تاریخ : دوشنبه 8 مهر 1392 | 01:40 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali

ABIETEHran:سرمربی تیم فوتبال استقلال که تیمش دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا را به نماینده کره‌جنوبی واگذار کرده است، در آستانه دیدار برگشت که روز چهارشنبه در تهران برگزار خواهد شد به انتقاد از افرادی پرداخت که به گمان او نمی‌خواهند تیم قلعه‌نویی بالا برود. وی همچنین از بازیکنان ملی‌پوش استقلال که در دیدار رفت به حرف او توجه نداشتند و این تیم گل دوم را خورد انتقاد کرد.


امیر قلعه نویی با اشاره به آخرین وضعیت تیم فوتبال استقلال پیش از دیدار با اف سی سئول کره جنوبی گفت: ما تا روز گذشته روی مسایل روحی و روانی کار می کردیم اما از دیروز بحث های تاکتیکی را مد نظر قرار دادیم تا بتوانیم آمادگی لازم را برای این دیدار به دست آوریم.
وی در ادامه عنوان کرد: آمدن خسرو حیدری توازن را در تیم ما برقرار می کند. در سئول هم دیدیم که جناح چپ تیم ما خیلی فعال بود اما جناح راست در نبود خسرو کارایی لازم را نداشت و حالا می خواهیم از هر دو جناح به تیم اف سی سئول فشار وارد کنیم.
سرمربی تیم استقلال تاکید کرد: ما باید ارتباط خط هافبک و مهاجمان حریف را قطع کنیم که این کار را تا دقیقه 35 بازی رفت به خوبی انجام دادیم اما آنها روی نخستین حمله 30 درصدی خود به گل رسیدند و متاسفانه بچه ها بعد از آن گل به بازی احساسی روی آوردند که این موضوع برای فوتبال ایران بسیار بد است.
قلعه نویی که صبح امروز دوشنبه با رادیو ورزش گفتگو می کرد در ادامه عنوان کرد: من در بین دو نیمه به بازیکنان گفتم که از شما توقع دارم گل نخورید چرا که می توانیم به آنها گل بزنیم. توقع من از 7، 8 بازیکن تیم ملی این بود که به خوبی خواسته های مربی را اجرا کنند ولی وقتی در دقیقه 47 روی اشتباه بچه گانه گل خوردیم خیلی ناراحت شدم.
وی در پاسخ به این پرسش که برنامه شما برای این بازی چیست خاطر نشان کرد: هدف اول ما در این بازی گل نخوردن است و پس از آن باید ارتباط خط هافبک با حمله حریف را قطع کنیم. آنها از نظر نظم دفاعی آسیب پذیر هستند و می توانیم در تهران این تیم را شکست دهیم.
سرمربی تیم استقلال در خصوص انتظارات خود از جامعه فوتبال گفت: من فقط از مردم انتظار دارم و از فدراسیون و جاهای دیگر انتظاری نخواهم داشت. البته شخص کفاشیان را باید از مجموعه فدراسیون جدا کرد چرا که وی کارهای خوبی را انجام داده و تیم ملی را به جام جهانی برده است. ضمن این که همواره سعی کرده به ما کمک کند.
قلعه نویی در ادامه تاکید کرد: وقتی گزارشگر بازی می گوید چرا کره ای ها کاری نمی کنند این یعنی وی ناراحت است که چرا استقلال نبض بازی را در اختیار دارد. موضوع دیگر به برنامه 90 بر می گردد که برد استقلال را در پایان برنامه نشان می دهد و عنوان می کند چرا اف سی سئول بعد از بازی با الاهلی در لیگ داخلی به میدان رفت اما استقلال این کار را انجام نداد.
سرمربی استقلال در ادامه انتقادهایش از برنامه 90 گفت: کدام عقل سلیم می گوید ما بعد از بازی با بوریرام از شرق آسیا به غرب آسیا برگردیم و یک بازی انجام دهیم و دوباره به شرق آسیا سفر کنیم تا با اف سی سئول بازی کنیم. آقایان اگر حرفی می زنند کمی مطالعه کنند چرا که اف سی سئول بعد از بازی با الاهی هیچ بازی داخلی انجام نداده.
وی نوک پیکان انتقادهایش را به سمت کمیته انضباطی برد و عنوان کرد: یک ساعت بعد از بازی با اف سی سئول مرا محروم کردند. آقایان بهتر است گزارش داور و ناظر بازی با ذوب آهن را به مردم نشان دهند. در این حکم جریمه نقدی و محرومیت در نظر گرفته شده در حالی که من به کمک داور گفتم که شما کمک اول هستید چرا به داور نمی گویید که آن صحنه در داخل محوطه جریمه حریف اتفاق افتاده است.
قلعه نویی همچنین گفت: روز بازی استقلال در آسیا حکم محرومیت من را اعلام می کنند بنابراین دیگر غیر از مردم از هیچ کسی توقعی ندارم زیرا آن ها شمشیر را از رو بسته اند. از سازمان لیگ خواسته بودیم به خاطر فشار بازی ها برنامه ما را تغییر دهد که آقای بهروان عنوان کرد بروید بدنسازی کنید. آقای بهروان وقتی خود کی روش می گوید ملی پوشان باید 20 روز استراحت کنند پس کدام وقت را برای بدنسازی داشتیم.
وی ادامه داد: آنها دلشان نمی خواست تیم قلعه نویی بالا برود و موفق باشد اما مردم ولی نعمت ما هستند و در شرایط سخت به ما کمک کردند. من از آنها می خواهم در بازی برگشت تحمل داشته باشند و تا دقیقه 90 ما را تشویق کنند مطمئن هستم روز چهارشنبه 100 هزار نفر به ورزشگاه می آیند و به لطف خدا می توانیم جشن ملی بیاییم.
سرمربی استقلال در پایان ضمن تقدیر از بازیکنان و مسئولان باشگاه استقلال گفت: همه آنها تلاش کردند تا با وجود شرایط سختی که داشتیم به اینجا رسیدیم. من مطمئن هستم با حمایت مردم و تلاش بازیکنان می توانیم به فینال برسیم و دل هواداران خود را خوشحال کنیم.
طبقه بندی: اخبار باشگاه (جدید)،

  • تله کام
  • فروش بک لینک
  • کارت شارژ همراه اول