تاریخ : یکشنبه 7 مهر 1392 | 04:39 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali
ABIETEHran:هاشم بیک‌زاده یکی از بازیکنان تاثیرگذار استقلال در بازی با بوریرام بود. وی که در بازی با سئول کره هم تلاش زیادی کرد یکی از بازیکنانی بود که موقعیت‌های زیادی برای تیمش ایجاد کرد اگرچه آن بازی را استقلال در کره باخت.


شرایط دو هفته زندگی خارج از ایران در شرق آسیا چطور بود؟

شرایط سختی بود ما ایرانی هستیم و بیرون از خانه به ما خیلی سخت می‌گذرد. از نظر روحی روانی سخت بود اما ما رفته بودیم که بجنگیم و حالا هم که به اینجا رسیده‌ایم زحمت 2 سال ماست. ما توانایی این را داریم که به فینال برسیم و امیدوارم این اتفاق بیفتد. در این 2 هفته که در تایلند و کره بودیم بیشتر از اینکه بازی‌ها ما را خسته کند مسافت راه بود که ما را خسته کرده بود.

از بازی با سئول بگو؟

بازی خوبی بود ما در 35 دقیقه اول خیلی خوب بودیم و روی برنامه تاکتیک خود را پیش می‌بردیم، همدیگر را پوشش می‌دادیم و به همدیگر کمک می‌کردیم. آنها از ما ترسیده بودند اما برخلاف جریان بازی این ما بودیم که گل خوردیم. فوتبال را ما بازی کردیم و کسی هم فکر نمی‌کرد در آن شرایط این نتیجه رقم بخورد اما ما در خانه آنها بازی می‌کردیم و آنها هم تیم ضعیفی نبودند. به هر حال ما بازی برگشت را داریم و به امید خدا جبران می‌کنیم.

فکر می‌کنید در بازی برگشت بتوانید از پس آنها بربیایید؟

چرا نتوانیم، باید حواسمان به ضدحمله‌های آنها باشد. ما به هیچ عنوان نباید گل بخوریم چرا که اگر این اتفاق بیفتد کارما خیلی سخت می‌شود. ما باید منطقی حمله کنیم و احساسی به آنها هجوم نبریم. من فکر می‌کنم با هواداران خوب، مربی قابل و بازیکنان بزرگی که داریم می‌توانیم دو گل را در تهران جبران کنیم.

به نظرت سئول قوی‌تر بود یا بوریرام تایلند؟

در این مدت صحبت‌هایی در این زمینه شده است اما من فکر می‌کنم سئول خیلی بهتر بود حتی بازیکنانی که اف‌سی‌سئول داشت از بازیکنان تایلند خیلی سرتر بودند و حملات پشتوانه‌دار و زهردارتری نسبت به بوریرام داشتند. در ضدحمله خیلی قوی بودند و سرعت بالایی داشتند.

راستی چرا از ماسک استفاده نکردی، برای تو خطرناک نبود؟

خطرناک که هست اما از آنجایی که بینی شکسته من در این دو هفته جوش خورده بود برای همین ماسک را برداشتم چرا که دید من را کمی کور می‌کرد و البته از نظر تنفسی هم کمی خسته‌ام می‌کرد. خدا هم کمک کرد و اتفاق خاصی نیفتاد.طبقه بندی: اخبار باشگاه (جدید)،

  • تله کام
  • فروش بک لینک
  • کارت شارژ همراه اول