تاریخ : یکشنبه 7 مهر 1392 | 06:35 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali
ABIETEHran:تمرین تیم فوتبال استقلال جهت آماده‌سازی برای دیدار مقابل اف‌سی‌سئول کره از ساعت 16 امروز در کمپ زنده‌یاد حجازی پیگیری شد.در تمرین امروز آبی‌پوشان آندرانیک تیموریان و محمد قاضی غایب بودند ضمن آنکه خسرو حیدری بدون مشکل پا به پای دیگر بازیکنان استقلال تمرین کرد. محمد قاضی که به دلیل آسیب‌دیدگی از ناحیه دنده در تمرینات غایب است در کلینیک باشگاه استقلال مشغول مداوای خود بود.

*قبل از شروع تمرین تماشاگران تیم استقلال که تعدادشان به 100 نفر می‌رسید با آوردن یک بنر باعث تعجب حاضرین در کمپ شدند. روی این پارچه نوشته شده بود تا ما هواداران هستیم رسانه‌ها و غیرفوتبالی‌ها نمی‌توانند قلعه‌نویی را به زمین بزنند!

*هاشم بیک‌زاده و احمد جمشیدیان دو بازیکنی بودند که قبل از تمرین امروز به نمایشگاه تجهیزات الکترونیکی و مخابراتی رفته و با حضور در غرفه یکی از اپراتورهای موبایل از امکانات آنجا دیدن کردند. این دو بازیکن در خصوص حضورشان در نمایشگاه با بازیکنان دیگر صحبت می‌کردند.

*قبل از شروع تمرین سرمربی تیم استقلال بازیکنان را دور هم جمع کرد و برای دقایقی با آنها به صحبت پرداخت.

وی در خصوص برنامه‌های تاکتیکی آبی‌پوشان با آنها صحبت کرد و همچنین از جلسه‌اش با فتح‌الله‌زاده در خصوص مشکلات بازیکنان صحبت کرد و اعلام کرد که مشکلات را با مدیرعامل استقلال در میان گذاشته است. قلعه‌نویی این نوید را به بازیکنان داد که به زودی مشکلات بازیکنان حل خواهد شد.

*صحبت‌های سرمربی تیم استقلال در تمرین روز گذشته که مربوط به فیس‌بوک و حضور بازیکنان در شبکه‌های اجتماعی بود به سوژه اصلی تماشاگران و حتی بازیکنان این تیم تبدیل شده و آنها در این خصوص گفت‌وگو می‌کردند.

*در ابتدای تمرین بازیکنان به گرم کردن بدن‌های خود پرداختند. سپس حرکات تاکتیکی را پشت‌سر گذاشتند و در بخش دیگری از تمرین فوتبال درون‌تیمی را بدون دروازه انجام دادند. این بازی میان دو تیم زرد و آبی برگزار شد که سرمربی استقلال نیز در آن حضور داشت و پا به پای دیگر بازیکنان با آنها به تمرین پرداخت.

*سیروس دین‌محمدی، منصور پورحیدری، شاهرخ بیانی و مهدی فنونی‌زاده حاضران تمرین امروز استقلال بودند.

*مهدی رحمتی و سیدحسین حسینی امروز با لباس‌های متفاوت نسبت به روزهای گذشته زیر نظر بابازاده تمرین کردند.

*یکی از نکات قابل توجه تمرین امروز استقلال حضور یک کودک چهار ساله بود که امیر قلعه‌نویی پیش از این از او به عنوان ستاره آینده فوتبال ایران نام برده بود. این بازیکن حسام رمزی نام دارد که در کنار پسر پژمان نوری امروز فوتبال بازی می‌کرد و باعث جلب توجه حاضرین در کمپ شده بود.

*آخرین مرحله تمرین امروز به برنامه‌های چارچوب شناسی اختصاص داشت که بازیکنان به سمت دروازه ضربه می‌زدند.

*تمرینات تیم استقلال فردا مجددا از سر گرفته می‌شود و آبی‌پوشان آخرین تمرین سنگین خود را قبل از دیدار روز چهارشنبه در کمپ مرحوم حجازی برگزار می‌کنند. قرار است استقلالی‌ها یک تمرین 45 دقیقه‌ای را نیز روز سه‌شنبه در زمین اصلی ورزشگاه آزادی برگزار کنند.

دیدار برگشت دو تیم استقلال و اف‌سی‌سئول روز چهارشنبه از ساعت 19 در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.


  • تله کام
  • فروش بک لینک
  • کارت شارژ همراه اول