تاریخ : جمعه 12 مهر 1392 | 12:27 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali

ABIETEHran:علی جباری درباره عملکرد استقلال ایران در لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: استقلال بازی‌ها و نتایج خوبی از خود در آسیا به جای گذاشت و ما تا این‌جا هم که بالا آمدیم خوب بود. یک سری مشکلات دست به دست هم داد تا به فینال صعود نکنیم اما همین که به جمع چهار تیم رسیدیم موفقیت کوچکی نیست. پیشکسوت استقلال در ادامه با اشاره به این‌که شاگردان قلعه‌نویی در بازی برگشت مقابل اف‌سی سئول احساسی عمل کردند، تصریح کرد: روی آوردن بازیکنان به بازی احساسی باعث شد گل اول را دریافت کنند. اگر داور هم مهربان‌تر بود و پنالتی روی پژمان نوری را می‌گرفت احتمال داشت بتوانیم نتیجه را جبران کنیم ولی این بازی بیش از حد احساسی دنبال شد. از طرفی هم تیم کره‌ای خوب بازی کرد و بخصوص بازیکنان خارجی این تیم هر بار که صاحب توپ می‌شدند ما را تحت فشار قرار می‌دادند. هافبک‌های ما هم سعی داشتند رو به جلو باشند و یک خلاء در تیم به وجود می‌آمد.

وی ادامه داد: گلی که اف‌سی سئول به ما زد زیبا بود اما نمی‌شد پیش‌بینی کرد. رحمتی هم از این شوت غافلگیر شد. ایراداتی هم در خط دفاعی دیده می‌شد و به نظر می‌رسید رو به جلو بودن تیم روی کار مدافعان نیز تاثیر گذاشته بود. روی هم رفته عملکرد استقلال را خوب ارزیابی می‌کنم. کادر فنی و مدیریت زحمتشان را کشیدند. هرچند جایگاه استقلال در آسیا بالاتر از اینهاست ولی ما باید امکاناتمان را هم در نظر بگیریم. ما در این زمینه ضعف‌های زیادی داریم.

جباری هم‌چنین به عدم حمایت وزارت ورزش از باشگاه استقلال اشاره کرد و افزود: ما همیشه درگیر کمبود بودجه بودیم و حتی در تهیه بلیت هواپیما و هتل هم مشکل داشتیم. امسال ما را خیلی اذیت کردند. قول‌های دولت و وزارت ورزش و جوانان عملی نشد. اگر هم پولی تزریق کردند دیر بود و به جایی نمی‌رسید.

پیشکسوت استقلال هم‌چنین در پاسخ به این پرسش که آیا این تیم نیاز به تغییرات دارد تا بتواند در مسابقات لیگ ضعف‌هایی که در آسیا داشت را جبران کند، گفت: استقلال کمبودهایی دارد و من هم با یک سری تغییرات موافقم. ما در خط دفاعی نیاز به بازیکن داریم. هم‌چنین یک تمام‌کننده‌ی شش‌دانگ در خط حمله نیست. البته بازیکنان خوبی داریم ولی آن چیزی که آسیایی به کارمان بیایید نیست
طبقه بندی: اخبار باشگاه (جدید)،

  • تله کام
  • فروش بک لینک
  • کارت شارژ همراه اول