تاریخ : شنبه 13 مهر 1392 | 06:21 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali
امیر قلعه‌نویی در خصوص انتقادات صورت گرفته از سوی برخی‌ها در رسانه‌ها از ناکامی استقلال در لیگ قهرمانان آسیا ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: برخی‌ها که عقبه‌ای در فوتبال ندارند، به دنبال این هستند که بین من و مردم فاصله ایجاد کنند اما باید عنوان کنم که تنها حرف مردم برای من مهم بوده و میزان رای مردم است.


وی در ادامه خاطرنشان کرد: این مردم هستند که راجع به من و بازیکنان نظر می‌دهند. همه دیدند که بعد از بازی با سئول هواداران تیم را تشویق کردند و این خیلی با ارزش است.

سرمربی تیم فوتبال استقلال افزود: برد و باخت همیشه در فوتبال است. مردم بازی تیم استقلال را دیدند و از آن رضایت داشتند. ما خیلی مشکلات داشتیم ولی نماینده شایسته‌ای برای فوتبال ایران بودیم. حالا هم باید به فکر مسابقات داخلی باشیم.

وی همچنین اضافه کرد: یکسری بازیکن ما به تیم ملی رفتند و چند یار هم در تیم امید حضور خواهند داشت، ضمن اینکه بازیکن مصدوم نیز داریم. البته من از همه بازیکنانم تشکر ویژه دارم که با تمام وجود تلاش کردند تا تیم به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا رسید.

قلعه‌نویی در پاسخ به این سوال که آیا فکر نمی‌کنید استقلال بعد از حذف از لیگ قهرمانان آسیا به حاشیه می‌رود؟، گفت: اصلا این اتفاق رخ نمی‌دهد چون ما در آسیا خوب بازی کردیم و مردم از تیم راضی بودند. از این پس روی لیگ تمرکز می‌کنیم و با قدرت به کار خود ادامه خواهیم داد.طبقه بندی: اخبار باشگاه (جدید)،

  • تله کام
  • فروش بک لینک
  • کارت شارژ همراه اول