تاریخ : شنبه 30 آبان 1388 | 07:05 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali
معینی: روند پرداخت پول آكادمی سابق استقلال اشتباه بوده است

Abietehran: رئیس آكادمی فوتبال استقلال گفت: روندی كه در گذشته برای پرداخت پول به مربیان و بازیكنان وجود داشته اشتباه بوده است.


مسعود معینی درباره تعلیق تیم های پایه استقلال اظهار داشت: به دلیل شكایت یكی از اعضای سابق تیم های پایه استقلال این اتفاق رخ داده است. البته تاریخ تعلیق از دوم آذر به بعد است. با صحبتی كه با آقای مباشری داشته ام این قضیه حل خواهد شد.
وی افزود: سیاستی كه در گذشته برای تیم های پایه در نظر گرفته شده بود اشتباه بود و به خاطر همین مشكلات بود كه آقای واعظ مسئولیت آكادمی را به من سپرد تا این مسائل را رفع كنم. در گذشته مسئولان آكادمی مبالغی را از باشگاه می گرفتند و خودشان پول را بین مربیان پایه تقسیم می كردند در حالی كه همه باید زیر نظر باشگاه پول دریافت كنند.
معینی ادامه داد: برای امسال همه تیم های پایه با باشگاه قرارداد دارند و پس از بازگشت آقای واعظ آشتیانی از سفر حج 40 درصد پیش قرارداد آنها پرداخت می شود. این تعلیق و بدهی مربوط به گذشته است و مربوط به روال غلطی بوده كه در آكادمی وجود داشته است. مبلغ بدهی هم فكر نمی كنم از 4،5 میلیون تومان بیشتر بوده باشد.
رئیس آكادمی فوتبال استقلال تاكید كرد: این مشكل مربوط به مشكلات باشگاه نیست بلكه مربوط به سیستم كاری اشتباه است و فكر می كنم این مورد مربوط به زمان آقای منصوریان بوده است. البته فكر می كنم درباره این شكایت شیطنت هم شده است. این فرد عجله كرده است چرا كه باشگاه از طریق اسپانسرهای خود به جای پول لپ تاپ هایی را داده به طلبكاران داده است.تاریخ : جمعه 29 آبان 1388 | 08:13 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali
خوشبختی برای 32 كشور

Abietehran: با پایان یافتن آخرین نبردها میان بازماندگان جام جهانی، تكلیف 32 تیم راه یافته به این رقابت بزرگ و دیدنی روشن شد.


هر چند گرفتن بودجه مربوط به صعود، توجه ویژه فیفا به پروژه‌های پایه فوتبال، تزریق شادی عمومی و از این دست سودهای مادی و معنوی به بهانه صعود به جام جهانی بسیار ارزشمند است اما خوشبختی ناشی از حضور در جام جهانی به همین موارد ختم نمی‌شود.
رونق بی سابقه آژانس‌های مسافرتی، سود سرسام آور حاصل از فروش حق پخش تلویزیونی به كشورهایی كه در این جام حضور ندارند، دریافت امكانات به روز و استاندارد تمرین فوتبال مطابق با امكانات جام جهانی به میزبان كافی در تمام آكادمی های بین المللی هر كشور، ملی گرایی به بهای فوتبال، افزایش كم خرج و ریشه‌ای ضریب وطن پرستی و معرفی فرهنگ و تمدن هر كشور در بزرگترین میدان ورزشی جهان پس از المپیك تنها بخش دیگری از خوشبختی های ناشی از صعود به جام جهانی هستند.

از قاره سیاه، آفریقای جنوبی به عنوان میزبان، الجزایر فاتح نبرد خونین با مصر، نیجریه پایتخت قاره، ساحل عاج، كامرون و غنا پدیده پیش بینی شده برای 2010 راهی جام جهانی شده‌اند.

در مرحله پلی آف مسابقات جام جهانی 2010 چهارشنبه شب 4 دیدار حساس در كشورهای مختلف اروپایی برگزار شد.
تیم یونان به مربیگری اتوره هاگل، سرمربی مجرب آلمانی خود موفق شد در ورزشگاه دون باس آره نا، یك بر صفر اوكراین، میزبان خود را شكست دهد.
در دیداری دیگر در ورزشگاه ماریبور غوغایی برپا شد. تیم روسیه نتوانست از برد 2 بر یك خانگی خود استفاده كند و اسلوونی با كسب برد خانگی یك بر صفر و با توجه به تفاضل گل راهی جام جهانی شد.

پرتغال در جدال با بوسنی هرزگوین برد یك بر صفر بازی رفت را تكرار كرد و در مجموع 2 بر صفر پیروز شد.
در آخرین دیدار نیز در ورزشگاه پارك دوپرنس پاریس، فرانسه قهرمان جام جهانی 1998 در آستانه حذف قرار گرفت تا اینكه عاقبت در وقت اضافی صاحب گل برابر ایرلند شد و با كسب تساوی یك بر یك پس از برد یك بر صفر دیدار رفت، جواز صعود گرفت.
از قاره اروپا اسپانیا، هلند، ایتالیا، آلمان، انگلیس، فرانسه، پرتغال، اسلوونی، سوئیس، یونان، صربستان، دانمارك و اسلوواكی راهی جام جهانی شدند.

در سیدبندی جام جهانی هیچ تیم اروپایی در سید سوم نیست و همه این تیم‌ها در سید اول و دوم قرار دارند.
از دو قاره آمریكای شمالی و جنوبی، برزیل، آرژانتین، اروگوئه، شیلی، پاراگوئه، كاستاریكا، آمریكا، مكزیك و هندوراس راهی جام جهانی شدند.
از قاره كهن و اقیانوسیه، ژاپن، كره جنوبی و شمالی، نیوزلند و استرالیا به جام جهانی رفتند و ایران نرفت.تاریخ : جمعه 29 آبان 1388 | 04:11 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali
صدرنشینی مشترك نفت و برق و شكست دوباره داماش

Abietehran: هفته هفتم لیگ دسته اول عصر دیروز با برگزاری 7 دیدار همزمان آغاز شد و در حساس‌ترین بازی داماش در خانه مقابل نفت تهران شكست خورد.


 در حساس‌ترین مسابقه داماش گیلان با گل دقیقه 92 میكاییلی مهاجم نفت مقابل این تیم 2 بر یك شكست خورد تا دومین شكست پیاپی را تجربه كند. داماش با این شكست صدر جدول را از دست دادو به رده چهارم جدول سقوط كرد. همچنین نفت تهران با 14 امتیاز با برق شیراز هم‌امتیاز و به صدر جدول رسید.
در دیگر بازی این گروه، برق شیراز با نتیجه تساوی یك بر یك مقابل مس رفسنجان متوقف شد و به طور مشترك با نفت صدر جدول گروه «ب» را به خود اختصاص داد.
همچنین دیدار تیم‌های آلومینیوم هرمزگان و نساجی مازندران در بندرعباس با تساوی بدون گل پایان یافت تا نساجی بهترین فرصت برای رسیدن به صدر را از دست بدهد.
در دیگر دیدار كوثر در خانه 2 بر یك شیرین فراز را برد. در این بازی هر 2 تیم با یك بازیكن اخراجی به كار ادامه دادند.

نتایج كامل دیدارهای دیروز به شرح زیر است:

*پنجشنبه28/8/88- ساعت 14:15
گروه «ب»
آلومینیوم هرمزگان صفر - صفر نساجی قائمشهر - تختی بندرعباس

مهركام پارس تهران 2 - یك فولاد نوین اهواز - امام خمینی اسلامشهر

داماش گیلان یك - 2 نفت تهران - سردار جنگل رشت

كوثرلرستان 2- یك شیرین فراز كرمانشاه - تختی خرم آباد

مس سرچشمه یك - یك برق شیراز - زینعلی سرچشمه

پتروشیمی تبریز یك - صفر شن سا اراك - تختی تبریز

گل گهر سیرجان صفر - صفر گسترش فولاد تبریز - گل گهر سیرجان

نكتیه جالب در این گروه مساوی بودن امتیاز، گل زده، ‌گل خورده و تفاضل گل 2 تیم صدرنشین نفت و برق شیراز است كه هر 2 تیم را به صورت مشترك با 14 امتیاز در رده اول قرار داد. در پایان بازی‌های هفته هفتم این گروه، آلومینیوم با 14 امتیاز و تفاضل گل كمتر در رده سوم قرار گرفت و داماش گیلان با 13 امتیاز به مكان چهارم جدول سقوط كرد.

در ادامه این مسابقات و از گروه «الف»،‌ امروز 7 دیدار طبق برنامه زیر برگزار می‌شود:
*جمعه29/8/88-ساعت 14:15
«گروه الف»
مس رفسنجان- تربیت یزد- شهدا نوش آباد
شهرداری تبریز- نفت آبادان- تختی تبریز
اتكا گلستان- شاهین اهواز- آزادی گرگان
كاوه تهران- ایرانجوان بوشهر – برق تهران
پیام مخابرات فارس- داماش لرستان- حافظیه شیراز
پیام مشهد-شهرداری بندرعباس- تختی مشهد
سپاهان نوین – شموشك نوشهر- پلی اكریل اصفهانتاریخ : جمعه 29 آبان 1388 | 03:43 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali
مهاجم استقلال كیش را ترك كرد

Abietehran: مهاجم تیم فوتبال استقلال به دلیل مصدومیت از ناحیه بینی جزیره كیش را ترك كرد.


با توجه به مصدومیت سید مهدی سید صالحی در جریان بازی با آریان گستر و تاكید پزشكان استقلال برای عمل جراحی، این بازیكن عازم تهران شد تا مداوای بینی شكسته اش را در تهران پیگیری كند.
سید صالحی با خانواده اش به كیش آمده بود اما در برخوردی كه در جریان دیدار با آریان گستر برایش پیش آمد، ناچار شد كیش را ترك كند.


*تمرین اختصاصی برای جانواریو
با توجه به سنگینی بازی استقلال برابر آریان گستر كیش، كادر فنی استقلال صبح پنجشنبه به بازیكنان استراحت داد.
در حالی كه آبی پوشان صبح پنجشنبه از حضور در تمرین معاف شدند، جانواریو به همراه سیامك رحیم پور برای تمرین اختصاصی به ساحل رفت و نیم ساعت دوید.تاریخ : جمعه 29 آبان 1388 | 03:06 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali
باشگاه استقلال، تراكتورسازی را به دروغگویی متهم كرد

Abietehran: سایت باشگاه استقلال در خبری مدعی شد سرپرست تیم فوتبال تراكتورسازی تبریز با دروغگویی زمین تمرین آبی‌پوشان را در اختیار گرفته است.


سایت باشگاه استقلال در خبری با عنوان "زمین تمرین استقلال در اشغال تراكتورسازی " این باشگاه را به دروغگویی متهم كرده است.
در نوشته این سایت آمده است:
"در حالی كه طبق برنامه قرار بود تیم استقلال از ساعت 17:30 در زمین شماره 2 ورزشگاه المپیك كیش تمرین كند، آبی پوشان به محض ورود در كمال تعجب شاگردان كمالوند را دیدند كه مشغول تمرین در زمین هستند.
پس از پیگیری موضوع مشخص شد سرپرست تراكتورسازی به دروغ به مسوول زمین گفته: " ما برای تمرین در اینجا با استقلالی ها هماهنگ كرده ایم "!
در پی این امر استقلال راهی زمین شماره یك شد كه در آن تیم مس كرمان مشغول بازی با یك تیم كیشوندی بود.
بازیكنان و كادر فنی استقلال پس از تماشای 20 دقیقه پایانی این مسابقه ، زمین شماره یك را در اختیار گرفتند و تمرین 75 دقیقه ای خود را در آن برگزار كردند.
در حاشیه دیدار بازیكنان استقلال و مس، خوش و بش پیروز قربانی با همبازیان سابقش در استقلال قابل توجه بود.
تیم ملی والیبال ایران در ادامه رقابت‌های جایزه بزرگ قهرمانان جهان مغلوب برزیل شد.

 تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدارش در چارچوب رقابت‌های جایزه بزرگ قهرمانان جهان در ژاپن به مصاف تیم قدرتمند برزیل رفت كه در نهایت با نتیجه سه بر یك مغلوب قهرمان آمریكای جنوبی شد.

تیم ملی والیبال ایران در ست سوم و با نتیجه ‌٢٥ بر ‌٢٣ برابر برزیل پیروز شد اما ست‌های اول، دوم وچهارم را با نتایج ‌٢٥ ـ ‌٢٢؛ ‌٢٥ ـ ‌١٨ و ‌٢٥ـ ‌١٩ به حریف واگذار كرد.

تیم ملی والیبال ایران در اولین دیدارش در این رقابت‌ها در مصاف با مصر سه بر دو پیروز شده بود.

والیبالیست‌های ایران جمعه استراحت دارند و روز شنبه از ساعت ‌٣٠/١٢ به وقت ایران به مصاف ژاپن میزبان این رقابت‌ها خواهند رفت.

ملی پوشان ایران یك‌شنبه و دوشنبه هفته آینده نیز به ترتیب با لهستان و كوبا دیدار می‌كند.تاریخ : پنجشنبه 28 آبان 1388 | 07:22 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali

 

این هم عکسهای بازی دوستانه استقلال مقابل آریا گستر ...


ادامه مطلب
تاریخ : چهارشنبه 27 آبان 1388 | 09:08 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali
در دیدار دوستانه برابر آریاناگستر كیش
فرزاد مجیدی برای استقلال بازی كرد، عنایتی گل زد

Abietehran: تیم فوتبال استقلال عصر امروز در دیداری دوستانه برابر تیم آریانا گستر كیش به پیروزی 2 بر یك دست یافت.


در این دیدار كه در ورزشگاه المپیك كیش برگزار شد استقلال با گل‌های رضا عنایتی در دقیقه 43 و حنیف‌عمران‌زاده در دقیقه 68 به برتری رسید. تك‌گل حریف در دقیقه 73 به ثمر رسید.
در دقیقه 15 این بازی سیدصالحی در برخورد با مدافع آریانا دچار شكستگی بینی شد و از زمین خارج و از این دقیقه محسن یوسفی به جای او وارد زمین شد.
در دقیقه 42 بازی رضا عنایتی با استفاده از تجربه خود توپی را از مدافعین ربود و با ضربه‌ای دقیق گل اول بازی و استقلال را به ثمر رساند.
در دقیقه 73 تیم آریانا روی غفلت مدافعان استقلال از فرصت ضدحمله به دست آمده استفاده كرد و سیدسجاد احمدی اختلاف را به یك گل رساند.
در دقیقه 78 نیز فرزاد مجیدی با شماره 7 برادرش فرهاد(كاپیتان استقلال) و به جای پژمان منتظری به میدان رفت.
در دقیقه 90مشاجره لفظی میان هافبك چپ تیم آریانا و رضا عنایتی پیش آمد كه منجر به اخراج عنایتی از بازی شد.
تیم فوتبال آریاناگستر با بهره‌گیری از بازیكنان جوان و ارائه یك فوتبال فیزیكی اما با برنامه حریف تداركاتی قابل توجهی برای استقلال بود.تاریخ : چهارشنبه 27 آبان 1388 | 09:07 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali
در دیداری تداركاتی
تیم ملی فوتبال ایران برابر مقدونیه متوقف شد

Abietehran: تیم ملی فوتبال ایران در دیداری دوستانه برابر مقدونیه به نتیجه تساوی یك بر یك رسید.


 این دیدار در ورزشگاه آزادی و در حضور حدود 3 هزار تماشاگر از ساعت 18 و در زیر بارش شدید باران برگزار شد.
آندرانیك تیموریان در دقیقه 34 برای ایران گلزنی كرد و گروان پاندف در دقیقه 48 گل مقدونیه را به ثمر رساند.
مسعود مرادی داور مسابقه به فیلپ ایوانفسكی و بیسارت ابرایمی از مقدونیه و ایمان مبعلی و محمد نصرتی از ایران كارت زرد نشان داد.
با تعویض جواد نكونام در نیمه دوم حسین كعبی بازوبند كاپیتانی را بر بازو بست.
علی كفاشیان رئیس فدراسیون نیز یكی از تماشاگران این دیدار بود.
ایران روز یكشنبه اول آذر باید در چارچوب مقدماتی جام ملت‌های آسیا به مصاف اردن برود. مسابقه رفت در تهران یك بر صفر به سود ایران تمام شد. ایران با 7 امتیاز در گروه پنجم صدرنشین است.

تركیب تیم ملی ایران:
سید مهدی رحمتی، هادی عقیلی، محمد نصرتی، هاشم بیك زاده، جواد نكونام(از دقیقه 46 ایمان مبعلی)، جواد كاظمیان(از دقیقه 46 محمد رضا خلعتبری)، حسین كعبی، مسعود شجاعی( از دقیقه 75 كریم انصاری فرد)، مهرزاد معدنچی(از دقیقه 58 خسرو حیدری)، آندرانیك تیموریان و میلاد میداودی(از دقیقه 65 آرش برهانی).تاریخ : دوشنبه 25 آبان 1388 | 08:01 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali
image حاشیه های اردوی تیم فوتبال استقلال در جزیره کیش

    برگزاری اردوی آماده سازی تیم فوتبال استقلال تهران در تعطیلات نیم فصل در جریره کیش دارای حواشی خاص خود است.
 * محمد محمدی دروازه بان استقلال که با دو روز مرخصی بیشتر به خارج از کشور سفر کرده بود، در فرودگاه مهرآباد به همبازی های خود پیوست.
* لباس پوشیدن خاص مهدی امیر آبادی سوژه اصلی استقلالی ها در طول سفر بود. امیرآبادی با کت شلوار و دستمال گردن خاص خودش بیشتر شبیه بازیکنان مد روز سری آ ایتالیا شده بود.
* هوای بهاری کیش رضایت تمامی اعضای تیم استقلال را فراهم کرد. بیش از همه بازیکنان سیاوش اکبرپور از این شرایط راضی به نظر می رسید، سیاوش معتقد بود این بهترین هوا برای تمرینات سنگین و آماده سازی است.
 به گزارش سایت باشگاه استقلال همچنین فرزاد مجیدی در غیاب برادرش فرهاد که در اردوی تیم ملی به سر می برد، همراه استقلال در این اردوست. مجیدی کوچک که سابقه چندین سال بازی در استقلال را در کارنامه اش دارد، برای ادامه تمریناتش همراه استقلال به کیش آمده است.
* راینر کرافت با دیدن ساحل مرجانی کیش حسابی برای تمرین لب دریای بازیکنان نقشه کشید. او دویدن و تمرینات قدرتی در ساحل را برای بازیکنان ضروری دانست.
* علاوه بر ایمان صادقی که نامش در لیست بزرگسالان استقلال ثبت شده، 5 بازیکن تیم امید از جمله احسان پیرهادی، توحید غلامی، فردین عابدینی، محمد فلاح و فریدون رضایی نیز در این سفر همراه آبی پوشان هستند.
* محسن یوسفی سرماخورده ی جدید اردوی استقلال است. محسن نخستین شب اردوی آبی پوشان را با تب سپری کرد.
* مهرداد پولادی که به همراه تیم تراکتورسازی تبریز در کیش به سر می برد، دیشب برای دقایقی به اردوی آبی پوشان آمد و با همبازیان سابق خود تجدید دیدار کرد.

تاریخ : یکشنبه 24 آبان 1388 | 08:15 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali
حاجیلو: ثابت كردیم قهرمانی آسیا را پس از 35 سال می‌خواهیم

Abietehran: سرپرست تیم ‌ملی فوتبال گفت: بازیكنان با انگیزه بالا ثابت كردند بعد از 35 سال به دنبال قهرمانی آسیا هستند.


اصغر حاجیلو  اظهار داشت: پس از ناكامی تیم‌ملی در صعود به جام جهانی انگیزه تماشاگران‌ برای حمایت از تیم‌ملی كم شده است اما در دیدار مقابل اردن باز هم نشان دادند كه حامی واقعی تیم‌ملی هستند.
وی ادامه داد: یك بازی دوستانه مقابل مقدونیه و دیدار برگشت برابر اردن خواهیم داشت و اطمینان دارم با كسب پیروزی در این دیدارها هواداران به طور كامل با تیم ملی فوتبال آشتی خواهند كرد.

سرپرست تیم‌ ملی فوتبال درباره دیدار مقابل اردن عنوان كرد: اردنی‌ها خیلی بسته و تدافعی كار می‌كردند. آنها با حركات خشن و خطرناك قصد داشتند بیش از یك گل نخورند اما بازیكنان ما با قدرت و انگیزه بالا ثابت كردند هدفی جز صعود به جام ملت‌های آسیا و قهرمانی پس از 35 سال در این مسابقات را ندارند.
حاجیلو همچنین درباره اردوی تیم ملی خاطرنشان كرد: اردوی تیم ملی بسیار بانشاط و جذاب برگزار می‌شود و بازیكنان نشان دادند روحیه‌ بالایی برای رقابت با حریفان دارند.
دیدار تیم‌های فوتبال ایران و اردن شب گذشته در ورزشگاه آزادی با پیروزی یك بر صفر ایران به پایان رسید تا تیم فوتبال كشورمان با كسب 7 امتیاز در صدر گروه پنجم مسابقات انتخابی جام ملت‌های آسیا قرار گیرد.تاریخ : یکشنبه 24 آبان 1388 | 08:14 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali
رینالدو نمی‌رود، جانواریو از سه‌شنبه در كیش

Abietehran: در حالی كه رینالدو اردوی تیم استقلال در كیش را از دست داد جانواریو از سه‌شنبه در جزیره حضور پیدا می‌كند.


فابیو جانواریو، بازیكن برزیلی استقلال كه برای گذراندن تعطیلات نیم فصل با كسب اجازه از مربیان راهی برزیل شده است از روز سه شنبه در كیش به تمرینات استقلال ملحق خواهد شد.
با هماهنگی قبلی و با توجه به طولانی بودن فاصله برزیل با ایران سرمربی استقلال به این بازیكن اجازه داده است مدت بیشتری در برزیل باقی بماند.
این بازیكن امشب زادگاهش را به مقصد تهران ترك می كند و طبق برنامه روز سه شنبه دركیش به آبی پوشان اضافه خواهد شد.

*رینالدو اردوی كیش را از دست داد
بازیكن پرویی استقلال در سفر به كیش غایب خواهد بود. پائولورینالدو در آخرین دیدار آبی پوشان از ناحیه عضله چهارسر ران دچار كشیدگی شده است باید یك هفته دیگر به فیزیوتراپی ادامه دهد و به تشخیص پزشكان استقلال اجازه حضور در اردوی كیش را نخواهد داشت.
استقلال امروز راهی كیش می‌شود.تاریخ : یکشنبه 24 آبان 1388 | 08:12 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali
فریادشیران: لب‌جویی باید در مورد تعطیلی تمرین پاسخ دهد

Abietehran: مدیرفنی تیم‌های پایه استقلال گفت: در مورد تعطیلی تمرین امید، سرمربی تیم باید پاسخ دهد.


ناصر فریادشیران درباره تعطیلی تمرین تیم امید استقلال  اظهار داشت: تمرین این تیم تا یكی دو روز تعطیل است، تا بعد آقای لب جویی در مورد رسانه ای شدن این موضوع و تعطیلی كه تشخیص داده توضیح دهد.
وی افزود: من تشخیص دادم با توجه به اینكه تیم جوانان جمعه بازی دارد بازیكنان مورد نیاز لب جویی فقط یك روز در تمرین تیم امیدها شركت كنند اما لب جویی این موضوع را قبول نكرد.
فریادشیران با بیان اینكه مشكلی بین تیم های پایه استقلال وجود ندارد، گفت: این موضوعی نیست كه حل شدنی نباشد.
در همین راستا آرش لب جویی سرمربی تیم امید استقلال به فارس گفت: من تشخیص به تعطیلی تمرین داده ام و خودم هم پاسخگو هستم.
با توجه به اینكه امروز 5 بازیكن تیم امید استقلال به كیش می روند لب جویی از تیم جوانان خواستار در اختیار گذاشتن چند بازیكن برای حضور در تمرین امید شده بود.تاریخ : یکشنبه 24 آبان 1388 | 07:59 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali
آخرین تمرین استقلال قبل از سفر به كیش برگزار شد

Abietehran: آخرین تمرین تیم فوتبال استقلال قبل از سفر به كیش امروز برگزار شد.


تیم فوتبال استقلال تهران كه ساعت 19 و 30 دقیقه امشب برای برپایی اردوی یك هفته‌ای تهران را به مقصد كیش ترك می‌كند صبح امروز از ساعت 10 آخرین تمرین خود را در ورزشگاه دستگری انجام داد.
محمد محمدی دروازه‌بان تیم استقلال كه به دلیل سفر به آلمان چند روزی در تمرینات غایب بود امروز نیز در تمرین شركت نكرد. این بازیكن در تهران حضور دارد و آبی‌پوشان را در سفر به كیش همراهی خواهد كرد.

*در تمرین امروز هیچ تماشاگری در ورزشگاه دستگردی حضور نداشت.

*در ابتدای تمرین بازیكنان زیر نظر صمد مرفاوی به تمرین پرداختند.

*ملی پوشان تیم استقلال در تمرین امروز حضور نداشتند.

*روته مولر تنها غایب كادر فنی بود.

*در پایان تمرین، كادر فنی از بازیكنان خواست راس ساعت 18 و 30 دقیقه در فرودگاه حاضر باشند. طبق هماهنگی‌های به عمل آمده توسط مسئولان استقلال این تیم روز چهارشنبه از ساعت 16 در جزیره كیش در یك دیدار دوستانه به مصاف تیم منتخب كیش خواهد رفت.تاریخ : شنبه 23 آبان 1388 | 09:51 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali
قطبی پس از پیروزی بر اردن:
تماشاگران با خودشان انرژی مثبت آوردند/ برای موفقیت باید ریسک کنیم
سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان پیروزی برابر اردن را گامی در جهت شروع موفقیت های این تیم در آینده عنوان کرد و گفت: جوانهای ایرانی نشان دادند که می توانند با اعتماد بیشتر تیم ملی را به جایگاه شایسته ای برسانند.

افشین قطبی پس از برتری یک بر صفر تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل اردن با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران افزود: ازصمیم قلبم از همه هوادارانی که امروز به ورزشگاه آزادی آمدند تشکر می کنم. آنها با حضور خود در ورزشگاه آزادی فضایی مثبت، پرانرژی و ایرانی را ایجاد کردند و به بازیکنان انگیزه دادند. هواداران امروز یار دوازدهم تیم ملی بودند.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان با تاکید بر اینکه این تیم باید بازی به بازی بهتر شود افزود: ما در هر بازی سعی می کنیم قدم های کوچک برداشته و در مسیر پیشرفت حرکت کنیم.

وی با ابراز نارضایتی از عملکرد تیمش در نیمه اول دیدار مقابل اردن گفت: متاسفانه در این نیمه تیم ایران انرژی و سرعت لازم را نداشت. بازی بسته و کند تیم اردن باعث شده بود سرعت تیم ما نیز پایین بیاید.

قطبی  در خصوص بازی تیم ایران در نیمه دوم دیدار مقابل اردن گفت: تیم ما در نیمه دوم پرانرژی بازی  کرد اما تیم هنوز با آن بازی که مد نظر ماست نرسیده است. ما در نیمه دوم فوتبالی ترکیبی را به نمایش گذاشتیم و صاحب موقعیت های زیادی شدیم. دراین نیمه نکونام به خوبی تیم را رهبری کرد و گلی را به ثمر رساند که به آن نیاز مبرم داشتیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان با ابراز رضایت از عملکرد بازیکنان جوان تیم ملی گفت: من از بازیکنان جوان تیمم راضی هستم و تا زمانی که بتوانم به آنها فرصت می دهم و از حضورشان استفاده می کنم.

وی همچنین به هواداران و علاقمندان تیم ملی کسب دو پیروزی مقابل ایسلند و اردن را تبریک گفت و افزود: سعی می کنیم به این دو پیروزی اضافه کنیم و بازی به بازی بهتری شویم.

قطبی در خصوص دلایل استفاده از کریم انصاری فرد و نیمکت نشینی بازیکنانی چون آرش برهانی گفت: من می دانستم اردن بسته بازی می کند به همین خاطر باید در خط حمله از بازیکنی استفاده می کردم که توان حفظ توپ بالایی داشته باشد.انصاری فرد بازیکنی با این قابلیت ضمن اینکه در تمرینات و دیدار دوستانه مقابل ایسلند نشان داد بازیکنی با پتانسیلی بین المللی است و فقط باید به او فرصت بدهیم تا در آینده به مراتب بهتر از این شود.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان از ناکامی تیم ملی فوتبال بحرین از صعود به جام جهانی ابراز ناراحتی کرد و گفت: من می دانم شما از ناکامی بحرین خوشحال هستید اما زمانی که  تیمی چون بحرین چنین عملکردی را از خود به نمایش می گذارد و تا آستانه صعود به جام جهانی پیش می رود به خوبی مشخص است کار ما در منطقه غرب آسیا با حضور این تیم ها بسیار دشوار است. برای رقابت با این تیم ها باید بیشتر کار کنیم و حرفه ای تر عمل کنیم.

وی افزود: متاسفانه بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران در شرایط سخت قدرت تصمیم گیری خود را از دست می دهند و تمرکزشان از بین می رود. ما باید تلاش کنیم تا نگاه آنها عوض شود و به فوتبال حرفه ای تر نگاه کنند. اگر این اتفاق بیفتد موفقیت ایران قطعی خواهد بود.

قطبی همچنین خاطرنشان کرد: ما در لحظه زندگی می کنیم اما نگاهمان به آینده است و به فوتبال و تیم ملی نگاهی طولانی داریم. ما برای موفقیت در آینده باید ریسک کنیم. به همین خاطر از بازیکنان جوان در ترکیب تیم ملی بهره می بریم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان حضور دو بازیکن 19 ساله در ترکیب تیم ملی را عاملی در جهت ایجاد رقابت در این تیم عنوان کرد و در خصوص دلایل استفاده همزمان از پژمان نوری، آندرانیک تیموریان و جواد نکونام در ترکیب تیم ملی گفت: ما باید ابتکار عمل را در میانه میدان در دست می گرفتم. برای این کار نیاز بود از نفراتی در خط میانی استفاده کنیم که توپ گیر باشند و بتوانند در وسط زمین وظیفه توپ پخش کردن را بر عهده گیرند و علاوه بر این از قدرت شوت زنی هم برخوردار باشند. نوری، نکونام و تیموریان این قابلیت ها را داشتند به همین خاطر از وجود آنها در ترکیب اصلی استفاده کردیم اما زمانی متوجه شدیم در زمان حمله نمی توانم به خوبی نقش هایی را که برعهده آنها گذاشته بودیم را اجرا کنند تصمیم به تعویض نوری گرفتیم.

قطبی فوتبال ایران را فوتبالی مبتنی بر احساس خواند و گفت: بازی فوتبال در ایران احساسی دنبال می شود و بازیکنان با یک پاس اشتباه یا درست و یک گل احساسی می شوند و همه چیزشان تغییر می کند. ما باید این روحیه را عوض کنیم و به بازیکنان بیاموزیم که در زمین تفکرات خود را مدیریت کنند.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان افزود: زمانی که شرایط تیم ایران و اردن را بررسی می کنید پیش خود می گویید باید تیم ایران به تیم اردن بیش از 3 گل بزند. هواداران فوتبال با این تفکر از تیم ما انتظار دارند اما آنها باید بدانند فوتبال عوض شده. تیم هایی مانند اردن مقابل حریفان مطرح بسته بازی می کنند و انرژی می گذارند. از سویی دیگر بازیکنان تیم ایران هم مقابل اردن آن طور که باید انرژی صرف نمی کنند و به همین خاطر گاهی اوقات این مسابقات گره می خورد.

وی افزود: علاقه مندان به فوتبال باید درک کنند اختلافات در فوتبال کم شده است و فوتبال در بیشتر تیمها تغییر کرده و بهتر و بهتر می شود. در این شرایط ما باید رقابت ایجاد کنیم تا بازیکنان تیم ملی بهتر و بهتر شوند. زمانی که بازیکن احساس کند سایه ای دنبال او است انرژی بیشتری می گذارد و بهتر بازی می کند.

قطبی در خاتمه تصریح کرد: هواداران تیم ملی با صبور باشند. آنها باید در روزهای پیروزی تیم ملی را تشویق کنند و در روزهای شکست از تیم ملی حمایت کنند تا این تیم از ناکامی های درس بگیرد. ما خودمان را برای دیدارهای مهم آینده آماده می کنیم تا تیم ملی به اهدافی که مد نظرش است دست یابد.تعداد کل صفحات : 7 :: 1 2 3 4 5 6 7

  • تله کام
  • فروش بک لینک
  • کارت شارژ همراه اول
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات