تاریخ : شنبه 30 دی 1391 | 02:50 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali

ملوان انزلیاستقلال  تهران


ملوان بندر انزلی- استقلال تهران

استقلال ناخدای بندر انزلی می شود.
تاریخ : شنبه 30 دی 1391 | 02:49 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali
پسرک در جلوی ورودی شماره ۳ ورزشگاه آزادی، آدامس می فروخت.
از حدودچهار ساعت پیش آن جا ایستاده بود تا آدامس بفروشد. بازی دقایقی دیگر آغاز می شد و او هنوز به قدری آدامس نفروخته بود که بتواند، بازی را از نزدیک ببیند.باید دو آدامس دیگر می فروخت تا بتواند یک بلیط تهیه کند.
-آقا آدامس! آدامس موزی! آقا آدامس بدم؟
از بلندگوی ورزشگاه، اسامی بازیکنان را می شنید.کلاه آبی اش را از سر درآورد تا صدا را بهتر بشنود.صدای بلندگو واضح تر شده بود:
پژمان منتظری،علی حمودی،مجتبی جباری، آرش برهانی…
از حضور آرش برهانی در ترکیب اصلی بسیار خوشحال شد.او آرش را از همه ی بازیکنان استقلال بیشتر دوست داشت.بلندگو اسامی بقیه ی بازیکنان را اعلام می کرد و او در ذهنش ترکیب استقلال را آنالیز می کرد:حمودی و خسرو هر دوتاشون تو بازی هستن. حاتمی هم اون جلوئه، براش سانتر کنن عالی میشه و برهانی هم…
در این فکر و خیالات بود که مردی او را از رویاهایش بیرون راند.
-پسر! آدامسات دونه ای چنده؟؟
-آدامس! دونه ای ۱۰۰!
-بی زحمت یکی بده.
-آقا نمیشه دو تا ببرید.
-نه نمیشه! این یکی رو هم می خوام، بوی سیگاری که دو دقیقه پیش کشیدم از دهنم بره. بیا اینم صد تومن.
-ممنون آقا.

لحظه ها به سرعت می گذشت. بازی دیگر شروع شده بود و او دیگر امید چندانی به دیدن بازی نداشت.هواداران درون ورزشگاه شعار می دادند:
سرور هر چی لنگیه…امیر قلعه نوعیه!

او هم بیرون از ورزشگاه با آنان فریاد می زد:
سرور هر چی لنگیه… امیر قلعه نوعیه!

همین هم باعث شده بود معدود افرادی که تازه داشتند وارد استادیوم می شدند به چشم یک دیوانه به او نگاه کنند.
جام امیدش تهی شده بود. تصمیم گرفت جعبه ی آدامس ها را در جیب بزرگ کاپشنش بگذارد و برود. با خود می گفت: عیب ندارد. بازی بعدی را حتما می بینم.
دیگر به راه افتاده بود که ناگهان صدای خوشحالی هواداران بلند شد. استقلال یک گل زده بود. خیلی دوست داشت بفهمد چه کسی برای استقلال گل زده است. چند ثانیه ایستاد. بلندگو اعلام کرد: گل برای تیم استقلال…زننده ی گل آرش برهانی!
پسرک بسیار خوشحال شد ولی …
با افسوس تمام به ورزشگاه نگاه کرد. هوا کم کم تاریک می شد.راهش را گرفت و رفت…تاریخ : سه شنبه 26 دی 1391 | 11:54 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali

صفحه فیس بوکم اگه کاری داشتین یا چیزی خواستین ادد کنید.

 

http://www.facebook.com/ali.rock.581730تاریخ : سه شنبه 26 دی 1391 | 06:40 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ aliتاریخ : سه شنبه 26 دی 1391 | 06:29 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali

به اینم سر بزنید

 

✮✮✮تهران سیتی✮✮✮

.::✮✮تفریحی ترین وبلاگ تهران✮✮::.
 
 


تاریخ : سه شنبه 26 دی 1391 | 06:25 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali
 
 
تیم استقلال یک روز پس از برتری مقابل مس کرمان از ساعت 15 تمرینات خود را در کمپ زنده یاد حجازی پیگیری کرد.

در تمرین امروز مهدی رحمتی و مجتبی جباری غایب بودند و عباس محمدرضایی پس از چند روز فیزیوتراپی تمرینات خود را از سر گرفت.

* امیر قلعه نویی که صبح امروز در مراسم تجلیل و سپاس از نخبگان بهزیستی شرکت کرده بود با 40 دقیقه تاخیر به ورزشگاه رسیده و مستقیما به رختکن رفت و فیلم بازی با مس کرمان را تماشا کرد.

* میرشاد ماجدی پس از بازگشت از مالزی از امروز در تمرین شرکت کرد.

* اکثر بازیکنان و کادرفنی استقلال در خصوص استعفای محمد رویانیان از یکدیگر سوال پرسیده و بحث می کردند.

*دو سه هوادار بابت پیروزی روز گذشته این تیم جعبه شیرینی آورده بودند و بین هم پخش کردند.

* بازیکنانی که در ترکیب اصلی بازی مقابل مس به میدان رفته بودند پس از 20 دقیقه ریکاوری راهی استخر و سونا شده و بقیه در قالب دو گروه به فوتبال درون تیمی پرداختند. فرهاد مجیدی که دیروز 30 دقیقه بازی کرده بود در کنار بازیکنان ذخیره تمرین کرد.

* مهدی فنونی زاده و شاهرخ بیانی در تمرین امروز آبی پوشان حضور داشتند.

* محور اصلی تمرین امروز آبی پوشان آقا وسط و فوتبال دورن تیمی بود.

* تنها 20 نفر از طرفداران استقلال در تمرین امروز حضور داشتند.

* تمرین استقلال فردا ساعت 15 برگزار می شود.


تاریخ : سه شنبه 26 دی 1391 | 03:28 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali

سلام سلام سلام به همه آبیها و رفقای گلم اول از همه برد

استقلال رو مقابل مس تبریک میگم دوم بازی کردن فرهاد مجیدی رو

بهتون باید تبریک بگم سوم بازگشت آرش آقای گل

به روزای اوجشو که واقعا عالی بود و درآخر

از داشتن بازیکنای خوبی مثل مجتبی

و سید مهدی  ، پژمان ، فرزاد و...

که همه در اختیار تیم هستند افتخار می کنیم و بازم تبریک...

 

آرش برهانی امروز ابتدا رکورد علی جباری را شکست (گل ۹۰) و سپس آن را ارتقا داد (گل ۹۱) تا بهترین گلزن شدن در تاریخ استقلال را با شیرینی بیشتری جشن بگیرد!

این حرکت دو مرحله ای (اول شکستن رکورد و دوم ارتقای زودهنگام) که در یک مسابقه برای برهانی اتفاق افتاد در واقع، تمثیلی از تاثیر حضور برهانی در مسابقه ی امروز هم بود.

برهانی یک بار گره ی بازی را برای استقلال باز کرد (گل اول) تا مشکل بزرگ استقلال در خیلی از بازی های امسال (نرسیدن به گل اول و در نتیجه گره خوردن مسابقه) را بر طرف کند. این گل می توانست به گل سه امتیازی مقابل مس کرمانِ به شدت پر انگیز تبدیل شود ولی….

«استقلال در این فصل هر بار گل اول را به ثمر رسانده بود دیگر گلی دریافت نکرده بود» و این طلسم امروز شکست! گل سه امتیازی برهانی پر پر شد و داشت همه چیز از همان نقطه صفر (همان بازی های گره خورده) آغاز می شد! ولی برهانی برای بار دوم، اجازه گره خوردن بازی را نداد و در فراری سریع (که فرصت طلبی از سر و روی این فرار می بارید!) بعد از یک دقیقه، آب رفته را به جوی برگرداند!

چرا برهانی ستاره ضیافت بازگشت مجیدی شد؟

«حواس همه به بازگشت فرهاد مجیدی به استقلال بود» و این مهم چنان سایه اش را بر مسابقه انداخته بود که بعید است اکثریت هواداران، لحظات حساس مسابقه را بدون انتظار برای وارد شدن مجیدی نظاره گر بوده باشند.

اینکه فرهاد مجیدی پس از مدت ها دوری از میدان، در اولین حضورش، خیلی آماده نباشد طبیعی است (که اتفاقا در چند صحنه جرقه هایی از مجیدیِ فوق ستاره را نشانمان داد خصوصا در کورس با مدافعان حریف) و این ظاهرا بسیار بی ارتباط با درخشش برهانی است اما، به نظرم نمی توان این همزمانی «بازگشت مجیدی» و «رکورد شکنی برهانی» را خیلی هم اتفاقی دانست.

در روزی که تمرکز همه (هواداران و بازیکنان دو تیم) روی مجیدی است (و نوع حضورش علامت سوال بزرگی در ذهن همه)، کمتر نگاه ها به سمت دیگر بازیکنان می رود و البته، اگر هم مسی ها حسابی روی دیگران باز کرده اند بیشتر روی بازیکنانی چون مجتبی جباری (که از نیم فصل تاثیری بزرگ بر کیفیت استقلال داشته) و فرزاد حاتمی (که ۵ گل در ۵ مسابقه قبلی زده) بوده و در چنین شرایطی، برهانی کمتر تحت کنترل حریف است و می تواند در فضایی آسوده تر از همیشه، کیفیت واقعی اش را نشان دهد.

در واقع برهانی، سورپرایز بازی امروز بود و مسابقه ای که قبل از شروعش، با تیتر «بازگشت فرهاد» بررسی می شد به «روز رکوردشکنی برهانی» تغییر نام داد!

و چرا باید بُرد امروز را به نام برهانی نوشت؟

«بازگشت مجیدی» چنان همه را هیجان زده کرده بود که انگار در نیمه دوم (حتی قبل از ورود مجیدی) همه در خدمت درخشش و گلزنی احتمالی اش بودند و در نتیجه ی همین رویکرد، نقاط قوتی که از استقلال می شناختیم عملا، به نقطه ضعف تبدیل شدند!

اینکه مجتبی جباری پس از حضور رویایی اش در نیمه اول، به مهره ای خنثی و بی انگیزه در نیمه دوم تبدیل می شود و خط دفاعی استقلال (پس از شش مسابقه و نیم، بسته نگه داشتن دروازه شان) چنین آماتورگونه مجال هنرنمایی به مسی ها می دهد، انگار حاصل یک جور «ذوق زدگی از برگشتن مجیدی» و یا در حالتی بدبینانه مصداقی از ضرب المثل «نو که بیاد به بازار…» بود که انگیزه ی همیشگی را از استقلالی ها گرفت.

شکاف عمیقی که در میانه ی میدان ایجاد شده بود (و باعث شد مس بارها و بارها به محوطه جریمه ی استقلال نزدیک شود) فوتبالی را در نیمه دوم رقم زد که از فرط اشتباهات فردی و گروهی، بسیار نا امید کننده بود. و وقتی این شیوه ی بادی به هر جهت را از بازیکنان هر دو تیم (که البته ما با شیوه بازی استقلال کار داریم) می بینیم بیشتر پی می بریم که گلِ آرش برهانی (که خود فرصت طلبی از همین «رها کردن بازی» از سوی مسی هاست) نه تنها گُل پیروزی بخش که در واقع، تنها راه نجات استقلال از این وضعیت به وجود آمده بود.

در واقع برهانی نه به خاطر به ثمر رساندن دو گل، و نه حتی به خاطر زیبا بودن گل هایش، که بیشتر به خاطر تک چهره بودنش در نیمه دوم، ستاره ی بی چون و چرای دیدار با مس بود.

و آیا کیفیت نیمه دوم استقلال می تواند نگران کننده باشد؟

اینکه استقلال در جدول حاشیه امنیت نسبی دارد و روند نتایجش در نیم فصل دوم (۱۰ امتیاز از ۴ مسابقه) چشمگیر بوده، معیار بهتری برای پاسخ گویی به این نگرانی احتمالی است که «آیا استقلال در ادامه فصل هم مثل نیمه دوم همین بازی خواهد بود؟» چرا که اگر سه امتیاز مسابقه ی امروز تحت تاثیر نمایش ضعیف نیمه دوم قرار کمرنگ می شود، این نمایش ضعیف هم خود زیر سایه چند بازی اخیر استقلال (خصوصا کیفیت عالی در دو دیدار مقابل سایپا در لیگ و حذفی و همچنین برابر ابومسلم) و حتی نیمه اول همین مسابقه با مس کرمان قرار می گیرد.

در واقع، افت کیفی استقلال در نیمه دوم را باید حاصل شوک بازگشت فرهاد مجیدی به عنوان اتفاقی ویژه در کل فصل دانست و نباید چندان نگران تعمیم آن به مسابقات بعدی استقلال بود. کیفیت اصلی و واقعی استقلال (مشابه آن چه در مسابقات اخیر و نیمه اول همین دیدار دیدیم) حاصل یک نیم فصل آزمون و خطا و پیشرفت پله به پله و نزدیک شدن قلعه نویی به هدف اصلی اش بوده و می توان امیدوار بود که در بازی های بعدی هم تداوم یابد و حتی بهتر و بهتر شود.

بازی با مس از دو جهت برای استقلال می توانست مشکل آفرین باشد. اولا بوناچیچ نمی خواست که با باخت در مقابل استقلال زیر تیغ تیز طرفداران قاسم پور قرار گیرد و ثانیا نتایج هفته های گذشته مس آن قدر تلخ بود که مسی ها نمی خواستند بر شدت این تلخی افزوده شود. با فعل و انفعالاتی هم که در جدول رده بندی رقابت ها به وجود آمد استقلال رقیب سرسختی مانند تراکتور را پیش روی خود می دید. بار دیگر سپاهان نیز به قافله ی تعقیب کنندگان پیوسته بود.

نیمه ی اول بازی پایاپای دنبال شد. حمودی، حیدری و جباری بار دیگر تبدیل به مثلث خطرناکی برای مس شدند و برآیندش حرکت حمودی و پاس زیبایش به حاتمی بود که اگر فرزاد کمی هوشیارانه تر عمل می کرد استقلال در همان ابتدای بازی ابتکار عمل را در دست می گرفت. ساموئل هم نشان داد که تا چه اندازه در پازل تاکتیکی قلعه نویی مهره ی موثری است. شاید بازی او زیرپوستی بوده و به چشم نیاید اما او چه در شکل گیری فاز تهاجمی و چه در کمک به نیروهای تدافعی نقش محوری را در زمین ایفا می کند. ساموئل را می توان رابط خط حمله و دفاع دانست. از واکنش های رحمتی نیز در این نیمه نمی توان به راحتی گذشت. در نهایت این آرش برهانی بود که قدر پاس هنرمندانه ی جباری را به بهترین نحو دانست و استقلال با یک گل به رختکن رفت.

نعمت جباری


نیمه ی اول بازی یک چهره ی شاخص داشت. جباری مانند همیشه پرفروغ ظاهر شد. جباری نشان داده که به راستی فراتر از آسیاست. هوش هیجانی او در پاس گلش به آرش برهانی تحسین هر کارشناسی را برمی انگیزد. جباری بابا نعمت را از دست داده بود اما حالا خودش نعمتی برای استقلال محسوب می شود و به راستی باید او را نعمت جباری نامید. حرکات انفجاری، پاس های در عمق او، تعویض بازی و پاس های کوتاه او همه و همه در بازی هایی که در این فصل برای استقلال انجام داده خودنمایی کرده است. در اینجا باید به هوش قلعه نویی در حفظ این بازیکن نیز آفرین گفت. گویی می دانست مجتبی جباری تمام شدنی نیست.

در اوایل نیمه ی دوم بازی دو تیم آن تب و تاب نیمه ی اول را از دست دادند و بازی روند فرسایشی به خود گرفت. با ورود پترویچ به زمین انتظار آن می رفت که مس از کناره ها بر روی دروازه فشار بیاورد و در پی یک غافلگیری مس از همین راه دروازه ی استقلال را باز کرد. حال استقلال باید به دنبال روزنه ی نفوذی می گشت تا بار دیگر خود را سوار بر بازی ببیند:


آرش آرمانی


آرش برهانی نقش روزنه ی نفوذ استقلال را بازی کرد. حرکت در کناره و دریبل خارق العاده ی آرش و متعاقبش شوت بی نقص او همه و همه شایسته ی تقدیر بود. استپ پاس جباری نیز در نیمه ی اول کار آسانی نبود اما تجربه به آرش آموخته بود که قدر چنین موقعیت هایی را بداند. هر چند که برهانی فراز و نشیب های زیادی دارد، اما امیر چیزی در آرش دیده که تا این اندازه به او اعتماد می کند. از توانایی های او نیز همان بس که در حال حاضر رکورددار گلزنان استقلال است. حالا دیگر آرش تبدیل به همان آرش آرمانی مدنظر قلعه نویی شده و باید منتظر درخشش های بعدی او نیز باشیم. ضمناً او می تواند رکورد گلزنی در لیگ برتر را نیز بشکند و این خود انگیزه ی مضاعفی برای آرش خواهد بود.


تعویض مجیدی: دو روی سکه


به محض اینکه استقلال گل دوم را به ثمر رساند اتفاقی افتاد که برای تماشاچیان کمتر از یک گل نبود. فرهاد مجیدی بار دیگر می خواست در زمین بازی رخت آبی خود را بر تن کند. تعویض مجیدی مانند دو روی یک سکه بود. روی اول سکه، تأثیر تشویق بی امان سکوها در پی ورود بر روی بازیکنان تیم و متعاقبش تأثیر بر بازی استقلال و روی دوم تأثیر ورود مجیدی بر روی بازیکنان مس و محتاط تر شدن آنان بود. می توان گفت هر دو روی سکه در بازی دیروز اتفاق افتاد. اما باید ورود مجیدی را به فال نیک گرفت، چراکه مجیدی با تجربه ای که داشت در بازی دیروز نیز خط دفاعی مس را با حرکاتش آزرد.

تداعی خاطرات ۷ و ۸


اما از نکات قابل توجه بازی در نیمه ی دوم لحظات بعد از ورود مجیدی بود. انگار مجتبی و فرهاد از ابتدای فصل در کنار یکدیگر بودند. آن ها بارها و بارها با همکاری یکدیگر به دروازه ی مس نزدیک شدند که این همکاری خاطره ی بازی های سال های گذشته و مخصوصا دقایق پایانی آن دربی فراموش نشدنی و پاس مجتبی به فرهاد را در ذهن تداعی می کرد.

مطمئناً امیر قلعه نویی تدابیر خاصی برای بازی قبل از دربی اندیشیده است. استقلال اگر در بازی بعدیش و در مصاف با ملوان رده ی پنجمی سربلند بیرون آید با روحیه ای دوچندان به استقبال دربی خواهد رفت. حال باید منتظر بود و دید که اتفاقات به چه گونه ای رقم خواهد خورد…

اینم عکسهای بازی برای دیدن بقیش به ادامه مطلب برید...

آرش برهانی مهاجم تیم فوتبال استقلال تهران پس از به ثمررساندن گل برتری

 فرهاد مجیدی و رضا عنایتی

فرهاد مجیدی و امیر قلعه نوییفرهاد مجیدی کاپیتان تیم فوتبال استقلال تهرانفرهاد مجیدی و امیر قلعه نوییپوستر فرهاد مجیدی در میان هواداران استقلال تهران

به ادامه مطلب بردید...


ادامه مطلب

طبقه بندی: پوستر های استقلال،

تاریخ : یکشنبه 24 دی 1391 | 06:45 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali

تیم استقلال تا قبل از دیدار با مس کرمان 4 بازیکن 2 اخطاره در ترکیب خود دارد که در صورت دریافت کارت زرد از داور بازی فردا دیدار مقابل ملوان را از دست خواهند داد.

خسرو حیدری، جواد نکونام، عباس محمدرضایی و امیر حسین صادقی 4 بازیکنی هستند که در صورت دریافت کارت زرد مقابل مس کرمان دیدار بعدی آبی پوشان را از دست می دهند. البته محمد رضایی به دلیل آسیب دیدگی در دیدار فردا حضور نخواهد داشت.

همچنین میثم بائو، سیاوش اکبرپور، هاشم بیک زاده و ایمان موسوی بازیکنان تک اخطاره استقلال محسوب می شوند که در صورت دریافت کارت در 2 بازی آینده استقلال دربی حساس پایتخت را از دست می دهند.

دیدار تیم های استقلال و مس کرمان از ساعت 15 فردا در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.
تاریخ : یکشنبه 24 دی 1391 | 06:35 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali

در آخرین دیدار هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال استقلال میزبان مس کرمان است.

خبرگزاری فارس: دوئل مهاجمان قلعه‌نویی با عنایتی/ آبی‌ها از مس طلا می‌گیرند؟

آخرین دیدار هفته بیست و یکم لیگ برتر روز دوشنبه در ورزشگاه آزادی و بین دو تیم استقلال و مس کرمان برگزار می‌شود. استقلال برای تداوم صدرنشینی‌اش باید مس کرمان را در ورزشگاه آزادی شکست بدهد که حداقل روی کاغذ کار سختی نیست.

پیش بینی کسب سه امتیاز بازی توسط استقلالی ها سخت نیست مگر اینکه لوکابوناچیچ توانسته باشد در تیم مس تغییر و تحولی بنیادی ایجاد کند و کرمانی‌ها در ورزشگاه آزادی و پیش چشم هواداران دو آتشه استقلال سه امتیاز را بگیرند.

بوناچیچ از زمانی که به مس آمده هنوز با این تیم پیروز نشده است. ضمن اینکه مس کرمان با 14 گل زده یکی از ضعیف‌ترین خطوط حمله لیگ برتر را در اختیار دارد. مس با این خط حمله ضعیف باید از سد قویترین خط دفاع لیگ که دروازه‌بان شماره یک تیم ملی را هم در اختیار دارد بگذرد. با توجه به این عوامل خوش‌بین ترین طرفدار مس هم انتظار پیروزی تیمش برابر آبی‌های پایتخت را پیش بینی نمی‌کند اما نباید مسئله روحی و روانی و انگیزه بازیکنان را فراموش کرد. بازیکنان مس قطعا چند برابر بازیکنان استقلال برای این بازی انگیزه دارند.

رضا عنایتی مهاجم سابق استقلال هم که قرار بود نیم فصل به استقلال بیاید در این مسابقه بازیکن ویژه‌ای است. او می‌خواهد نشان بدهد هنوز هم دود از کنده بلند می‌شود و مقابل مهاجمان جدید و جوان استقلال کارایی بهتری دارد.

نبرد رضا عنایتی با مهاجمان جدید قلعه‌نویی قابل توجه است هرچند روی کاغذ شانس برنده شدن فرزاد حاتمی، آرش برهانی و ایمان موسوی بیش از عنایتی است.

مس در صورت پیروزی در این بازی می‌تواند حداکثر تا رده پنجم صعود کند اما در صورت شکست امکان دارد تا رده دوازدهم سقوط کند. آبی‌پوشان تهرانی هم می‌خواهند از مس طلا بگیرند و همچنان در صدر جدول بمانند.تاریخ : شنبه 23 دی 1391 | 09:30 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali

پوستر عکس سیاوش اکبر پور-photo pic image siavash akbarporپوستر عکس سیاوش اکبر
پور-photo pic image siavash akbarporپوستر عکس سیاوش اکبر پور-photo pic image
siavash akbarporپوستر عکس سیاوش اکبر پور-photo pic image siavash akbarporپوستر
عکس سیاوش اکبر پور-photo pic image siavash akbarporپوستر عکس سیاوش اکبر
پور-photo pic image siavash akbarporپوستر عکس سیاوش اکبر پور-photo pic image
siavash akbarporپوستر عکس سیاوش اکبر پور-photo pic image siavash akbarporپوستر
عکس سیاوش اکبر پور-photo pic image siavash akbarporپوستر عکس سیاوش اکبر
پور-photo pic image siavash akbarporپوستر عکس سیاوش اکبر پور-photo pic image
siavash akbarporپوستر عکس سیاوش اکبر پور-photo pic image siavash akbarporپوستر

 
طبقه بندی: پوستر های استقلال،

تاریخ : شنبه 23 دی 1391 | 09:29 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali

امروزم یه پوستر دیگه از تیم کهکشانی
خودمون گذاشتم


 

نظر یادت نره ها...


 
طبقه بندی: پوستر های استقلال،

تاریخ : شنبه 23 دی 1391 | 05:19 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali

پوستر عکس آرش برهانی-photo pic image arash borhaniپوستر عکس آرش برهانی-photo pic
image arash borhaniپوستر عکس آرش برهانی-photo pic image arash borhaniپوستر عکس
آرش برهانی-photo pic image arash borhaniپوستر عکس آرش برهانی-photo pic image
arash borhaniپوستر عکس آرش برهانی-photo pic image arash borhaniپوستر عکس آرش
برهانی-photo pic image arash borhaniپوستر عکس آرش برهانی-photo pic image arash

با سلام به همه استقلالیای عزیز

اینم پوستر آرش برهانی

نظر یادت نره...
طبقه بندی: پوستر های استقلال،

تاریخ : شنبه 23 دی 1391 | 02:39 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali

سلام استقلالیای عزیز

امیدوارم هرجای جهان که هستید

شادو خندون باشید

اینم پوستر آرش آقای گل آرش برهانی
فتح‌الله‌زاده: با قلعه‌نویی قهر نبودم‌ که آشتی
کنم/نمی‌گذارم مشکلات به‌ استقلال لطمه بزند

abietehran:مدیرعامل باشگاه
استقلال هرگونه قهر و اختلاف با سرمربی این تیم را رد کرد گفت: مگر می‌شود مدیر
عامل با سرمربی تیمش قهر باشد؟


خبرگزاری فارس: فتح‌الله‌زاده: با قلعه‌نویی قهر نبودم‌ که آشتی کنم/نمی‌گذارم مشکلات به‌ استقلال لطمه بزند


 باشگاه استقلال با وجود  مشکلاتی که در بعد مالی گریبان‌گیرش شده اما
نتایج خوبی در هفته‌های اخیر گرفته  است. مدیرعامل این باشگاه اعتقاد دارد مشکلات
مالی همچنان وجود دارد اما در روند  تیم تأثیر منفی نمی‌گذارد و او اجازه نخواهد
داد استقلال از لحاظ فنی ضعیف شود.


فتح‌الله‌زاده در خصوص مسائل مختلف فوتبال و واگذاری مجموعه
ورزشی کشوری صحبت‌هایی را با خبرنگار ورزشی انجام داده است که متن آن  را
در زیر می‌خوانید.

 چه خبر از تیم  بی‌پول استقلال؟

آنگونه که می‌گویند نیست. مشکلات مالی را همه دارند و فکر
می‌کنم تنها تیمی که مشکل مالی ندارد پرسپولیس است.

 
چطور؟

من در روزنامه‌ها خواندم که آنها برای پیروزی مقابل ذوب‌آهن
8میلیون تومان پاداش گذاشته‌اند. ما برای قهرمانی در جام حذفی چنین رقمی را
گذاشتیم. البته باز هم می‌گویم که نقل من از روزنامه‌ها است.

شنیدیم که  گفته‌اید، کار برای مدیریت با این شرایط مالی خیلی سخت شده
است؟

واقعاً سخت
شده است. من  برای رتق و فتق امور باشگاه مدام می‌دوم و خیلی وقت است بازیکنان
استقلال را  ندیده‌ام حتی فرصت ندارم به محل تمرین بروم. بین دو نیم‌فصل بازیکنانی
را اضافه  کردیم و در این چند وقت نزدیک به یک‌میلیارد و صد میلیون تومان هزینه
کرده‌ام و بیش  از 150میلیون تومان برای بازیکنانی مثل کاماچو و ساموئل به عنوان
بخشی از  قراردادشان پول پرداخت کردم. در این بین به اشجاری و مجیدی هم پول‌هایی
دادیم و  متأسفانه هنوز نتوانستم به فرزاد حاتمی پولی بدهیم. ما پول خرج می‌کنیم
اما انصافاً  آنقدر هزینه‌ها بالا است که جواب نمی‌دهد. انصافاً سفر ما به شهر
دورود 25میلیون  تومان هزینه داشت و یا برای سفر به رشت نفری 200هزار تومان پول
بلیت دادیم، شما  تصور کنید بخواهیم 35 نفر را به آنجا بفرستیم، چقدر پول بلیتش
می‌شود؟


مسئولان وزارت  در این خصوص و مشکلات استقلال صحبت نکردید؟

با آنها صحبت کرده‌ام و انصافاً وزیر ورزش هم تلاش می‌کند
که  مشکلات را حل کند اما تمام وزارتخانه‌ها دچار مشکل هستند و حتی بعضی جاها
حقوق‌های  خود را هم ندارند.

 این مشکلات و  شرایط تا چه زمانی ادامه دارد؟

تا همین حالا هم بین بازیکنان زیاد فرقی نگذاشته‌ایم.
بازیکنی  که اول فصل می‌آید باید یک چیزی بگیرد وگرنه قرارداد امضاء نمی‌کند.
میانگین پرداخت  ما 40درصد بوده است و فکر نمی‌کنم نسبت به تیم‌های دیگر رقم‌های
پرداختی ما کمتر  باشد. اما چون در چشم هستیم مدام ما را نقد می‌کنند.

 جریان هتل و عدم  ورود کاروان تیم به آنجا چیست؟

بحث وساطت قلعه‌نویی نبود البته ایشان تماس هایی گرفت و من
هم  خودم با مسئول هتل صحبت کردم، ما اعتباری در آنجا داشتیم که برخی دوستان آن را
لغو  کرده بودند. بلافاصله چک فرستادم و قضیه حل شد اما اگر این کار را نمی‌کردم
آیا  بازیکنان را به هتل راه می‌دادند؟ متأسفانه یک عده می‌خواهند همه چیز را به هم
بپیچانند. مد شده که هرچه موفقیت است برای دیگران به حساب می‌آید و هرچه بدبختی
است  برای بازیکنان.

گفته می‌شود که با قلعه‌نویی قهر بودید،‌ آشتی کردید؟

من با قلعه نویی قهر نبودم که بخواهم آشتی کنم. قبلاً هم گفته‌ام یکسری مسائل بود که بهتر است درون خانوادگی حل کنیم. مثلاً بین دو نیم‌فصل می‌توانستم بگویم تیم خوبی بسته‌ام و نیازی به بازیکن نیست اما وقتی دیدم سرمربی تیم به مهره‌های جدید احتیاج دارد، ریسک کردم و درخواست سرمربی را اجرا کردم. از این جهت می‌گویم ریسک چون همان یک میلیارد و صد میلیون را می‌توانستم به بازیکنان تیم بدهم.

 با قلعه‌نویی صحبتی در این چند روز نکردید؟

با هم صحبت کرده‌ایم مگر می‌شود مدیرعامل با سرمربی قهر باشد؟ مدیر از سرمربی کی انتظاراتی دارد و بالعکس. باید با هم صحبت می‌کردیم و در خصوص مسائل مختلف تیم جمع‌بندی کنیم.

 پرسپولیسی‌ها هم که روی دور برد افتاده‌اند؟

من خوشحالم که بعد از مدتی ناکامی پرسپولیس چهار گل هم به نفت تهران زد. البته بچه‌های ما شیطان هستند و نگذاشتند به یک روز هم برسد و با شیطنت خود پنج گل به ابومسلم زدند.

 ظاهراً روز پنج‌شنبه با چند پرتغالی جلسه‌هایی را برگزار کردید؟

چند نفر آمده بودند و در خصوص برخی بازیکنان ما پیشنهاداتی را مطرح کردند،‌ مثلاً تیم‌هایی از قطر،‌ کره‌جنوبی و چین، بازیکنان ما را می‌خواهند البته بحث‌های دیگری هم در خصوص مسائل فنی مطرح شد. من اعتقاد دارم کار باید زیربنایی باشد. می‌خواهیم یک آکادمی زیر 16ساله‌ها در اروپا تربیت کنیم و اگر بتوانیم منفذی پیدا کنیم که یک آکادمی در اروپا تأسیس کنیم خیلی خوب می‌شود. من با تیم‌های آلمانی و حتی پرتغالی این مسئله را مطرح کرده‌ام که اتفاقاً‌ خوب هم پیش رفته‌ایم، می‌خواهیم بازیکنان زیر 16 سال تحت آموزش رئال مادرید، پورتو، بایرن مونیخ و لورکوزن قرار بگیرند و از خروجی آنها چند سال تیم را جلو ببریم که این حرکت انصافاً یک حرکت ماندگار است و کسانی که فنی باشند خواهند دید که این ایده بسیار جدید و ناب است که تا به حال کسی به آن فکر هم نکرده است.

 می‌خواهیم شفاف در مورد نکونام بپرسیم. این قضایایی که هر روز مطرح می‌شود و هواداران استقلال را دچار سردرگمی کرده است چیست؟ آیا واقعاً نکونام پیشنهادی دارد یا خیر، ضمن آنکه مسئولان اوساسونا اعلام کردند دیگر نکونام را نمی‌خواهند؟

اول از همه باید بگویم مسئولان اوساسونا آنقدر دنبال نکونام آمدند و آنقدر ما به او اجازه ندادیم که برود که باعث ناراحتی مسئولان تیم اسپانیایی شد. مطمئن باشید اگر جواد اعلام آمادگی کند که به اسپانیا برود، اوساسونایی‌ها او را می‌خواهند اما واقعیت این است که یکی دو تیم خواهان به خدمت گرفتن نکونام هستند. ما هم می‌گوییم اگر قرار است نکونام برود هم باید به نفع استقلال باشد و هم به نفع خودش. ما باید با قلعه‌نویی در خصوص این مسئله صحبت کنیم و ببینیم که اگر نکونام برود با رفتنش تیم ضربه می‌خورد و آیا در آن نقطه بازیکنی می‌تواند جای نکونام را پر کند یا خیر؟ قطعاً تا 10 روز دیگر مشخص می‌شود که جواد نکونام در استقلال می‌ماند یا خیر،‌ او یا جدا می‌شود و یا تا پایان فصل در استقلال می‌ماند.

 نگفتید آیا پیشنهادی دارد یا خیر؟

به جز اوساسونا دو سه تیم کشورهای حاشیه خلیج فارس خواهان به خدمت گرفتن نکونام هستند.

 ین روزها نفراتی مثل مشحون، داوری و مسئولان فدراسیون کاراته نسبت به حضور استقلال در مجموعه کشوری واکنش داشتند، در این خصوص چه صحبتی دارید؟

آقای مشحون به ما لطف دارند اما اگر مجموعه را تحویل بگیریم او موجر خواهد شد و شما می‌بینید که چه برنامه‌ای برای بسکتبال خواهم داشت. البته با تمام احترامی که برای این عزیزان قائل هستم مطمئن باشید که ما بالای 30میلیون هوادار داریم و با رشته‌هایی چون بسکتبال، دو و میدانی و کاراته سروکار داریم. من شرایط آنها را درک می‌کنم اما اینگونه نیست که بخواهیم کاری انجام دهیم و از صد جا اجازه بگیریم. اگر این سه نفر موضع گرفته‌اند، 300نفر از کارشناسان هم موافق موضوع بوده‌اند و از تمامی نقاط کشور مردم می‌خواهند طومار جمع کنند و به خاطر این مجموعه به استقلال از احمدی‌نژاد تشکر کنند. من هم اعتقاد دارم باید به استقلال، پرسپولیس، سپاهان و تیم‌های دیگر زمین‌ها را واگذار کرد. اگر کاره‌ای بودم یادگار امام را به تراکتور می‌دادم و نقش جهان را به سپاهان و ذوب‌آهن. ورزش ما باید پیشرفت کند. اجازه بدهید کشوری را بگیرم و به اتفاق مشحون کاری می‌کنیم که بسکتبال زیرورو شود. در دو و میدانی هم برنامه‌های زیادی داریم و می‌خواهیم تیم‌داری کنیم و می‌بینید که یک استقلالی در این رشته قهرمان خواهد شد.

 از رشته‌های دیگر صحبت کردید، ظاهراً قرار است در رشته بوکس هم فعالیت کنید؟

هنوز این مسئله جدی نیست، شاید پرسپولیس شرکت کند اما من قبلاً با ناطق‌نوری صحبت کرده‌ام و اعلام آمادگی کردیم که یک تیم لیگ برتری داشته باشیم ولی هنوز از طرف آنها واکنش جدی ندیده‌ایم.

 صحبت خاصی ندارید؟

من از هواداران استقلال انتظار دارم که بیشتر به ورزشگاه بیایند، انصافاً از لحاظ مالی فشار زیادی را تحمل می‌کنم ولی دست از تلاش بر نمی‌دارم. مطمئن باشید که کاری می‌کنم مشکلات به تیم لطمه نزند، البته دیدید که در بین دو نیم‌فصل چگونه تیم را تقویت کردم. تنها نگرانی من از بابت حضور هواداران است و به آنها می‌گویم اگر ما را حمایت نکنند دلسرد می‌شوم
محمد‌رضایی: برای استقلال نام حریفان نباید مهم
باشد/آسیب دیدگی ام جدی نیست

abietehran: هافبک تیم استقلال
گفت: برای تیمی مثل استقلال که می‌خواهد قهرمان شود نام حریفان نباید مهم
باشد.


خبرگزاری فارس: محمد‌رضایی: برای استقلال نام حریفان نباید مهم باشد/آسیب دیدگی ام جدی نیست


عباس محمد‌رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص آسیب‌دیدگی‌ای که در دیدار مقابل ابومسلم با آن مواجه شد گفت: در جریان بازی ضربه‌ای به زانویم اصابت کرد و دو روز است که فیزیوتراپی می‌کنم و عکس هم گرفته‌ام.

وی افزود: خوشبختانه رباط صلیبی و مینیسک پایم آسیب ندیده فقط از ناحیه بیرونی زانویم کمی احساس درد کردم البته قرار است دکتر نوروزی در خصوص تستی که از من گرفته نظر نهایی خود را اعلام کند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا به دیدار روز دوشنبه مقابل مس می‌رسد یا خیر گفت: تمام تلاش کادر پزشکی همین موضوع است اما این به نظر کادر فنی و پزشکی بستگی دارد.

محمد‌رضایی در خصوص آخرین شرایط تیم استقلال و پیروزی پرگل مقابل ابومسلم گفت: خوشبختانه تمامی بازیکنان و کادر فنی خوب کار می‌کنند و نقاط ضعف و قوت تیم شناسایی شده و امیدوار هستیم که در آینده نتایج بهتری هم بگیریم.

وی در خصوص حریف آینده استقلال در جام حذفی که سپاهان است گفت: درست است که حریف ما یکی از تیم‌های خوب لیگ برتر است اما برای تیمی که می‌خواهد قهرمان شود نام حریفان نباید مهم باشد و ما باید به اهداف خود دست پیدا کنیم.


 تعداد کل صفحات : 4 :: 1 2 3 4

  • تله کام
  • فروش بک لینک
  • کارت شارژ همراه اول
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic