تاریخ : پنجشنبه 11 مهر 1392 | 08:01 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali


استقلال در نیمه نهایی نتوانست حریف سئول شود و از رسیدن به فینال باز ماند. در همین رابطه با مربی این تیم ستار همدانی صحبت کردیم.


ما توانایی شکست سئول را داشتیم اما این اتفاق نیفتاد؟

ما مشکلات زیادی داشتیم و باور کنید روزهای سختی را گذراندیم تا به این مرحله برسیم. بله ما توانایی شکست سئول را داشتیم اما همه دیدید که آنها برخلاف جریان بازی چه در تهران و چه در سئول به گل رسیدند. در بازی ما موقعیت این را داشتیم که آنها را با اختلاف شکست دهیم و به مرحله فینال صعود کنیم اما این اتفاق نیفتاد و ما تلاش خود را کردیم.

رسیدن به نیمه نهایی آسیا نتیجه بدی نیست و حالا امیر می‌تواند ادعا کند که بین‌المللی است؟

قلعه‌نویی قبلا هم بین‌المللی بود این را هم در سپاهان نشان داد. من نمی‌دانم چرا عده‌ای به دنبال دشمنی با امیر هستند. آیا رسیدن به نیمه نهایی افتخار کمی است؟ امیر قلعه‌نویی مدام مشغول تمرین کردن و تمرکز کردن روی تیم خودش هست اما من نمی‌دانم چرا عده‌ای سعی دارند با او دشمنی کنند.

یعنی فکر می‌ کنی هیچ کس حق ندارد از او انتقاد کند؟

دیگر چه حقی می‌ماند امیر قلعه‌نویی بهترین نتایج ممکن را گرفت و نشان داد که مربی بزرگی است. هنگامی که لیگ قهرمانان قرعه کشی شد با توجه به گروه سختی که داشتیم بعضی‌ها گفتند استقلال از گروه خودش هم صعود نمی‌کند دیدید که صعود کردیم بعد از آن گفتند استقلال نمی‌تواند به مرحله بعد برود اما دیدید که تیم بعدی را هم شکست دادیم و حتی در بازی با بوریرام تایلند که گفتند در تایلند به آنها می‌بازیم این اتفاق نیفتاد و ما آنها را هم شکست دادیم. من فکر می‌کنمم از استقلال ایران آنطور که باید و شاید حمایت نشد. خدا را شاکر هستیم که توانستیم حداقل به یک نتیجه بسیار خوب دست پیدا کنیم و این تیم را به 4 تیم برتر آسیا برسانیم و این نشان می‌دهد که عمکلرد بازیکنان، مسولان و کادرفنی خوب بوده است.

قدرت سئول را نسبت به سایر تیم‌ها چطور ارزیابی می‌کنید؟

به نظر من ما توانایی شکست این تیم را داشتیم، العین و یا حتی الاهلی به مراتب از این تیم قوی‌تر بودند و دیدید که ما آنها را شکست دادیم. در این مرحله هم اگر شانس یار ما بود می‌توانستیم آنها را هم شکست دهیم.

شاید اگر سئول را شکست می‌دادید با گوانجو اتفاق تلخی رقم می‌خورد و نتیجه عجیب و قریب رقم می‌خورد‍؟

من با شما مخالفم ما توانایی این را داشتیم که در آسیا قهرمان شویم و من فکر می‌کنم شانس با ما یار نبود.

ادامه لیگ را چطور می‌بینید؟

ما در این مورد نگرانی‌ای نداریم و مطمئنا با نتایج خوبی که در ادامه لیگ می‌گیریم به جایگاه اصلی خودمان برمی‌گردیمطبقه بندی: اخبار باشگاه (جدید)،

  • تله کام
  • فروش بک لینک
  • کارت شارژ همراه اول