تاریخ : جمعه 12 شهریور 1389 | 05:58 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali

سلام به همه دوستان امروز یه پوستر از رونالدو استقلال یعن میلاد میداوودی گذاشتم كه امیدوارم خوشتون بیاد.

چند تا از دوستان پوستر درخواستی خواستن

كه حتما درست می كنم.

با تشكر از همه بازدید كنندگان

rock_ali7

(پوستر-عكس-والپیپر میلاد میداوودی)

 
طبقه بندی: پوستر های استقلال،

تاریخ : جمعه 12 شهریور 1389 | 02:15 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali
بازیكن جدید استقلال گفت: به استقلالی‌ها قول می‌دهم كه به زودی به لیونل مسی این تیم تبدیل شوم.
 

 اسماعیل شریفات كه متولد سال 67 در رامشیر است پس از قرارداد 2 ساله با استقلال تهران صحبت های زیر را با سایت این باشگاه مطرح كرد:

* برای دریافت رضایت‌نامه از استقلال اهواز به كمیته انضباطی رفته بودی، چند ماهی طول كشید؟

مشكلاتی بر سر دریافت رضایت‌نامه وجود داشت، یك سال از قراردادم باقی مانده بود و مبلغ زیادی طلب داشتم كه پرداخت نمی‌شد، بنابراین مجبورم شدم به كمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شكایت كنم و چند ماهی برای صدور رای به انتظار بنشینم.

* و رأی به نفع تو صادر شد؟

بله، رأی به نفع من صادر و بازیكن آزاد شدم، طلبم را نیز برای صدور رضایت‌نامه بخشیدم.

*هفت هفته از لیگ را از دست دادی، قبل از استقلال پیشنهاد دیگری داشتی؟

در فصل نقل و انتقالات تیم‌های زیادی خواهان من بودند. دوست ندارم اسم ببرم كه بگویند بازارگرمی شده است. پیش از قرارداد با استقلال نیز یك تیم شهرستانی تماس‌های زیادی را داشت كه پاسخ منفی دادم و از مبالغی كه پیشنهاد داده بودند گذشتم.

*چه شد استقلال را انتخاب كردی؟

قرارداد با استقلال دلیل می‌خواهد؟ استقلال پرافتخارترین، بهترین و محبوب‌ترین تیم ایران است و هر بازیكنی دوست دارد پیراهن این تیم را بپوشد.

*میلاد میداودی چقدر در این انتقال نقش داشت؟

میلاد از دوستان نزدیك من است. با او مشورت كردم و گفت برای استقلالی شدن معطل نكن. اینجا فرصت بسیار زیادی برای پیشرفت خواهی داشت و بازی كردن در استقلال افتخار بزرگی است.

* فكر می كنی بتوانی مثل او در استقلال جا بیفتی؟

میداودی ستاره بزرگی است. از نظراتی او را الگوی خود انتخاب كرده‌ام و قطعا از تجربیاتش استفاده می‌كنم. مطمئن باشید با انگیزه زیادی در تمرینات استقلال شركت می‌كنم تا برای بازی كردن رضایت مربیان را جلب كنم. اگر كوچك‌ترین فرصتی برایم به وجود بیاید آن را از دست نمی‌دهم. این قول من به شما و همه استقلالی‌هاست. یادم می‌آید وقتی میداودی با استقلال قرارداد بست مصاحبه‌ای را از او نوشتید در سایت استقلال نوشتید كه فردای آن روز مطبوعات چاپ كردند، نوشته بودید كریستیانو رونالدو استقلال می‌شوم. می‌خواستم از زبان من هم بنویسید میداودی به وعده‌اش عمل كرد و رونالدوی استقلال شد، حالا من هم می‌خواهم لیونل مسی شوم. اجازه دهید چند هفته دیگر وقتی اجازه حضوردر تمرینات استقلال را پیدا كردم آنوقت به حرفم خواهید رسید و خودتان می‌نویسید شریفات "لیونل مسی " استقلال.تاریخ : پنجشنبه 11 شهریور 1389 | 10:21 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali

سلام دوستان چند وقتی نتونستم آپ كنم میام دوباره می تركونم

ممن.ن كه تنهام نمی زارید  • تله کام
  • فروش بک لینک
  • کارت شارژ همراه اول