تاریخ : یکشنبه 27 دی 1388 | 05:31 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali

 

جباری: می‌خواهم ستاره تیمی شوم که به خاطرش حرفها شنیدم

خبرگزاری فوتبال ایران- مجتبی جباری یکی از افرادی است که بیش از همه از نتایج استقلال ناراحت است و بیشتر ناراحتی اش از این است که در این شرایط بحرانی نمی تواند کمکی به صمد مرفاوی کند. البته جباری حاضر نیست تا نسبت به شرایط تیم اظهار نظری کند تا اوضاع از این بدتر شود.

به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران و به نقل از سایت گل،وی در این مورد می گوید:« با این که من در مورد استقلال هیچ حرفی نمی زنم کلی حاشیه ایجاد می کنند، وای به روزی که بخواهم راجع به این تیم اظهار نظر کنم. من نمی دانم مسائل فنی تیم چه ارتباطی به من دارد که از قول من تیتر می زنند که استقلال احتیاج به شوک دارد. من ماههاست که از تیم دور هستم و هیچ چیز از شرایط این تیم نمی دانم و به همین دلیل هم راجع به آن هیچ حرفی نمی زنم.» ا

این بازیکن ادامه می دهد:« تنها چیزی که در حال حاضر من می توانم راجع به آن حرف بزنم شرایط پایم است که کاملا از آن اطلاع دارم نه هیچ چیز دیگر. فقط می توانم بگویم که همه چیز در مورد خودم روبراه است و هیچ ملالی نیست به جز بازی نکردن.» جباری در پایان در مورد اصرار مرفاوی برای خارج نشدن نامش از لیست لیگ قهرمانان آسیا می گوید:« آقا صمد به من لطف دارد و امیدوارم بتوانم زودتر به استقلال برگردم تا لطف های ایشان و بقیه را جبران کنم. من در لیگ نتوانستم مجتبی جباری هواداران و کادرفنی باشم و به همین دلیل انگیزه زیادی دارم تا در لیگ قهرمانان آسیا بتوانم همه چیز را جبران کنم و ستاره تیمی شوم که به خاطرش حرفها شنیدم و سختی های زیادی را متحمل شدم.»تاریخ : یکشنبه 27 دی 1388 | 01:09 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali

سلام سلام سلام

ببخشید یه خورده دیر شد اما امروز به جز عکسهای

بازی که انصافا بچه ها از دل و جون مایه گذاشتن

و به ما حال دادن می خوام یه جوک تعریف کنم

اول از بازی بگم که دم هوادارا گرم البته خودم هم رفتم

خیلی حال داد با اینکه مساوی شدیم

انصافا خیلی از تراکتور سر تر بودیم

فقط میتونم بگم صمد خان دوستت داریم

بچه ها دمتون گرم

خدایی وقتی که میدم صمد خان چقدر داره اذیت میشه

و هر کاری میکنه که تیم ببره

گریم میگرفت

یه چیزی به همتون بگم

خدا یکی

استقلال هم یکی

و اما جوک رو می خوام تعریف کنم

شاهین بوشهر 4 - 1 پرسپولیس تهران

به قران وقتی بازی رو میدم

مخصوصا علی دایی

که با پول به لنگیها اومد

از خنده مرده بودم

تازه نیم فصل اول تو دقیقه آخر از باخت در رفتن

راستی این حنیف مدافع هست یا مهاجم؟

این هم عکسهای بازی...

 

بقیه تو ادامه مطلب...


ادامه مطلب

 

با گل من تراكتورسازى را مى بریم
برهانى: ما بازیكنان اجازه نمى دهیم مرفاوى بركنار شود
تیم استقلال این روز ها حواشى زیادى را اطراف خود مى بیند. آبى پوشان پایتخت روز جمعه كار بسیار سختى مقابل تراكتور سازى تبریز دارند. آنها پس از هفته ها ناكامى  حالا در اندیشه آنند تراكتور سازان را در تهران شكست دهند تا علاوه بر راضى كردن هواداران حكم بقاى صمد مرفاوى هم امضا شود. در آستانه بازى با تراكتور سازى گفت وگویى را با آرش برهانى، مهاجم آبى پوشان ترتیب دادیم كه ماحصل آن را در ادامه مى خوانید:
• شرایط استقلال خوب نیست. با این شرایط چگونه مى خواهید مقابل تراكتور سازى بازى كنید؟
- چه كسى گفته شرایطمان بد است؟ ما بعد از بازى با سایپا سعى زیادى كردیم تا ناكامى هاى گذشته را فراموش كنیم و اكنون خیلى خوب مشغول تمرین كردن هستیم و مى خواهیم تراكتور سازى را شكست دهیم.
• شناختى از تراكتور سازى دارید؟
- سرمربى ما یكى از مربیان دلسوز لیگ است. او در طول این هفته بار ها تراكتور سازى را آنالیز كرده و نكات مثبتى از این تیم را به ما منتقل كرده است. با شناخت خوبى به مصاف تراكتور سازى تبریز مى رویم و هر چه در چنته داریم براى پیروزى به معرض نمایش خواهیم گذاشت.
• چند هفته اى است بازى خوبى را انجام نمى  دهى. در بازى روز جمعه هم نباید انتظار انجام یك بازى خوب از تو را داشته باشیم؟
- قبلاً هم گفتم كه من نهایت تلاشم را براى موفقیت استقلال انجام مى دهم اما باور كنید با انتقاداتى كه از من شده، انگیزه ام دو چندان گشته است و مى خواهم كارى كنم كارستان.
• آرش برهانى در این بازى به گل زدن هم فكر مى كند؟
- من بیش از هر چیز به پیروزى استقلال فكر مى كنم. اگر گل بزنم و استقلال پیروز نشود كه فایده اى ندارد. از قول من بنویس «با گل من تراكتور سازى را مى بریم».
• پس پیش  بینى  ات نتیجه یك بر صفر به سود استقلال است؟
- من نمى توانم نتیجه را پیش بینى كنم اما به دلم افتاده استقلال در این بازى پیروز مى شود و من هم گل مى زنم.
• با این كه اول فصل گفته بودى به دنبال كسب عنوان آقاى گلى هستى اما سایر رقبا از تو بهتر كار كرده اند! چرا؟
- گفتم كه گل زدن من بدون برد استقلال لذتى ندارد. تحت هر شرایطى دوست دارم استقلال موفق باشد و بعد از آن من هم كسب عنوان كنم.
• اگر این دیدار را واگذار كنید، به گفته واعظى آشتیانى مرفاوى بركنار مى شود! در این خصوص چه نظرى دارى؟
- ما بازیكنان اجازه نمى  دهیم كه مرفاوى بركنار شود. همه نفرات به مرفاوى علاقه خاصى دارند و قصدمان این است كه با برد در ۲ بازى اخیر مهر تأیید را بر كار مرفاوى بزنیم.
............................................................................................................................
مثل برخى ها پشتم به جایى گرم نیست
مجیدى:  تماشاگران باحوصله به ورزشگاه بیایند

 

106764.jpg

فرهاد مجیدى پس از مصاحبه علیه كسانى كه به برخى تماشاگران خط مى دهند، مورد حمایت تماشاگران استقلال در تمرینات این تیم قرار گرفت اما او از موضع خود نسبت به كسانى كه قصد تخریب استقلال را دارند كوتاه نمى آید و پیش از بازى با تراكتورسازى حمله دیگرى به این افراد كرده است ؛ مصاحبه با او را بخوانید :
• بعد ازحمله به كسانى كه به سكوها خط مى دهند مورد حمایت تماشاگران قرار گرفتید.
- تماشاگران استقلال همیشه به من لطف دارند و من به خاطر استقلال همه كار مى كنم. من حقیقت را گفتم و هر كس درباره حرف هاى من نظرى دارد حاضر هستم با او بحث كنم . هیچ استقلالى از تیم مهمتر نیست و كل حرف من همین است. كسانى كه براى استقلال زحمت كشیده اند قابل احترام هستند اما اكنون تیم مهم است و نباید براى منافع كسى تیم تخریب شود. مردم نتیجه استقلال برایشان مهم است و این تیم براى مردم است . بحث امروز من به خاطر باشگاه است و دوست دارم در پایان فصل تیم بتواند خوشحالى مردم را فراهم كند. من در فوتبال به هر چیزى كه خواستم رسیدم واكنون فقط به موفقیت تیم محبوبم عشق مى ورزم . همیشه هم توكلم به خدا بوده است و مثل برخى پشتم به جایى گرم نیست. همیشه تابع مربى بودم چه زمانى كه مربى استقلال پورحیدرى ،حجازى و قلعه نویى بوده است و چه اكنون كه مرفاوى مربى تیم است.
• نظرت در مورد بازى با تراكتورسازى چیست؟
- بازى سختى با تراكتورسازى داریم. تراكتور تیم مردمى و پر طرفدارى است اما این بازى براى ما و تماشاگرانمان مهم است و استقلال براى پایان دادن به تمامى حرف و حدیث ها به برد در این بازى نیازدارد.
• فكر مى كنى رفتار تماشاگران استقلال در این بازى چگونه باشد؟
- این بازى حوصله مى خواهد چون حریف سختى داریم. از تماشاگرانمان مى خواهم با حوصله زیاد به ورزشگاه بیایند چون نتیجه بازى شاید تا دقیقه ۹۰ رقم بخورد. شك ندارم كه در این بازى از تیم حمایت خواهد شد. در بازى جمعه تماشاگران از ما ۹۰ دقیقه حمایت كنند و ما هم برد را به آنها خواهیم داد.
• چقدر امیدوارى استقلال بازهم به كورس برگردد؟
- نا امید نیستیم و هنوز هم شانس داریم. با حمایت تماشاگرانمان مى توانیم بهترین نتایج را بگریم .
• نظرت در مورد حضور نامجو مطلق چیست؟
- آقا مجید الگوى فنى من بوده است و مربى بسیار خوبى است. ایشان مى تواند به تیم كمك زیادى كند و همه با هم نتایج در حد استقلال را خواهیم گرفت.
.............................................................................................................................
مصدومیت سید صالحى جدى نیست
مصدومیت مهدى سیدصالحى مهاجم تیم فوتبال استقلال جدى نیست و او به زودى به میادین برمى گردد. سیدصالحى در جریان تمرین استقلال از ناحیه مچ پا دچار مصدومیت شد و به ناچار تمرین را ترك كرد. به گفته كادر پزشكى
آبى پوشان مصدومیت این بازیكن سخت نیست و مى تواند در تمرینات استقلال حضور پیدا كند. البته سیدصالحى به دلیل ۳ كارته بودن دیدار این هفته تیمش مقابل تراكتورسازى را از دست داده است.


تاریخ : پنجشنبه 24 دی 1388 | 08:51 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali

 

هواداران تراکتورسازی در راه تهران ، جمعه به آزادی بیائید
ما - بازیکنان تیم استقلال - برای پاک کردن خاطرات تلخ لیدرهای اخراجی در روز بازی با سایپا از شما می خواهیم که با حضور پرشمار در بازی روز جمعه یار و یاورمان باشید . معتقدیم روز جمعه با حضور پرشمار شما می توانیم در زمین و روی سکوها با نهایت احترام تیم تراکتورسازی را شکست دهیم .
 بازیکنان تیم استقلال در آستانه مسابقه روز جمعه این تیم مقابل تراکتورسازی تبریز از هواداران خود درخواست کردند که روز جمعه با توجه به حضور انبوه هواداران تبریزی و سفر آنها به تهران ، به یاری استقلال – پرطرفدارترین باشگاه آسیایی از نگاه هواداران – بشتابند . در این اطلاعیه آمده است :

 1 – حمایت از تیم محبوبتان در روزهای پیروزی و صدرنشینی بدیهی به نظر می رسد اما از هواداران واقعی و متشخص استقلالی انتظار می رود که به مانند همیشه در روزهای حساس و سخت بیش از گذشته به یاری بازیکنان تیم محبوبشان بشتابند .

 2- از تبریز خبر می رسد که خیل عظیم هواداران تیم تراکتورسازی در غالب کاروانها و گروههای مختلف در حال سفر به تهران هستند . اگر چه می بایست بر اساس آئین نامه ها و قوانین سازمان لیگ برتر فقط 10 درصد ظرفیت ورزشگاه آزادی به هواداران این تیم تعلق بگیرد اما پیش بینی می شود با توجه به حضور چشمگیر هواداران این تیم در بازی مقابل تیم پرسپولیس در ورزشگاه آزادی کمی بیش از ظرفیت قانونی برای هواداران این تیم در نظر گرفته شود .
 
 3 - از سوی دیگر با توجه به رفتارهای مشکوک لیدرهای اخراجی کانون هواداران باشگاه استقلال در یکشنبه گذشته و اهانت این عده قلیل به بازیکنان استقلال از همان دقایق ابتدایی مسابقه مقابل سایپا ، از هواداران واقعی ، پرشمار و متعصب استقلالی می خواهیم که با حضور پرشور و پرتعداد خود در بازی مقابل تراکتورسازی تبریز در روز جمعه یکبار دیگر ثابت کنند که عشق به تیم استقلال و 65 سال تاریخ این باشگاه بازیچه دست عده ای مواجب بگیر و انحصارطلب نخواهد شد .

 4- همچنین از کلیه هواداران تقاضا می کنیم روز جمعه فقط با تشویق نام « استقلال » و نه حتی ما بازیکنان پاسخ محکمی به حاشیه سازان و بدخواهان بدهند.

 5 – متاسفانه در روزهای گذشته عده ای از اشخاص تلاش داشته اند در مصاحبه های مختلف شعارهای عده ای از لیدرهای اخراجی را تحت عنوان صدای « هواداران » استقلال نشان دهند . آنها تا آنجا پیش رفته اند که می خواهند با ترفندهای مختلف به نوعی وانمود کنند که بازیکنان و مدیریت باشگاه استقلال ، هواداران را پولکی خطاب کرده اند اما این دروغ ها و تهمت های بزرگ را ما بی پاسخ می گذاریم چرا که دست این عده از افراد معلوم الحال برای همگان رو شده است .تاریخ : چهارشنبه 23 دی 1388 | 01:19 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali
 
معارفه مجید نامجو مطلق و محصص

جلسه معارفه مرتضی محصص و مجید نامجو مطلق عصر امروز با حضور واعظی آشتیانی در محل تمرین این تیم با حضور بازیكنان و اعضای كادر فنی برگزار شد .

در این جلسه مدیرعامل باشگاه استقلال گفت : « مرتضی محصص از كارشناسان خوب و سرشناس فوتبال كشور است كه دانش بین‌المللی فوق‌العاده‌ای دارد و با رفتن روته مولر از تیم ما به سبب حضور استقلال در لیگ قهرمانان آسیا تجربیاتش می‌تواند باعث تقویت كادر فنی شود. همچنین مجید نامجو مطلق هم از مربیان خوب كشور بوده كه در دوران بازیگری‌اش معتقدم هیچ هافبكی در فوتبال ایران به اندازه او با كیفیت نبود. امیدوارم با حضور آنها در كادر فنی، بتوانیم تیم را به برد نزدیكتر كرده و باعث پاره شدن نوار تساوی‌های تیم شویم. »

وی با بیان این كه برای دو بازی آتی تیم پاداش‌های ویژه‌ای در نظر گرفته شده است، خطاب به بازیكنان گفت: شما با عشق و علاقه فراوان در این تیم كار می‌كنید و ملاكتان برای حضور در استقلال پول نبوده است. برخلاف كسانی كه معتقدند برخی بازیكنان استقلال پولكی هستند و این واژه البته به خودشان بازمی‌گردد می‌دانند كه از هیچ تلاشی برای موفقیت استقلال دریغ نمی‌كنیم. آنها افرادی هستند كه با عواطف شما بازی كردند، شان شما بیش از اینهاست و البته فكر نكنید در همه جا عدالت رعایت می‌شود. آنها می‌خواستند شما را به حاشیه ببرند اما شما بدون توجه به رفتارشان برای سربلندی خود و استقلال بجنگید. امیدوارم با حضور مرتضی محصص به عنوان مشاور فنی و مجید نامجو مطلق به عنوان مربی خانواده گرمی را تشكیل دهیم و مطمئن باشید تا روزی كه من در استقلال هستم از هیچ تلاشی برای موفقیت تیم دریغ نخواهم كرد و اجازه نمی‌دهم منافع این تیم و شما بازیكنان و مربیان به خطر بیافتد.تاریخ : سه شنبه 22 دی 1388 | 03:22 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali
تاریخ : سه شنبه 22 دی 1388 | 11:03 قبل از ظهر | نویسنده : rock_ ali

شهادت امام سجاد رو به همه شما استقلالیا ی

 

عزیز تسلیت میگم.

 
طبقه بندی: پوستر های استقلال،

تاریخ : دوشنبه 21 دی 1388 | 04:02 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali

محمد مایلی کهن سرمربی تیم سایپا

 

شاخه ی گلی برای عروستاریخ : دوشنبه 21 دی 1388 | 03:52 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali

به گزارش خبرگزاری فارس صمد مرفاوی در حاشیه تمرین استقلال در خصوص شایعه استفعایش گفت: ‌من

استعفا نكرده‌ام و بحث كناره‌گیری من از تیم را همان هایی مطرح می‌كنند كه دیروز در استادیوم آزادی علیه من

 شعار می‌دادند. مطمئن باشید با قدرت به كارم ادامه می‌دهم.


وی در خصوص اینكه صبح امروز در باشگاه جلسه داشته است گفت: با واعظ صحبت كرده‌ام. او گفت به كارم ادامه

دهم اما حتی اگر خانه‌نشین شوم عقایدم را كنار نمی‌گذارم و تابع فوتبال پاك هستم.


مرفاوی یادآور شد: من هم به عنوان بازیكن در استقلال بوده و هم به عنوان مربی. اگر حتی امشب بعد از پایان

جلسه هیات مدیره در خصوص من تصمیم‌گیری كنند و خواهان جدایی‌ام باشند می‌روم و همچنان به عنوان هوادار

تیم استقلال باقی خواهم ماند.

دوروغه دوروغه دوروغه

 

صمد دوستت داریم

 

اگه صمد از استقلال بره وضع خیلی

بد میشه پس باید تا اخر راه هوادار واقعی باشیم

و از صمد حمایت کنیم

 تاریخ : دوشنبه 21 دی 1388 | 11:38 قبل از ظهر | نویسنده : rock_ ali

 سایپا               استقلال
 
1 1
    
آمار بازی
1 1
0 0
شوت: 5 4 :شوت
آفساید: 5 3 :آفساید
یدا...جهانبازی :داوران
لیست گلزنان
حنیف‌عمران‌زاده 94 24 رضا خالقی‌فر
       
      استقلال

وحیدطالب‌لو-امیرحسین‌صادقی-خسروحیدری-حنیف‌عمران‌زاده-پژمان‌منتظری-مهدی‌امیرآبادی-(هاشم‌بیك‌زاده)فابیو‌جانوآریو-‌حسین‌كاظمی-امیدرضاروانخواه(مجتبی‌محبوب‌مجاز)-‌آرش‌برهانی-(فرهادمجیدی)سیدمهدی‌سیدصالحی

سرمربی:صمدمرفاوی
 
   
  سایپا

ابراهیم‌میرزاپور-داریوش‌یزدانی-مرتضی‌ابراهیمی-‌ابراهیم‌صادقی-‌رضاخالقی‌فر-سعید‌یوسف‌زاده-امیدشریفی‌نسب-سیدعلی‌حسینی(مهدی‌خیری)(امین‌منوچهری)—كریم‌انصاری‌فر-علی‌زینلی- مجید‌ایوبی

سرمربی:محمد مایلی‌كهن
 

بازم مساوی

 

نزدیک بود ببازیما

 

دیگه حوصلمون سر رفته

 

این طوری باشه عمرا

 

حتی به سطر جدول نزدیک شیم

 

یعنی یه بازیکن نیست این

 

همه موقعیت خطری رو گل کنه؟

 

بعد جالب اینه که دوباره ثانیه های آخر به سایپا گل زدیم داغ برد

رو به دل مایلی کهن گذاشتیم

این هم عکسهای بازی ...

بقیه در ادامه مطلب...


ادامه مطلب
تاریخ : جمعه 18 دی 1388 | 08:42 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali
گفت و گو با سرمربی استقلال
مرفاوی : آینده استقلال روشن است

در آستانه آغاز مجدد مسابقات فوتبال لیگ  برتر و در ادامه راه مسابقات استقلال این بار شاگردان عبدالصمدمرفاوی روز یكشنبه آینده میزبان سایپا كرج باشند. بر آن شدیم با مرفاوی سرمربی استقلال در خصوص وضعیت تیمش گفت‌وشنودی داشته باشیم.

در مدت تعطیلی از تمرینات و آماده‌سازی استقلال بگویید؟

تمرینات خوب و منظمی را پشت‌سر گذاشته‌ایم هرچند برخی از مهره‌ها را به صورت كامل در اختیار نداشتیم ولی خب تمرینات و آماده‌سازی كاملی را انجام دادیم كه با اضافه‌شدن چند مهره ملی‌پوش و محرومان استقلال وضعیت تیم بهتر شده و تلاش می‌كنیم با استقلال كامل قدم به مسابقات لیگ برتر بگذاریم.

در آستانه دیدار برابر  سایپا قراردارید، در خصوص این دیدار صحبت كنید؟

سایپا تیم خوب و متحول شده‌ای است، به نظر من استقلال بازی سختی پیش رو دارد. ما هرچند از نقاط ضعف و قوت سایپا شناخت داریم ولی مطمئن هستم با گذشت بیست هفته از بازی‌ها، سایپا و یا هر حریف دیگری از استقلال شناخت دارد. سایپا تیم خوب و پرقدرتی است ولی ما چاره‌ای جز شكست سایپا و سایر حریفان نداریم. بنابراین ما حتما باید سایپا را شكست دهیم و در ادامه راه لیگ به قهرمانی استقلال همچنان امیدوار باشیم.

یعنی با توجه به اختلاف امتیازها هنوز به قهرمانی استقلال امیدوار هستید؟

بله، چرا كه امیدوار نباشیم خیلی بازی‌ها مقابل خود داریم و تیم‌ها به همدیگر امتیاز می‌دهند. ما با بازی‌های خوب و قدرتمند می‌توانیم هم به قهرمانی امیدوار باشیم و هم دل هواداران استقلال را شاد كنیم. اما این را بگویم شانس هم در قضیه قهرمانی استقلال دخیل است. ما اگر مقداری از چاشنی شانس استفاده كنیم آن وقت مطمئن باشید قهرمانی استقلال دور از دسترس نخواهد بود.

قضیه جدایی مربیان آلمانی از استقلال چیست و چه كسانی را جایگزین این دو مربی در نظر دارید؟

مربیان آلمانی مشكل داشتند، مشكل آنان بیماری و خانوادگی بوده است كه خواستار جدایی و بازگشت به كشورشان را شدند و مدیریت باشگاه هم با حسن نیت و اخلاق نیكو خواسته آنان را اجابت كرد. همانگونه كه بارها اعلام شده است نظم و انضباط ، اخلاق ، گذشت و جوانمردی در استقلال شرط اول است.مدیریت استقلال با خواسته دو مربی آلمانی موافقت كردند و در مورد جایگزین این دو مربی فعلا نام‌هایی مطرح است كه هیچ كدامشان مدنظر ما نیستند. ما به دنبال استخدام دو مربی هستیم اما نام آنان پس از مذاكره و توافق اعلام خواهد شد.

نظرتان در خصوص بازگشت سه بازیكن محروم و نحوه استفاده از وجود آنان در تركیب استقلال چیست؟

با این سه بازیكن و تمامی بازیكنان استقلال صحبت‌های لازم را انجام داده‌ام.از همه چیز بالاتر برای استقلال عملكرد اخلاقی و بازی جوانمردانه و قدرتمندانه است و اعتقاد داریم شرط اول تیم نظم، انضباط و اخلاق است.

از دانش فنی آقای مرتضی محصص  استفاده خواهید كرد؟

بله ، آقای محصص فردی با دانش بالا و بزرگ ما استقلالی‌ها ست و هر كمكی از دست‌‌شان بر بیاید از ما دریغ نمی‌كنند.

آینده استقلال را چگونه باید ببینیم؟

آینده استقلال روشن است. استقلال و خانواده استقلال به قدری بزرگ است كه نباید در خصوص آینده استقلال احساس نگرانی كرد.

با هواداران استقلال صحبت خاصی ندارید؟

استقلال با هواداران و عشق هواداران زنده است. ما تمامی سعی و تلاش‌مان را به كار می‌بریم كه هواداران را همیشه راضی و خشنود راهی منازل‌شان كنیم. هواداران باید صبور باشند و همواره استقلال را تشویق كنند و مطمئن باشند كه نتیجه هر دیدار در پایان بازی و با به صدا در آمدن سوت قاضی میدان مشخص می‌شود. بنابراین به هواداران توصیه می‌كنم صبوری كنند و انشاا... در پایان كار از عملكرد استقلال راضی خواهند بود.

سوأل بسیار است و مجال اندك، اگر حرف خاص و ناگفته‌ای دارید بفرمایید؟

حرف خاصی ندارم باید بپذیریم كه ما در جهت شادی هواداران و رضایت مدیران سعی می‌كنیم همواره در مقابل حریفان با بازی‌های قدرتمندانه و جوانمردانه فوتبال زیبا ارائه می‌دهیم و انشاا... كه شما استقلالی‌ها و هواداران از عملكرد استقلال راضی خواهند بود.
طبقه بندی:

تاریخ : چهارشنبه 16 دی 1388 | 01:25 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali
رضا عنایتی از امروز در تمرینات

رضا عنایتی از امروز در تمرینات استقلال شركت می‌كند.

به  گزارش روابط عمومی باشگاه استقلال، رضا عنایتی پس از دیدار با مدیرعامل باشگاه استقلال و گفتگو با وی اجازه حضور در تمرینات تیم استقلال را كسب كرد.

قرار است عنایتی از امروز در تمرینات آبی‌پوشان حضور یابد اما شرایط او مانند اكبرپور و كاظمی خواهد بود و به میدان رفتن وی منوط به رضایت كادرفنی و كسب مجوز حضور در مسابقه خواهد بود.

 تاریخ : چهارشنبه 16 دی 1388 | 01:07 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali
 
درخواست فسخ قرارداد روته‌مولر

اریش روته‌مولر صبح امروز در دیداری با مدیرعامل باشگاه استقلال درخواست فسخ قرارداد كرد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه استقلال، اریش روته‌مولر، مدرس آلمانی كه طی یك ماهه گذشته به دلیل بیماری در تمرینات استقلال حضور نداشت صبح امروز با حضور در محل باشگاه به دلیل ادامه بیماری درخواست فسخ قرارداد خود را به باشگاه استقلال اعلام كرد و از مدیرعامل باشگاه درخواست كرد طی توافقی دوجانبه قرارداد وی فسخ شود.

واعظی آشتیانی با توجه به مدارك وی و اهمیت سلامت روته‌مولر با درخواست وی موافقت كرد و طبق توافقات انجام شده این مربی رسماً با امضای تفاهم‌نامه دوجانبه از استقلال جدا می‌شود.تاریخ : سه شنبه 15 دی 1388 | 06:05 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali
دوری سه هفته‌ای محمدی

محمدمحمدی به دلیل مصدومیت به مدت سه هفته از  حضور در تمرینات استقلال باز خواهد ماند.

فیزیوتراپیست نوروزی در گفتگو با سایت رسمی باشگاه استقلال، با اشاره به برخورد محمدمحمدی، سنگربان استقلال با بازیكن تیم امید ایران در جریان دیدار دوستانه دو تیم (روز دوشنبه) و مصدومیت پیش آمده برای این بازیكن وی مورد معاینات دقیق پزشكی قرار گرفت و پس از بررسی تصاویر پزشكی تهیه شده و MRI از محل آسیب‌دیدگی مشخص شد وی از ناحیه عضله پشت ساق پا دچار كشیدگی درجه دو شده است و به همین جهت نیاز به سه هفته فیزیوتراپی و تمرینات درمانی دارد.

لذا این بازیكن تا سه هفته آینده قادر به حضور در تمرینات آبی‌پوشان نخواهد بود.تاریخ : دوشنبه 14 دی 1388 | 09:01 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali

سیاوش اكبرپور و حسین کاظمی با تجدیدنظر شورای استیناف مجدداً می‌توانند در تمرینات تیم استقلال شركت كنند.

شورای استیناف باشگاه استقلال صبح امروز در محل این باشگاه تشكیل جلسه داد. در این جلسه كه پیرامون درخواست استیناف حسین كاظمی، سیاوش اكبرپور و غلامرضا عنایتی تشكیل شد با ابراز تأسف و درخواست تخفیف و تجدید نظر این سه بازیكن پیرامون مسائل انضباطی مختلف همراه بود. در پایان این جلسه كه واعظی آشتیانی، مدیرعامل باشگاه استقلال نیز حضور داشت، شورای استیناف بدون حضور بازیكنان به شور نشست.

پیرو احكام كمیته انضباطی باشگاه در مورد این سه بازیكن (مبنی بر  محرومیت از تمرینات گروهی با تیم استقلال، هشت جلسه محرومیت از حضور در مسابقات رسمی در رقابت‌های لیگ برتر و هر كدام مبلغ یكصد میلیون ریال جریمه نقدی) شورای استیناف تجدید نظر خود را به این شرح اعلام كرد:

1- حسین كاظمی: تعلیق حكم محرومیت از تمرینات و حضور مجدد ایشان در جلسات تمرینی تیم استقلال، همچنین تجدید نظر درباره كاهش محرومیت ایشان درباره مسابقات رسمی در لیگ برتر به میزان رضایت كادرفنی این تیم از نحوه تمرینات این بازیكن بستگی دارد.

2- سیاوش‌اكبرپور: تعلیق حكم محرومیت از تمرینات و حضور مجدد ایشان در جلسات تمرینی تیم استقلال، همچنین تجدید نظر درباره كاهش محرومیت ایشان درباره مسابقات رسمی در لیگ برتر به میزان رضایت كادرفنی این تیم از نحوه تمرینات این بازیكن بستگی دارد.

3- رضاعنایتی: با توجه به چند مورد مصاحبه‌های حاشیه‌ساز ایشان در رسانه‌های مختلف و تكذیب یكی از مصاحبه‌ها با یكی از خبرگزاری‌ها توسط ایشان در جلسه شورای استیناف، قرار شد طی روزهای آینده باشگاه استقلال به صورت مكتوب با خبرگزاری مورد نظر صحت و سقم اظهارات رضاعنایتی در جلسه امروز شورای استیناف را بررسی نماید. بدیهی است كه تصمیم شورای استیناف درباره ایشان پس از بررسی‌های لازم اعلام می‌گردد.

همچنین لازم به یادآوری است كه تغییری در حكم جریمه نقدی این سه بازیكن صورت نگرفته است.تعداد کل صفحات : 2 :: 1 2

  • تله کام
  • فروش بک لینک
  • کارت شارژ همراه اول
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات