تاریخ : جمعه 12 مهر 1392 | 12:29 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali

ABIETEHran:امیر قلعه نویی در گفت‌وگویی که با ورزش و مردم انجام داده بود، در پاسخ به این سوال که سعه صدر قلعه نویی این روزها خیلی کم شده است، گفت: این موضوع را قبول دارم و باید صبرم را بیشتر کنم اما وقتی پیش از شروع لیگ می‌گویند که می‌خواهند قلعه نویی را زمین بزنیم و برای اولین بار از تیمی که من سرمربی آن هستم امتیاز کم می‌کنند، چه کار می‌توانم انجام دهم. وی ادامه داد: من از بخشیده شدن کارت قرمز میثم حسینی خوشحالم اما چرا پنالتی که در بازی با تراکتور مقابل استقلال گرفته شد، حسن زاده ورود نکرد و کارت حاج صفی را نبخشید؟ آن صحنه را هم همه دیدند.

سرمربی استقلال ادامه داد: کمیته انضباطی یک ساعت قبل از بازی با اف سی سئول رای به محرومیت من می‌دهد، این معنی‌اش چه می‌تواند باشد؟ ما سه بازی را به اشتباه داوری باختیم، اما صحبت من این است که شما گزارش جلال مرادی ناظر بازی را نشان دهید و اگر تخلفی کردم ناظر یا داور بازی باید برخورد کند، اما کمیته انضباطی مرا محروم می‌کند.

قلعه نویی عنوان کرد: چرا من راجع به برنامه ورزش و مردم صحبت نمی‌کنم در حالی که بعد از جدایی من از تیم ملی بیشترین انتقادها را به من داشت، اما چون صحبت‌های آنها نقد و بررسی بود من هم چیزی نگفتم. در جاهایی ترور شخصیت صورت می‌گیرد تیم ما هم مشکلات زیادی دارد حالا اگر شما به جای من باشید صعه صدرتان باز هم بالا می‌رود؟
طبقه بندی: اخبار باشگاه (جدید)،

  • تله کام
  • فروش بک لینک
  • کارت شارژ همراه اول