تاریخ : جمعه 19 مهر 1392 | 04:10 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali
علیرضا منصوریان، سرمربی زیر 22 ساله‌های ایران در خصوص بازی دوستانه با تیم امید عمان و پیروزی یک بر صفر شاگردانش مقابل این تیم عربی گفت: عمان میزبان مسابقات خودش را آماده می‌کند برای دور نهایی این مسابقات قهرمانی آسیا، تیم خیلی محکم، قوی و خشنی دارد و کاملا فیزیکی هستند مانند تیم ملی بزرگسالان‌شان که مقابل تیم ما فیزیکی بازی کردند و 3 بر 1 تیم ملی بزرگسالان را شکست دادند. در این تیم 4 بازیکن از تیم بزرگسالان عمان حضور داشتند مانند تیم ملی ما که از بازیکنان تیم امید استفاده می‌کند.


 منصوریان خاطرنشان کرد: داور مسابقه هم به سود تیم عمان سوت می‌زد و طبیعی بود چون داور از کشور میزبان انتخاب می‌شود. در این بازی داور چند ضربه کاشته می‌توانست برای تیم ما بگیرد که ما می‌توانستیم از آن استفاده کنیم.

این بازی از دو شبکه قطری و عمانی پخش مستقیم بود و حتی یکی از شبکه های دبی اسپورت نیز این دیدار دوستانه را نمایش داد، چون دومین قسمت مهم فوتبال آسیا است اما در کشور خودمان هیچ خبری از آن نبود و گله دارم از صدا و سیما که چرا به تیم ما توجه نمی‌کند. اگر علیرضا منصوریان با تیم 98 و با 100 کیلو وزن بازی کند و چون چهره بودنش برای مخاطبان جذاب است بازی را پخش می‌کنند. مردم تیم زیر 22 ساله‌ها را دوست دارند و می‌خواهند بازیکنان آینده فوتبال ایران را ببینند، بازیکنان از من گله می‌کنند که چرا صدا و سیما به ما توجه نمی‌کند. 15 روز پیش تمام سایت‌ها خبر بازی ما با عمان را اعلام کرده بودند و همه می‌دانستند که این بازی انجام می‌شود اما صدا و سیما در برنامه اش هیچ فکری برای پخش این مسابقه نداشت. صدا و سیما روی موج تبلیغات است، امروزه نگاه‌ها روی تیم کارلوس کی‌روش است و همه آن سمت نگاه می‌کنند در حالی که تیم ما در جام ملت‌های 2015، جام جهانی 2018، جام ملت‌های 2019 و جام جهانی 2022 از این بازیکنان استفاده خواهد کرد و قول می‌دهم از صد نفری که در تمرینات من تست شدند و 30 نفری که همیشه کنار تیم هستند 70 درصد در آن تیم‌ها فیکس خواهند بود. از الان باید به این بازیکنان توجه شود. زمانی که تیمی آسیب می‌بیند همه جور برنامه‌ می‌گذارند تا به تیم کمک کنند.

سرمربی تیم زیر 22 ساله های ایران تاکید کرد: الان کسی پیگیری نمی‌کند که چرا مربی گلرهای من، مربی تمرین‌دهنده من و 4 بازیکن تیم از پرواز جا مانده‌اند و نتوانستند با تیم عازم عمان شوند، آقایان علی کفاشیان و مهدی محمد نبی باید یک جلسه بگذارند و اگر قرار است در 4 ماه آینده به همین شکل برای کارهای لجستیکی موفق باشیم باید برای این تیم گروهی تعیین شود و نباید گروهی که برای تیم ملی بزرگسالان کار می‌کنند کارهای تیم امید را هم انجام دهند، ما یک گروه منحصر به ‌فرد می‌خواهیم چه تیم امید، چه تیم جوانان، چه نوجوانان نتیجه بگیرد یا نگیرد ابتدا به ساکن باید برای هر تیمی گروهی تعیین شود تا تداخل کاری به وجود نیاید. اگر گروه ما با گروه تیم ملی یکی باشد کارها پیش نمی‌رود. ما الان کارها را اکثرا روی روابط انجام می‌دهیم، روابطی که با نظام‌ وظیفه و اداره گذرنامه داریم ولی همیشه نمی‌توانیم به این شکل مشکلات را حل کنیم.

منصوریان ادامه داد: من باید انرژی‌ام را صرف مسائل فنی تیم کنم و فقط به تیم فکر کنم اما قبل از پرواز باید از دو بازیکنم عذرخواهی کنم که از خانواده خداحافظی کردند اما پای پرواز به مشکل می‌خورند. کفاشیان و نبی بندگان خدا در ایران نبودند تا مشکل ما را پیگیری کنند، باید یک ستاد برای تیم امید تعیین شود و من و سرپرست تیم ملی به کارهایمان برسیم، یک گروهی تعیین کنند زیر نظر جزئی سرپرست تیم ملی امید باشد تا کارها به راحتی صورت پذیرد.

با آقای مهدی تاج هم صحبت‌هایی داشتم و ایشان در بخش سازمان لیگ خیلی کمک کردند و نگاهشان ملی است، من از او خوشم آمد.

وی در مورد شرایط تیم امید در عمان نیز یادآور شد: تیم امید شرایط خیلی خوبی دارد و خیلی خوب بازی می‌کند و فقط باید روی مالکیت توپمان یکم مقدار حرفه‌ای‌تر کار کنیم تا از این مالکیت توپ به گل دوم برسیم.

منصوریان راجع به برنامه های بعدی تیمش نیز گفت: مربی عمان از کیفیت بازی تیم ما تعریف کرد و در کل از بازی هم راضی بود. ما امروز در ورزشگاه شماره 2 سلطان قابوس ریکاوری خواهیم داشت و فردا صبح در هتل محل استقرار تمرین سبکی انجام می‌دهیم و بعد از ظهر تمرین تاکتیکی خواهیم داشت تا بازی دوممان مقابل عمان را به خوبی انجام دهیم. تیم عمان میزبانی خیلی خوبی از ما داشته، هتل خوبی در اختیار ما گذاشته و هر چیز که نیاز داریم خیلی زود فراهم می‌کند و محل تمرین خوبی هم در اختیار ما قرار گرفته است.طبقه بندی: اخبار باشگاه (جدید)، اخبار دیگر،

  • تله کام
  • فروش بک لینک
  • کارت شارژ همراه اول