تاریخ : دوشنبه 30 آذر 1388 | 10:52 قبل از ظهر | نویسنده : rock_ ali

سلام امروز هم با یه پوستر اومدم

.................................

سید مهدی سید صالحی

این بام بلند استقلال که 5شنبه

فولاد رو ذوب کرد که نشون بده استقلال

غیرتی همینه همینه

خدا کنه با آرش بتونن یه زوج رویایی

بشن بالاخره اسم این تیم استقلاله
طبقه بندی: پوستر های استقلال،

تاریخ : دوشنبه 30 آذر 1388 | 10:46 قبل از ظهر | نویسنده : rock_ ali

دوباره غوغا کردی، جنجالی تازه از ابرمرد اسطوره ای فوتبال ایران!

یازده سال پیش در یادداشتی در روزنامه ورزش و اندیشه اینگونه خطابت کردم؛ "ابرمرد اسطوره ای فوتبال ایران". اما عزیزی که آنروزها مسئول تحریریه بودند به من که نوجوانی بیش نبودم خرده گرفتند که یک نویسنده روزنامه اینگونه کسی را خطاب نمی کند و به قول دوستان، یادداشت من ادیت شد، ابرمرد و اسطوره از متن حذف شد! اما از ذهن و دل من هرگز. آن روزها هر چه کوشیدم نتوانستم از یادداشتم و چرایی آن دفاع کنم و ثابت کنم تو "ابرمرد اسطوره ای" هستی. امروز اما شاید بشود. برای من، ناصر حجازی جدای از تمام جذابیت های ظاهری و رفتاری که حتی در قیاس با ستاره های سینما که به این منظور انتخاب می شوند، آموزش می بینند و به صحنه می آیند، نیز سرتر است، یک عقیده است، یک روش زندگی!

برای نوجوانی که ایده آل گراست و جستجوگر، تو تمام آن الگوی افسانه ای بودی که در ذهن ساخته می شود و از بد روزگار که بسیاری از این افسانه های دوران کودکی تاریخ مصرف کوتاهی دارند و همین که بزرگتر می شوی به یاد آن روزها و افسانه هایت زهرخندی می زنی و می پذیری که افسانه، افسانه است و ما به ازای بیرونی برایش نیست! اما تو اینچنین نبودی، افسانه نبودی. از جنس افسانه چرا، اما افسانه نبودی.

هر چه گذشت بیشتر باور کردم، ناصر حجازی مثل خود افسانه اش است، همانی که در نوجوانی در ذهن ساختم. همان عکس بزرگی است که به دیوار اتاقت می زنی، همانی است که انتظار داری و تمام رویاهای نوجوانی ات را به پایش می ریزی.

در میدان نبرد مثل شوالیه هاست، مبارز، برنده، شماره یک و قهرمان. دروازه بانی که با کتف شکسته نیز از پا نمی افتد و از دروازه اش حراست می کند، چیزی فراتر از افسانه!

خارج از کارزار، اما قهرمان تر! مردی است که تمام قد پای عقیده اش می ایستد، یک شخصیت کاریزماتیک و کاملا تاثیرگذار.

هرگز ریا نمی کند، هیچکس یاد ندارد لحظه ای به رفتاری یا کاری تظاهر کرده باشد. به جبر قدرت تن نمی دهد و با آغوش باز به استقبال تمام آنچه می رود که در پس این ایستادگی پای عقیده است!

ناصر حجازی هرگز پای نامش معامله نکرد، ثروتش نه برج و بارو که طبع بلندی است که نه گفتن را آسان می کند. و این راز افسانه شدنش شد.

اسطوره ای امروزی، خوش چهره، خوش پوش، جذاب و پرافتخار و محبوب.

به اندازه تنها!

به اندازه شکست خورده و زخمی!

همانند یک "ضد قهرمان" فیلم که جان و دل تماشاچی را با خود همراه می کند.

شکست برای قهرمانان ورزشی حکم کیمیا را دارد که مس محبوبیتشان را طلا می کند، اگر محبوب باشند!

ناصر حجازی روزهای شکست محبوب تر شد.

9 آبان 86 "استقلال – پیکان" و تکرار خاطره ی تلخ گذشته برای حجازی و هوادارانش. و آزمونی دوباره!

استقلال بازی دوهیچ برده را سه دو باخت تا اربابان سایه نشین به گمانشان تو را از چشم مردم بیندازند! اما ...

ناصرخان، آن شب را یادت هست بعد از باخت؟ ورودی هتل کنتینانتال، تو از اتوبوس تیم هنوز پایین نیامده، روی دوش هوادارانت بودی که نامت را فریاد می زدند و اشک می ریختند.

کمی دورتر، اردیبهشت 1387، فینال باشگاههای آسیا که به گواهی کنفدراسیون آسیا رکورددار پرتماشاگرترین مسابقه فوتبال قاره است. روزی که سخت ترین محک را بر تو زدند و در پس شکست و واگذاری قهرمانی آسیا در تهران، این باز نام تو بود که لرزه بر تن من می انداخت و من باور کردم که می شود گاهی بازنده، برنده اصلی باشد. آموختم اسطوره ها اینچنین اند.

و تو محبوب و محبوب تر می شدی که رازش نه در برد و افتخار آفرینی که جایی پشت سرزمین آرزوها بود.

ناصر حجازی؛ دروازه بان و کاپیتان افسانه ای تاج، استقلال و تیم ملی ایران.

ناصر حجازی؛ قهرمان بازیهای آسیایی، قهرمان جام ملتهای آسیا، قهرمان باشگاههای آسیا.

ناصر حجازی، المپیک 1972 مونیخ، جام جهانی 1978 آرژانتین.

ناصر حجازی؛ دومین دروازه بان قرن آسیا.

ناصر حجازی و صدها افتخار دیگری که آفریدی تا اسطوره ای باشی که از دل قصه بیرون می آید.

این یادداشت من آیا باز هم ادیت می شود!؟ قاعدتا باید بشود. حالا بعد از یازده سال آموخته ام که ادیت حقیقت، حقیقت دارد!

من هنوز در شوکم، یادداشتم از من بی قرارتر است، راه دورم، هوای غربت سنگین تر شده و من بعد از چندین شب بی خوابی! تماشاچی جنگ کابوس و افسانه ام.

خبر بیماری ات شوک آور است، تماس با دوستان مشترک، خبرنگار، بیمارستان، همه و همه فقط برای شنیدن تکذیب که نشد! اما من حرف و خبر هیچ را باور ندارم.

مگر می شود ابرمرد اسطوره ای، قاعده بازی را فراموش کند! من یاد ندارم هیچ اسطوره ای، هیچ قهرمانی، بیمار باشد. یا اگر شد ذره ای قد خم کند! اسطوره ها اگر بیمار هم شوند نه به درمان که به جنگش می روند؛ آرام، بی صدا اما پرتوان، مبادا که خیال آن نوجوانی که به عکس اسطوره اش خیره ماند ترک بردارد.

ناصرخان! من اسطوره ام را زا تو می خواهم. ابرمرد اسطوره ای من خوب بداند؛ نسل "امیرارسلان" خواسته های بیشتری از افسانهیشان دارد. به خاطر او هم که شده بیش از این معطل نکن و بازی را بر هم نزن.

من اینجا رو به آسمان همیشه ابری غربت دعا کردم، با چشمانی که این شب های تنهایی، تر است.

ناصرخان! "استقلال-دالیان" را یادت است؟ آنروز بازی برده را تا پای باخت رفتیم، تا خود باخت. اما آخرین ثانیه ها با تعویضی که کردی، علیرضا اکبرپور کار را مساوی کرد و در وقت اضافه با تعویض دیگری علی موسوی "گل طلایی" زد! ما بردیم و به فینال رفتیم!

یادت می آید؟ آن شب ها شب های محرم بود! و دست های هواداران رو به آسمان که خدایش یاری کند بازی باخته را ببریم و چشمانی که بازتر بود.

ناصرخان! اکنون نیز در انتظار تعویض هایت هستم و گل طلایی، شگفتا که باز شب های محرم است! شب های مبارزه تا آخرین لحظه برای پیروزی.

می دانی، از شبی که برای این برد تازه دعا می کنم، اینجا برف می بارد.

هنوز هم می بارد.

چشمان من هم.تاریخ : دوشنبه 30 آذر 1388 | 10:38 قبل از ظهر | نویسنده : rock_ ali

از تیم تحقیقاتی زمین به خدای بزرگ،

این زمینی ها چیزی دارند به نام فوتبال که چند نفر آدم بزرگ دنبال یک کره کوچک می دوند تا به آن لگد بزنند اگر هم نتوانند به هم دیگر لگد می زنند. یک عالمه آدم دیگر هم می نشینند و آنها را نگاه می کنند. این فوتبال، خودش کار پر تفریحی است ولی آنها سر آن با هم دعوا می کنند، با هم دشمنی می کنند و به هم حرف های بد می زنند. من متوجه نمی شوم که چرا مردم این همه به خود زحمت می دهند و مسیر طولانی را تا آنجا می روند تا به هم دیگر فحش بدهند. خوب از توی همان خونه هاشون این کار را بکنند. نمی فهمم که، اگر این بازی را و بازیکنان را دوست ندارند، پس چرا می روند ببینندشان؟ این هم مثل خیلی از کارهای دیگر این زمینی ها بی دلیل است.

راستی یادم رفت بگویم که تو این فوتبال یک عالمه پول ریخته. حتی 61 خودمون هم با تمام تکنولوژی پیچیده فضائی اش نمی تونه به اندازه یک فوتبالیست جوان تازه کار پول بسازد که هم مغز ساده ای دارد و هم سواد پائینی که هنوز پشت ب ام و خودش  که می نشیند نمی تواند حتی نصف نوشته های پانل های آن را بخواند. ولی فوتبالی ها، اوضاعشان روبراه است و صفا سیتی اشان به راه، و با آنچه که از این فوتبال یاد گرفته اند، پول پارو می کنند و بار خود را بسته اند. حیف که سرهنگ ناهید اجازه نداد و گر نه می خواستم یکی از آنها را به جای 61 برای تولید پول بیارم. البته اول تصمیم داشتم که 61 رو بفرستم بره تو یکی از این تیم ها بازی کنه اما دیدیم منشور اخلاقی به موهاش گیر می دهد و اونوقت به جای پول در آوردن باید هی برویم کمیته انضباطی و جریمه بدهیم.

بعد تصمیم گرفتیم که 61 را بکنیم رئیس فدراسیون فوتبال. نگران نباشید، کار خیلی راحتی است فقط باید هی بخندد اما دیدیم مدار خنده اش را در مسیر آمدن به زمین فروخته است وگرنه این 61 اوراق احساساتی امان فوتبال را اوراق تر از آنچه که امروز است نمی کرد.

راستش، بعد از مدتی دیدیم که اصلا به فوتبال کاری نداشته باشیم خیلی بهتر است چون با مدار های اخلاقی ما سازگار نیست. اینجا تو فوتبال همه با هم دشمن هستند، کارهای هم دیگر را لو می دهند، از هم باج می گیرند، دوستانشان را مسخره می کنند، به خاطر پول و شهرت آبروی هم را می برند، به هم بیانیه می دهند که همان فحش محترمانه است، هی از هم شکایت می کنند و خلاصه خیلی کارهای بد می کنند و آقای دکتر شریفی هم خوشحال است که مجبور است دائم به خاطرشان مصاحبه کند.

محاسبه که کردیم دیدیم، اگر ما وارد فوتبال شویم بعد از 32 ساعت و 19 دقیقه و 4 ثانیه تمام مدارهای اخلاقی امان ویروسی می شود و از کار می افتد.

تو این فوتبال یک آدمی است به اسم ناصر حجازی. سرهنگ ناهید به ما مأموریت داده که او را برای بررسی های علمی با خودمان به کنفدراسیون ببریم. آنالیز رفتارهای او به ما اطمینان می دهد که از سیاره دیگری آمده است چون هیچ کدام از کارهائی را که زمینی ها در فوتبال می کنند، او نمی کند. و ما داریم خیلی حرص می خوریم که نمی دانیم از کدام سیاره آمده است. اما متأسفانه او بیمار شده است و مردم هم ناراحت هستند. ناراحتی زیاد مردم را که دیدیم فهمیدیم آنها خودشان هم از این فوتبال زشت خسته هستند و در ناصر حجازی به دنبال آرزوهای برآورده نشده اشان برای فوتبال می باشند.

از خدای بزرگ می خواهیم زودتر حجازی را به فوتبال باز گرداند که بسیار به امثال او نیاز است وگرنه موشک بی اخلاقی که ول کرده اند وسط نصف النهار فوتبال، آن را خواهد ترکاند. حجازی باعث می شود که بدانیم انسانیت و پاکی هنوز توی این فوتبال پیدا می شود.

و شما فوتبال را به خاطر این آدم های خوبش ببخش زیرا امیدواریم که فوتبال روزی به او و امثال او برسد و خوبی و زیبائی جای زشتی را بگیرد.

... تماس فرت.تاریخ : یکشنبه 29 آذر 1388 | 10:00 قبل از ظهر | نویسنده : rock_ ali

سلام به همه عاشقان خون آبی

بچه ها التماس دعا داریم

مرسی از اینکه وقتتون رو میزارین

و به وبلاگ من سر میزنین

امیدوارم که اوقات خوبی رو سپری کنید

اینم پوستر مسی بازیکن بارسا که به نظر من بهترین بازیکن جهانه

امیدوارم خوشتون بیاد
طبقه بندی: پوستر بازیکنان خارجی،

تاریخ : شنبه 28 آذر 1388 | 01:23 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali

اینم جدول لیگ برترتاریخ : شنبه 28 آذر 1388 | 12:17 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali

عقاب آسیا بلند شد

ناصر دوستت داریم

ناصر دوستت داریم

 
طبقه بندی: پوستر های استقلال،

تاریخ : جمعه 27 آذر 1388 | 02:39 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali

من تو کاپیتان بلک هم  مداحی و... میزازم

 

ولی عطر سیب مخصوص همین هاست یه سر به این هم بزنین

 تاریخ : جمعه 27 آذر 1388 | 01:53 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali

سلام ایام سوگواری آقا امام حسین رو به همتون تسلیت می گم

خدا کنه امسال آدم شمتاریخ : جمعه 27 آذر 1388 | 12:26 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali

استقلال قهرمان میشه

خدا می دونه که حقشه

به لطف یزدان و بچه ها

استقلال قهرمان میشه

استقلال قهرمان میشه

.............................

بالاخره استقلال نباخت

امیدوارم بازم به دوران اوج

برگردن چون

استقلال سروره

حتی اگه نبره

عبدالصمد مرفاوی سرمربی استقلال تهران جنگندگی و تلاش بازیکنانش را تا لحظات پایان بازی تحسین می‌کند و می‌گوید: «خوشحالم که بازیکنانم ناامید نشدند و تا دقایق و ثانیه‌های آخر به تلاش‌شان ادامه دادند. بازی در مجموع پایاپای بود. ما نیمه اول خوب بازی نکردیم اما پس از گلی که فولاد به ثمر رساند توانستیم روند بازی را به سود خودمان عوض کنیم و سرانجام به گل تساوی برسیم.»

استقلال برخلاف پرسپولیس معمولا در اهواز خوب نتیجه می‌گیرد و فرار از شکست در دقیقه 94 گواه این مدعاست. سرمربی استقلال در این رابطه و تیم فولاد می‌گوید: «در اهواز نتیجه گرفتن برای تیم‌های میهمان همیشه سخت بوده و هست. این سختی زمانی بیشتر می‌شود که مقابل تیم متحول شده فولاد خوزستان بازی کنیم.»

سرمربی آبی‌پوشان که به شدت با کمبود بازیکن مواجه است یکی از مشکلات اصلی تیمش را مصدومیت بازیکنان کلیدی می‌داند و اظهار امیدواری می‌کند مصدومان هرچه زودتر برگردند: «ما در این فصل مشکلات زیادی داشتیم که مصدومیت بازیکنان کلیدی از مهم‌ترین آنهاست. اگر روانخواه، جباری و کوشکی و دیگر بازیکنان مصدوم به بهبودی برسند و به تیم برگردند وضعیت بسیار بهتر می‌شود.»

موضوع بازیکنان اخراجی تیم استقلال هنوز هم مهم‌ترین و سئوال‌برانگیزترین مسئله آبی‌پوشان و هواداران‌شان است. مرفاوی با تاکید بر اینکه کاظمی، اکبرپور و عنایتی باید دوران محرومیت شان را سپری کنند، می‌گوید: «این بازیکنان با حکم کمیته انضباطی باشگاه محروم شده‌اند و اگر انتظار کاهش محرومیت‌شان را دارند باید منتظر جلسه شورای استیناف باشند تا درباره وضعیت‌شان تصمیم‌گیری بشود.»با تساوی استقلال با فولاد اختلاف امتیاز این تیم با سپاهان صدرنشین به 11 امتیاز رسیده، با این حال سرمربی آبی‌پوشان هنوز برای قهرمانی تیمش شانس قائل است: «در فوتبال هیچ چیز قابل پیش‌بینی نیست و استقلال برای قهرمانی شانس دارد و شانس تیم ما کم نیست.»

ایول صمد خان

قسم به خودت که باید اس اس

قهرمان کنی

در ضمن از بچه ها اگه کسی برای چت هست به این ای دی بیاد rock_ali7 بیشتر موقع ها هستم

این هم عکسهای بازی

این عکسهایی بود که خودم دوستشون داشتم

 

بقیه عکسها در ادامه مطلب...


ادامه مطلب
تاریخ : پنجشنبه 26 آذر 1388 | 06:24 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali

oarth to this blue team

 

 

oarth to samad marfavi

توضیحات باز رو صبح می گمتاریخ : چهارشنبه 25 آذر 1388 | 02:35 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali
قهرمانی دیدار فولاد و استقلال را قضاوت می‌كند

ABIETEHran: اسامی داوران هفته بیستم لیگ برتر فوتبال اعلام شد.


اسامی داوران به شرح زیر است:

هفته بیستم: گرامیداشت اصحاب حضرت امیرالمومنین علی (ع) میثم تمار و حضرت ابوذر علیهم السلام

پنجشنبه 26 آذر -ساعت 14
ملوان انزلی – پیكان- تختی-انزلی
یدا... جهانبازی-حسین سنجری-مهرداد تقی زادگان-حسین محبوبی-ناظر:بهرام مهرپیما


ابومسلم – صبای قم- ثامن الائمه – مشهد
شاهین حاج بابایی-محمدرضا ابوالفضلی-علی موغلی-مهدی باغبانی-ناظر:ناصر جعفری

سایپا – راه آهن -انقلاب – كرج
قاسم واحدی-مجید ویشگاهی-محبت علی رضایی-هادی حاج عباسی-ناظر:منوچهر نظری


استیل آذین – ذوب آهن -تختی – تهران
تورج حق وردی-محمدرضا منصوری-كیانوش داوود زاده-رضا كرمانشاهی-ناظظر:مسعود فلاح

مس كرمان – استقلال اهواز-باهنر – كرمان
مسعود مرادی-مجید شمس-مهدی عالیقدر-امیر سعید فر-ناظر:حسین خوشخوان


فولاد خوزستان – استقلال تهران - تختی – اهواز-ساعت 16:15
محسن قهرمانی-رضا سخندان-سعید علی نژادیان-اسماعیل آمری-ناظر:حمید خوشخوان


جمعه 27 آذر -ساعت 14
سپاهان – مقاومت سپاسی – فولادشهر
علیرضا فغانی-علیرضا كهوری-سعید زارع-جمشید دانش مهر-زاهد بحرینی


تراكتورسازی – شاهین بوشهر -یادگارامام – تبریز
خداداد افشاریان-داوود رفعتی-رسول فروغی-ناظر:علی خسروی


پرسپولیس – پاس -آزادی – تهران-ساعت 15:00
البرز حاجی پور-حسین خانبان-مسعود فرح نیا-حسین عباسی-ناظر:حاتم بك پور

 

خدا به خیر کنهتاریخ : چهارشنبه 25 آذر 1388 | 11:37 قبل از ظهر | نویسنده : rock_ ali

سلام به همه ی عاشقان استقلالی

امروز هم با یه پوستر دیگه اومدم امیدوارم خوب باشه

آره امروز نوبت بیژن کوشکی(با تعصب) هست.

مدافع خوب خرم آبادی استقلال که الحق و الانصاف

خیلی برای استقلال زحمت کشیده ...

درسته استقلال امسال چند هفته اخیر مدافع ها سوتی می دادند

اما 100% دوباره استقلال همون استقلال می شه

راستی اگه پوستری ، چیزی خواستید بگید حتما جورش میکنم

بیژن کوشکی . bijan kooshki

 

 
طبقه بندی: پوستر های استقلال،

تاریخ : سه شنبه 24 آذر 1388 | 10:28 قبل از ظهر | نویسنده : rock_ ali

سلام از این وحید و محمد نمیشه گذشت

این عکس از محمدی و طالبلو

خیلی وقته درست کردم

ولی امروز گذاشتمش   

امیدوارم خوب باشه

وحید طالبلو و محمد محمدی
طبقه بندی: پوستر های استقلال،

تاریخ : دوشنبه 23 آذر 1388 | 04:44 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali

سل سل سل سل سلام

اینم پوستر + مصاحبه محمد محمدی

حتما تو سایت استقلال خوندید

ولی گفتم حالا که عکس افکت شدهء محمد رو می زارم

مصاحبش هم بزارم ناکام از این دنیا نریم.

امیدوارم خوشتون بیاد.

.:::|"""""قسم به این تیم آبی"""""|:::.

                  ::::فولاد را می‌بریم و به صدرجدول فكر می‌كنیم::::

در پی پیروزی استقلال مقابل مقاومت سپاسی شیراز با محمدمحمدی، سنگربان استقلال در این مسابقه تماس گرفتیم حاصل گفت‌وشنود همكار ما با این دروازه‌بان را بخوانید.

بازی استقلال مقابل مقاومت را چگونه ارزیابی می‌كنی؟

بازی خوبی بود، فكر می‌‌كنم بچه‌ها از نظر روحی روانی تحت‌فشار بودند. به واقع جملگی استرس داشتیم اما به لطف خدا توانستیم با وجود این شرایط مقاومت را شكست بدهیم  و به سه امتیاز شیرین این بازی برسیم.

پس از مدت‌ها در درون دروازه استقلال قرار گرفتی، چه احساسی داشتی؟

قبلاً شرایط روحی و روانی خوبی نداشتم ولی در بازی با مقاومت سپاسی از آمادگی خوبی برخوردار بودم و برای جنگیدن و پیروزی روحیه بالایی داشتم . خدا را شكر خدا كه در این دیدار استقلال سربلند بود.

از عملكرد خودت در درون دروازه استقلال راضی هستی؟

نمی‌خواهم از خودم دفاع كنم ولی فكر می‌كنم عملكرد بدی نداشتم  و با بازی بیشتر بازی شرایطم بهتر میشود.

نقاط ضعف و قوت تیم رقیب در كجا بود؟

مقاومت تیمی جوان،‌دونده و خوب بود و با انگیزه مقابل استقلال حضور یافتند. ولی خب درایت كادرفنی،‌تلاش بچه‌ها و لطف خدا شامل حال ما شد تا استقلال برنده از زمین خارج شود.

روی گل‌های خورده استقلال خودت را مقصر می‌دانی؟

اصولا من عادت ندارم در تیمی كه بازی می‌‌كنم فردی فكر كنم ؛ تیم 11 نفر است، اگر تیمی برنده شد هر یازده بازیكن برنده و مجموعه و تشكیلات برنده شده‌اند و اگر هم تیمی باخت همه تیم مقصر هستند.

فكر می‌‌كنی با این پیروزی آرامش به جمع استقلالی‌ها برگشته است؟

استقلال تیم بزرگی است و حاشیه‌ها هم نمی‌توانند به استقلال ضربه بزند. گاهی اختلاف نظر و سلیقه در هر خانواده‌ای پیش می‌آید وگرنه استقلال همیشه آرامش داشته است.

قضاوت قاضی میدان را چگونه دیدی؟

همانگونه كه داوران در مورد من هیچ وقت صحبت نمی‌كنند، من هم در مورد داوران و نحوه قضاوت آنها صحبت نمی كنم .

این هفته رقیب استقلال، فولاد خوزستان است. با این تیم چه كار می‌كنید؟

مطمئن باشید كه استقلال تمامی بحران‌ها را پشت‌سر گذاشته است و ما برای پیروزی و كسب هر سه امتیاز به اهواز می‌رویم. به واقع استقلال محكوم به شكست فولاد است و با این پیروزی شرایط خودمان را بهتر می‌كنیم. اگر قرار است به صدر جدول صعود كنیم دیگر برای ما بازی در تهران و یا خارج از خانه فرقی نمی‌كند. به ویژه اینكه اهواز خانه همه استقلالی‌های ایران است.

چه توصیه‌‌هایی به هواداران دارید؟

صبور باشند فوتبال 90 دقیقه و شاید هم بیشتر از نود دقیقه است. دیدید كه بازی با استقلال اهواز ما در دقایق پایانی بازی را باختیم و در مقابل مقاومت در دقایق پایانی بازی را بردیم. بنابراین هواداران صبورتر باشند و تشویق كنند ما هم نهایت تلاش‌مان را برای پیروزی و شادی هواداران به كار می‌بریم.

حرف ناگفته‌ای داری بگو؟

اول اینكه از شما تشكر می‌كنم. فرصتی را دارید تا با هواداران درد دل كنم دوم اینكه قبل از این دیدار اتفاق شیرینی افتاد؛ من و وحید‌طالب‌لو كدورت‌ها را كنار گذاشتیم و دست یاعلی دادیم چرا كه اعتقاد دارم فوتبال تمام می‌شود ولی رفاقت‌ها باقی می‌ماند.  و نکته مهمتر این كه پسرم در پایان این بازی خوشحال‌‌ترین استقلالی روی زمین بود چرا كه هم من درون دروازه  استقلال بودم و هم استقلال برنده از میدان خارج شد. او به قدری از این پیروزی تیم محبوبش خوشحال بود كه نمی‌توانم شادی پسرم را توصیف كنم.
طبقه بندی: پوستر های استقلال،

تاریخ : یکشنبه 22 آذر 1388 | 08:13 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali

سلام به همه

 

 

بابا چند نفر به یه نفر

 

 

یکی فرهاد رو از دست فرهادها

 

 نجات بده.

 

اینم یه پوستر از فرهاد مجیدی امیدوارم خوشتون بیاد.

 

فرهاد یکی از بهترین بازیکنان استقلال تو تاریخ فوتبال استقلاله.

 

به نظر من حرکاتش تو زمین مثل موش آتیش گرفته هست.

 

راستی اگه اخبار هم می خواید تو وب بزارم تو نظرات حتما بگین.

 

 

 

 
طبقه بندی: پوستر های استقلال،

تعداد کل صفحات : 6 :: 1 2 3 4 5 6

  • تله کام
  • فروش بک لینک
  • کارت شارژ همراه اول
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات