تاریخ : سه شنبه 9 مهر 1392 | 06:13 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali
ABIETEHran:خسرو حیدری در خصوص بازی فردا با اف سی سئول کره جنوبی  گفت: متاسفانه در دیدار رفت در حالی که مستحق گل زدن بودیم نتوانستیم دروازه حریف را باز کنیم و این موضوع کارمان را سخت کرد. حالا می‌دانیم که این یکی از مهمترین بازی‌های تاریخ استقلال است و می‌خواهیم هواداران خودمان را خوشحال کنیم. قسمتی از موفقیت استقلال به آنها مربوط می‌شود و از همه هواداران می‌خواهیم تیمشان را حمایت کنند. امیدوارم ورزشگاه آزادی در روز بازی پر شود تا ما از حضور هواداران انرژی بگیریم.
 خیلی‌ها شانس رفتن استقلال به فینال را کم می‌دانند و این در حالی است که نکونام و تیموریان هم غایب هستند. حیدری در این مورد عنوان کرد: در اینکه آنها دو بازیکن تاثیرگذار هستند شکی وجود ندارد ولی ما این دو بازیکن را در اختیار نداریم و نباید به غیبت آنها فکر کنیم. باید خودمان را با شرایط که در حال حاضر داریم هماهنگ کنیم در ضمن کادرفنی هم مطمئنا برنامه‌های خاصی برای جایگزین نکونام و تیموریان دارد که در روز بازی مشخص خواهد شد. در مورد شانس صعود هم باید بگویم که ما به هیچ عنوان ناامید نیستیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا استقلال می‌تواند 3 گل به تیم کره‌ای بزند گفت: فوتبال حساب و کتاب ندارد و در این سال‌ها نتایجی رقم خورده که برای هیچ کس قابل پیش بینی نبوده است. از ثانیه یک برای زدن 3 گل حمله می‌کنیم و اگر در 90 دقیقه با اختلاف دو گل پیروز شویم شرایط مناسب خواهد بود؛ البته به شرطی که گل نخوریم. اگر دروازه استقلال باز شود کار ما خیلی سخت خواهد شد و امیدوارم این اتفاق نیفتد. من به هیچ عنوان نسبت به صعود استقلال ناامید نیستم و باید در زمین مسابقه قدرت فوتبال ایران را نشان دهیم.

حیدری خاطرنشان کرد: تیم‌های ایرانی در خیلی از بازی‌ها از کارهای سخت و تقریبا غیرممکن، سربلند بیرون آمدند. استقلال هم در زمین خودش و با حمایت 100 هزار تماشاگر برای صعود شانس دارد و قرار نیست ناامید باشیم. نکته کلیدی در بازی برگشت، این است که ما گل نخوریم. باید برای حمله و دفاع کردن به اندازه کافی تمرکز داشته باشیم تا دچار مشکل نشویم.طبقه بندی: اخبار باشگاه (جدید)،

  • تله کام
  • فروش بک لینک
  • کارت شارژ همراه اول