‌ای‌ها رفته‌ایم و من از طرف بازیکنان می‌گویم که همه ما اتفاقات افتاده در بازی قبلی را به خاطره سپرده‌ایم. همه بازیکنان می‌خواهند و آماده‌اند که به فینال بروند. مطمئنم که این نیرو در آنها هست و انشالله که بازی را در آزادی برمی‌گردانند.

ماجدی در پاسخ به سوالی مبنی بر محرومیت یک جلسه‌ای قلعه‌نویی اظهار کرد: در بازی با ذوب‌آهن صحبت‌های امیر قلعه‌نویی فنی بود. او مثلا به داور اعتراض داشت که در فلان صحنه اشتباه آفساید گرفته است. به نظرم کمیته انضباطی جلو جلو می‌رود و باید مراعات تیم ما را بکند. اگر فحاشی شده بود، حرف آنها درست بود اما صحبت‌های قلعه‌نویی یک اعتراض ساده فنی بود. نکته جالب آنجاست که ناظر داوری، آقای مرادی بعد از بازی گفت داور اشتباهاتی داشته و از ما تشکر کرد که نیمکت را کنترل کردیم تا مشکلی ایجاد نشودطبقه بندی: اخبار باشگاه (جدید)،

  • تله کام
  • فروش بک لینک
  • کارت شارژ همراه اول