تاریخ : دوشنبه 8 مهر 1392 | 12:20 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali

ABIETEHran:آنالیزور استقلال می‌گوید تیمش همه تلاشش را به کار خواهد بست تا در نیمه نخست، حداقل یک گل به اف‌سی سئول کره بزند، هرچند که اتفاق اصلی در نیمه دوم رخ خواهد داد.

سیروس دین‌محمدی درباره‌ی آخرین وضعیت استقلال پیش از بازی برابر اف‌سی سئول کره گفت: من امیدوارم که بتوانیم آنها را شکست داده و به فینال راه پیدا کنیم. باید خیلی باحوصله باشیم و اگر بازی احساسی به نمایش بگذاریم، اتفاق خوبی رخ نخواهد داد. آنها در خانه بازی هجومی‌ای را به نمایش گذاشتند و فکر نمی‌کنم که در این دیدار به آن شکل حمله کنند. احتمال می‌دهم که در میانه میدان جمع شوند و در ضد حملات بخواهند ما را غافلگیر کنند. باید تمام تلاشمان را بکنیم تا نبض بازی را در میانه میدان بدست بگیریم و مانع کار سرعتی آنها شویم. ما نقاط ضعف آنها را بخوبی شناسایی کرده‌ایم و آماده رویارویی با آنها هستیم.

او در ادامه افزود: تلاش نخست‌مان روی این است که در همان نیمه اول یک گل بزنیم اما باید این را هم در نظر داشته باشیم که فوتبال قانونی ندارد که در آن باید وجود داشته باشد. به این ترتیب در صورت گل نزدن در نیمه نخست، هرچه را که داریم، باید در نیمه دوم رو کنیم. ما بازی رفت را از دست داده‌ایم و باید تلاش کنیم تا نیمه نخست را با موفقیت پشت سر بگذاریم. اعتقاد دارم که نیمه دوم بسیار تعیین کننده است، همانطور که بازی با الاتحاد، در بازی رفت سه بر دو باختیم اما در بازی برگشت و در نیمه دوم، دو گل زدیم و صعود کردیم.

آنالیزور استقلال در ادامه با اشاره به غیبت تیموریان و نکونام، اظهار کرد: نبود این دو بازیکن می‌تواند موثر باشد اما باید قبول کنیم که آنها نیستند و با داشته‌هایمان برنامه ریزی کنیم. ما بازیکنان جایگزین خوبی داریم که می‌توانند میانه میدان را در دست خود بگیرند. از سویی دیگر، ما به گونه‌ای برنامه ریزی کرده‌ایم که ساموئل در میانه میدان تنها نباشد و بازیکنان دیگر به او کمک کنند.

او در پاسخ به سوالی درباره احمد جمشیدیان و میزان آمادگی او که با تایید قلعه‌نویی همراه شده است، بیان کرد: خیلی‌ها اعتقاد داشتند که جمشیدیان بعد از بازگشت، نمی‌تواند بازی خوبی را اجرا کند اما در بازی رفت عالی بود و او بازیکنی است که می‌تواند رد فاز تهاجمی به ما کند و توپ‌ها را از خط هافبک به خط حمله منتقل کند. من مطمئنم جمشیدیان در بازی روز چهارشنبه خیلی به ما کمک خواهد کرد.

دین‌محمدی در پاسخ به سوالی درباره نقش هواداران در این دیدار، گفت: هواداران اگر بیایند و با حوصله و در طول نود دقیقه تیم را تشویق کنند، خیلی موثر هستند. من بر اساس تجربه‌ام به شما می‌گویم که بازیکن، وقتی وارد ورزشگاه می‌شود و هواداران را می‌بیند، روحیه‌اش بالا می‌رود. آنها باید یک جهنم واقعی برای اف‌سی سئولی‌ها بسازند. هواداران وقتی تیم را تشویق می‌کنند، موجب افزایش روحیه بازیکنان می‌شوند و آنها احساس می‌کنند که یک حامی بزرگ پشت سر خودشان دارند.

پیشکسوت استقلال در پایان با اشاره به بازی استقلال با آنیانگ، ابراز امیدواری کرد دوباره آن اتفاق تکرار نشود و تصریح کرد: من امیدوارم تجربه بازی با آنیانگ دیگر تکرار نشود. اگر آن روز زمین خشک بود، ما راحت به فینال می‌فتیم و خیلی حیف شد که شوت من و پنالتی نوازی گل نشد. ما در آن دیدار سوار بودیم و همین مسئله به من امید می‌دهد که در بازی روز چهارشنبه، می‌توانیم اف‌سی سئول را به خوبی کنترل کنیم و به امید خدا به فینال راه یابیم.
طبقه بندی: اخبار باشگاه (جدید)،

  • تله کام
  • فروش بک لینک
  • کارت شارژ همراه اول