تاریخ : پنجشنبه 11 مهر 1392 | 06:52 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali

 استقلال ایران شب گذشته با تساوی مقابل اف‌سی‌سئول و در مجموع با شکست 4 بر 2 نتوانست به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کند. برخی خبرگزاری‌ها این عدم راهیابی را بازتاب دادند.به گزارش فارس،یون‌هاپ خبرگزاری کره جنوبی پس از برتری اف‌سی‌سئول مقابل استقلال در مرحله نیمه نهایی در دو بازی رفت و برگشت نوشت: با توجه به برتری 2 بر صفر سئول در خانه این تیم در ورزشگاه آزادی به تساوی 2 بر 2 رضایت داد و در مجموع 4 بر 2 پیروز شد و کاری کرد که استقلال از صعود باز بماند و اف‌سی سئول حریف شاگردان مارچلو لیپی در فینال شود.

AP نیز با انتشار گزارشی درباره بازی برگشت اف‌سی‌سئول و استقلال در مرحله نیمه‌نهایی نوشت: این تساوی 2 بر 2 برای نماینده کره کافی بود تا بتواند فینالیست شود. نماینده کره با پیروزی 2 بر صفر در دور رفت برتری نسبی به حریف ایرانی داشت و با همین برتری به آزادی رفت. در آزادی وقتی کاپیتان این تیم با ضربه تماشایی خود دروازه استقلال را باز کرد مشخص بود نماینده ایران کارش برای صعود سخت است.

در ادامه استقلال می‌خواست مقابل تماشاگران خودی پیروز شود به همین دلیل فاصله گل‌ها را با ضربه ساموئل و قاضی کم کرد اما هنوز 10 دقیقه نگذشته بود که کیم جین کیو پنالتی را بر پیکره دروازه استقلال وارد کرد و مهر صعود اف‌سی سئول را به فینال زد.

همچنین الجزیره اسپرت نوشت: استقلال در روزی که بازی دومی را آغاز کرده بود نتوانست شکست 2 برصفر کره را جبران کند و فینالیست شود. استقلالی‌ها می‌خواستند از امتیاز بازی خانگی نهایت استفاده را ببرند و هواداران نیز برانگیخته شدند تا پیروز شوند اما کره‌ای‌ها بازیکنان بزرگی داشتند از جمله دژانوویچ و مائوری سیو که ضرباتی به دروازه رحمتی زدند که وی مهار کرد.

این خبرگزاری ادامه داد: بعد از گل کاپیتان سئول در نیمه اول استقلال نیمه دوم را بدون خسرو حیدری آغاز کرد.

مدافعی که مصدومیت داشت و کامل نمی‌توانست بدود و فضاهایی را به حریف می‌داد. همین عامل باعث شد قلعه‌نویی دست به تعویض بزند. استقلال با گل ساموئل به بازی بازگشت و در ادامه بازی گل دوم این دیدار به ثمر رساند اما پنالتی چادوری و تبدیل آن به گل همه نقشه‌های استقلال را بر باد داد و اف‌سی با برتری 4 بر 2 در مجموع فینالیست شد.
طبقه بندی: اخبار باشگاه (جدید)،

  • تله کام
  • فروش بک لینک
  • کارت شارژ همراه اول