تاریخ : سه شنبه 9 مهر 1392 | 09:38 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali
ABIETEHran: ورمزیار درباره بازی برگشت استقلال در مقابل تیم فوتبال اف سی سئول کره جنوبی اظهار کرد: اف سی سئول را در حدی ندیدم که حتی بتواند در کره هم استقلال را اذیت کند. به هر حال بازی رفت بازی بدی نبود و استقلال تا دقیقه‌ 35 خوب بازی کرد و در اثر یک اشتباه دروازه‌اش باز شد و دیگر نتوانست بازی خود را به نمایش بگذارد.

بازیکن سابق استقلال با تاکید بر این که تیمش می‌تواند با یک بازی حساب شده و رو به جلو به نتیجه‌ دلخواه برسد، خاطرنشان کرد: حضور حداکثری تماشاگران در این بازی در کنار بازی تهاجمی و منطقی استقلال می‌تواند اف سی سئول را تحت فشار زیادی قرار دهد و زمینه‌ساز صعود استقلال به فینال آسیا شده و کسب ستاره سوم این تیم را مهیا کند تا اعتبار ورزشی استقلال بیش از گذشته افزایش یابد.

وی با بیان این که خط دفاعی اف سی سئول شکننده است، گفت: اف سی سئول دو یا سه بازیکن خوب دارد و بازیکنان دیگر را خیلی خوب ندیدم. به اعتقاد من بوریرام بسیار بهتر و هماهنگ‌تر از اف سی سئول بازی کرد و اگر در بازی برگشت نفرات خوب این تیم به درستی تحت کنترل قرار گیرند می‌توان به پیروزی رسید.

ومرزیار در پایان خاطرنشان کرد: استقلال هنوز امید زیادی برای صعود به فینال دارد و مطمئنا با شناختی که قلعه‌نویی از توانایی بازیکنان خود دارد و آنالیزی که از تیم اف سی سئول انجام گرفته است، بازی خوبی را از استقلال شاهد خواهیم بودطبقه بندی: اخبار باشگاه (جدید)،

  • تله کام
  • فروش بک لینک
  • کارت شارژ همراه اول