تاریخ : سه شنبه 9 مهر 1392 | 06:26 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali

ABIETEHran:بهتاش فریبا درباره دیدار روز چهارشنبه استقلال مقابل اف‌سی سئول کره‌جنوبی اظهار داشت: شانس همیشه در ورزش فوتبال وجود دارد چون اتفاقاتی در آن رقم می‌خورد که ممکن است به فکر کسی نرسد.


 

وی افزود: تیم اف‌سی سئول در بازی رفت آن قدرها هم قدرتمند نشان نداد که نتوانیم به آنها گل بزنیم. در بازی رفت اشتباهات کوچک بازیکنان استقلال و بدشانسی باعث شد 2 گل از نماینده کره دریافت کنیم.

مربی پیشین استقلال با بیان اینکه استقلالی‌ها مراقب ضد حملات تیم اف‌سی سئول در بازی روز چهارشنبه باشند، تصریح کرد: بازیکنان اف‌سی سئول به هنگام ضد حمله به خوبی اضافه می‌شوند. بازیکنان استقلال باید هوشیار باشند و نباید گلی دریافت کنند چون با دریافت گل عملا همه چیز تمام می‌شود.

فریبا بار دیگر با اشاره به دیدار رفت این 2 تیم عنوان کرد: اگر در 15 دقیقه آخر بازی رفت قلعه‌نویی مثل بازی با بوریرام بازیکنی همچون حنیف عمران‌زاده را به خط حمله می‌فرستاد و دستور ارسال توپ از کناره‌ها را می‌داد می‌توانستیم به تیم کره‌ای گل بزنیم. اف‌سی سئول نشان داد در ارسال از کناره‌ها و ضربات ایستگاهی ضعف دارد و بازیکنان استقلال باید در بازی برگشت از این مسئله استفاده کنند.

وی تاکید کرد: از مردم می‌خواهم روز چهارشنبه ورزشگاه آزادی را پُر کنند و 90 دقیقه تیم‌شان را تشویق کنند. به شخصه این حس را دارم که اگر استقلال موفق به عبور از تیم اف‌سی سئول شود و به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کند، شک ندارم قهرمان می‌شود. من شانس زیادی برای صعود استقلال به فینال آسیا قائل هستم.

مربی پیشین استقلال درباره عدم حضور جواد نکونام و آندرانیک تیموریان در این بازی به دلیل محرومیت گفت: این بازیکنان برای استقلال مهر‌ه‌های با ارزشی هستند ولی بازیکنانی چون جی لوید ساموئل و احمد جمشیدیان می توانند جانشینان خوبی برای این 2 بازیکن باشند. شاید حکمتی وجود داشته که در بازی برگشت بیشتر بازیکنان هجومی بازی کنند
طبقه بندی: اخبار باشگاه (جدید)،

  • تله کام
  • فروش بک لینک
  • کارت شارژ همراه اول