تاریخ : شنبه 20 مهر 1392 | 09:59 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali

عبدالجلیل گل‌چشمه بازیکن پیشین تیم ابومسلم مشهد در تمرین آبی‌پوشان حضور یافت و با حمید بابازاده و علیرضا نیکبخت‌واحدی خوش‌وبش کرد. نیکبخت‌واحدی برخورد بسیار گرمی با همبازی قدیمی خود داشت و به او گفت: «قالی کرمان» خوش‌آمدی. گل‌چشمه برای شرکت در کلاس مربیگری مدرک A زیر نظر مرتضی محصص به تهران آمده است.

تمرین استقلال و قلعه نویی

* مهدی رحمتی و حنیف عمران‌زاده که شب گذشته برای زیارت امام رضا (ع) به مشهد سفر کرده بودند و با توجه به اینکه نتوانسته بودند در تمرین نوبت صبح امروز آبی‌پوشان شرکت کنند در تمرین بعدازظهر با آبی‌پوشان تمرین کردند.

* 6 بازیکن ملی‌پوش استقلال به نام‌های پژمان منتظری، امیرحسین صادقی، هاشم بیک‌زاده، خسرو حیدری، آندرانیک تیموریان و جواد نکونام به همراه محمد قاضی، جی‌لوید ساموئل، احمد جمشیدیان، سیدحسین حسینی و فردین عابدینی در تمرین حضور نداشتند. قاضی و جمشیدیان به دلیل مصدومیت و عابدینی و حسینی به دلیل حضور در اردوی تیم زیر 22 سال غایب بودند اما جی‌لوید ساموئل به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش هنوز به ایران بازنگشته است. این در حالی است که میرشاد ماجدی سرپرست استقلال در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم از حضور این بازیکن در تمرینات از امروز خبر داده بود. البته امیری معاون باشگاه استقلال امروز اعلام کرد که این بازیکن از فردا در تمرینات حاضر می‌‌شود.

* گوران لاوره که به دلیل مصدومیت چند روزی در تمرینات شرکت نکرده بود امروز بدون مشکل همراه آبی‌پوشان تمرین کرد.

* سیروس دین‌محمدی و مهدی فنونی‌زاده از نزدیک نظاره‌گر تمرین استقلال بودند اما خبری از شاهرخ بیانی که همیشه در تمرینات شرکت می‌کرد، نیست.

* جواد زرینچه بازیکن پیشین تیم استقلال یکی از میهمانان ویژه تمرین این تیم بود و با سیروس دین‌محمدی و مهدی فنونی‌زاده برخورد گرمی داشت. پسر زرینچه در تیم استقلال حضور دارد.

* فرهاد مجیدی که شایعه خداحافظی‌اش از دنیای فوتبال مدتی است که مطرح شده امروز در کنار آبی‌پوشان حضور داشت و تمرین کرد.

* بازیکنان پس از انجام کارهای کششی و نرمشی زیرنظر امیر حاج‌قاسم مربی بدنساز استقلال به 2 گروه تقسیم شدند تا طبق معمول بازی آقاوسط را انجام دهند. در بازی آقاوسط علیرضا نیکبخت‌واحدی، حنیف عمران‌زاده، گوران لاوره و فرهاد مجیدی با یکدیگر کری زیادی داشتند. پس از پایان بخش آقاوسط مجید صالح همانند آخرین تمرین استقلال در هفته گذشته تمرینات اختصاصی را برای بازیکنان در نظر گرفت به طوری که از بازیکنان خواست دو‌به‌دو مقابل همدیگر قرار بگیرند تا بازی فوتبال را انجام دهند. در این بخش از تمرین بازیکنان هم باید به سمت دروازه حمله و هم مقابل بازیکنان حریف دفاع می‌کردند. این بخش از تمرین هیجان خاصی داشت و صالح در چند نوبت به بازیکنان تذکر داد.

* امیر قلعه‌نویی در تمرین حضور داشت و عملکرد بازیکنانش را زیر نظر گرفته بود.

* پیش از بخش تمرین اختصاصی صالح برای بازیکنان، حمید بابازاده مربی دروازه‌بان‌های استقلال تمرینات اختصاصی برای دروازه‌بانان از جمله مهدی رحمتی در نظر گرفته بود.

* حدود 30 هوادار در تمرین حضور داشتند.

* مهدی رحمتی در فوتبال درون تیمی در نقش مهاجم بازی کرد.
طبقه بندی: اخبار باشگاه (جدید)،

  • تله کام
  • فروش بک لینک
  • کارت شارژ همراه اول