تاریخ : یکشنبه 21 مهر 1392 | 06:22 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali
حسن زمانی درباره جلسه روز شنبه هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: این جلسه، در راستای جلسات معمول هیات مدیره استقلال بود و بحث‌هایی مثل گزارشی از برنامه‌های فنی تیم یا گزارشی از وضعیت اجرایی باشگاه ارائه شد و اعضای هیات مدیره نیز پیشنهاداتشان را ارائه دادند. به هرحال قرار شد جلسه بعدی‌ای هم در این‌باره پیش بینی شود تا تصمیمات لازمه اتخاذ شود.


در ادامه و در پاسخ به سوالی مبنی بر شایعات برکناری فتح‌الله‌زاده از مدیرعاملی استقلال، اظهار کرد: برای ما ملاک صحبتی است که سرپرست محترم وزرات ورزش داشته و به طور قطع و دربازه زمانی فعلی این مسئله صحت ندارد. باشگاه بزرگی مثل استقلال در مسائلی این چنین خیلی حساب شده کار می‌کند و دلیلی ندارد که دست به اقداماتی سریع و بدون برنامه بزند.

عضو هیات مدیره استقلال در پاسخ به سوالی مبنی بر زمان حل مشکل مالی استقلال، تصریح کرد: مسئله مالی مشکل تنها استقلال نیست و اکثر تیم‌های لیگ درگیر این مشکل هستند. به هرحال من می‌پذیرم که هواداران استقلال توقع دارند این مشکلات حل شود و از سویی دیگر هم اعتقاد دارم که بسیاری از مشکلات استقلال از ابتدای فصل کم شده است. ان‌شاءالله و با درایت هیات مدیره، از نیم فصل به آن طرف، وضعیت مالی و مشکلات اقتصادی این تیم تا حد چشم گیری کاهش یابد.

زمانی در پاسخ به این سوال که چقدر از عملکرد فنی استقلال در نیم فصل نخست راضی است، بیان کرد: فکر می‌کنم که کادرفنی و بازیکنان استقلال تلاششان را واقعا کرده‌اند و حتی به جمع چهار تیم برتر آسیا هم راه پیدا کردند. فکر می کنم اگر کمی خوش شانس بودند، حتی توان قهرمانی هم داشتند. در فضای این تیم رفاقت وجود دارد و نواقص را هم با هوشیاری سرمربی حل می‌کنیم. در مجموع از وضعیت تیم راضی هستیم و امیدواریم تا پایان نیم فصل به جایگاه واقعیمان برسیم.


تاریخ : شنبه 20 مهر 1392 | 08:59 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali

عبدالجلیل گل‌چشمه بازیکن پیشین تیم ابومسلم مشهد در تمرین آبی‌پوشان حضور یافت و با حمید بابازاده و علیرضا نیکبخت‌واحدی خوش‌وبش کرد. نیکبخت‌واحدی برخورد بسیار گرمی با همبازی قدیمی خود داشت و به او گفت: «قالی کرمان» خوش‌آمدی. گل‌چشمه برای شرکت در کلاس مربیگری مدرک A زیر نظر مرتضی محصص به تهران آمده است.

تمرین استقلال و قلعه نویی

* مهدی رحمتی و حنیف عمران‌زاده که شب گذشته برای زیارت امام رضا (ع) به مشهد سفر کرده بودند و با توجه به اینکه نتوانسته بودند در تمرین نوبت صبح امروز آبی‌پوشان شرکت کنند در تمرین بعدازظهر با آبی‌پوشان تمرین کردند.

* 6 بازیکن ملی‌پوش استقلال به نام‌های پژمان منتظری، امیرحسین صادقی، هاشم بیک‌زاده، خسرو حیدری، آندرانیک تیموریان و جواد نکونام به همراه محمد قاضی، جی‌لوید ساموئل، احمد جمشیدیان، سیدحسین حسینی و فردین عابدینی در تمرین حضور نداشتند. قاضی و جمشیدیان به دلیل مصدومیت و عابدینی و حسینی به دلیل حضور در اردوی تیم زیر 22 سال غایب بودند اما جی‌لوید ساموئل به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش هنوز به ایران بازنگشته است. این در حالی است که میرشاد ماجدی سرپرست استقلال در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم از حضور این بازیکن در تمرینات از امروز خبر داده بود. البته امیری معاون باشگاه استقلال امروز اعلام کرد که این بازیکن از فردا در تمرینات حاضر می‌‌شود.

* گوران لاوره که به دلیل مصدومیت چند روزی در تمرینات شرکت نکرده بود امروز بدون مشکل همراه آبی‌پوشان تمرین کرد.

* سیروس دین‌محمدی و مهدی فنونی‌زاده از نزدیک نظاره‌گر تمرین استقلال بودند اما خبری از شاهرخ بیانی که همیشه در تمرینات شرکت می‌کرد، نیست.

* جواد زرینچه بازیکن پیشین تیم استقلال یکی از میهمانان ویژه تمرین این تیم بود و با سیروس دین‌محمدی و مهدی فنونی‌زاده برخورد گرمی داشت. پسر زرینچه در تیم استقلال حضور دارد.

* فرهاد مجیدی که شایعه خداحافظی‌اش از دنیای فوتبال مدتی است که مطرح شده امروز در کنار آبی‌پوشان حضور داشت و تمرین کرد.

* بازیکنان پس از انجام کارهای کششی و نرمشی زیرنظر امیر حاج‌قاسم مربی بدنساز استقلال به 2 گروه تقسیم شدند تا طبق معمول بازی آقاوسط را انجام دهند. در بازی آقاوسط علیرضا نیکبخت‌واحدی، حنیف عمران‌زاده، گوران لاوره و فرهاد مجیدی با یکدیگر کری زیادی داشتند. پس از پایان بخش آقاوسط مجید صالح همانند آخرین تمرین استقلال در هفته گذشته تمرینات اختصاصی را برای بازیکنان در نظر گرفت به طوری که از بازیکنان خواست دو‌به‌دو مقابل همدیگر قرار بگیرند تا بازی فوتبال را انجام دهند. در این بخش از تمرین بازیکنان هم باید به سمت دروازه حمله و هم مقابل بازیکنان حریف دفاع می‌کردند. این بخش از تمرین هیجان خاصی داشت و صالح در چند نوبت به بازیکنان تذکر داد.

* امیر قلعه‌نویی در تمرین حضور داشت و عملکرد بازیکنانش را زیر نظر گرفته بود.

* پیش از بخش تمرین اختصاصی صالح برای بازیکنان، حمید بابازاده مربی دروازه‌بان‌های استقلال تمرینات اختصاصی برای دروازه‌بانان از جمله مهدی رحمتی در نظر گرفته بود.

* حدود 30 هوادار در تمرین حضور داشتند.

* مهدی رحمتی در فوتبال درون تیمی در نقش مهاجم بازی کرد.
طبقه بندی: اخبار باشگاه (جدید)،

تاریخ : شنبه 20 مهر 1392 | 08:28 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali

ABIETEHran:پانزدهم شهریور ماه بعد از داربی استقلال و پرسپولیس، امیرقلعه‌نویی در نشست خبری پس از آن بازی و در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه که آیا قبول دارد که خلاء یک بازی‌ساز در این دیدار برای استقلال به چشم می‌خورد، گفت: ما یک هافبک بازی‌ساز آورده‌ایم به نام ایمان باصفا که یکی از امیدهای فوتبال ایران خواهد شد. امیدواریم در شرایط مسابقه هم عملکرد خوبی داشته باشد. فقط دو سه روز کارتش دیر صادر شد وگرنه امروز بازی می‌کرد. احتمالا در آسیا همراه ما خواهد بود. گوشه‌ای از مشکلات ما در بازی‌سازی است اما قطار استقلال با همه مشکلات مالی و بدنسازی و مسائل دیگر در حال حرکت است.

حالا این بازیکن جوان که منتظر است نیم فصل شود و برای استقلال به میدان برود. این هافبک طراح استقلال که به دلیل مشکلات رضایت نامه و کارت بازی باید سه - چهار بازی دیگر را هم از سکوها تماشا کند، فعلا تمام هدفش را در بازی کردن برای آبی‌های تهرانی خلاصه می‌کند و می‌افزاید امیدوار است یکبار با پاس او، مجیدی گل بزند.گفت و گوی او با ایسنا را می‌خوانید.

* با توجه به اینکه برای بسیاری ناشناس هستی، بهتر است بیوگرافی‌ات را بگویی.

من متولد سیزدهم دی ماه 71 هستم. از هشت سال پیش فوتبالم را آغاز کردم و با آقای حسین قدسی نخستین مربی من بود که الان مدرس AFC هستند. در تیم های لیگ یکی هم بازی کرده‌ام. مثلا در مس سرچشمه بودم و بعد از به استیل آذین پیوستم و در رده امید این تیم زیر نظر محرمی و موسیوند کار کردم. در همان زمان مارکار آقاجانیان به تیم ملی زیر 22 سال دعوتم کرد و با حضور منصوریان، این روند تداوم پیدا کرد. حتی در اردو مشترک با تیم بزرگ سالان هم شرکت کرده‌ام. به هرحال با سقوط استیل آذین به دسته دوم، کمی برای گرفتن رضایت نامه دچار مشکل شدم و دیر به استقلال پیوستم. پست اصلی‌ام هم هافبک طراح است.

* می‌توانی جای جباری را پر کنی؟

جباری که در پست خودش حرف اول را می‌زند و نمی‌توانم خودم را با او مقایسه کنم. اما اطرافیانم می‌گویند که می‌توانم این کار را بکنم. البته شاید هیچگاه نتوانم مثل او شوم اما می‌توانم کاری کنم که نبودنش حس نشود.

* قرار است با چه شماره‌ای برای استقلال به میدان بروی؟

واقعیت این است که شماره 37 را می‌خواستم اما 17 را به من دادند.

* چرا 37؟

دلیلش شخصی است (باخنده) به هرحال اتفاق مهمی نیافتاده و با همان 17 تلاشم را می‌کنم.

* از وضعیت استقلال و خودت بگو.

در این مدت خیلی تمرین می‌کنم و در کنار بزرگان استقلال چیزهای زیادی یاد می‌گیرم. کسانی مثل نکونام، مجیدی، آندو و ... بازیکنان خیلی بزرگی هستند و به شخصه با آندو خیلی راحت‌ترم. بازیمان با هم هماهنگ است و واقعا در استقلال احساس خوبی دارم.

* خود قلعه‌نویی تاکنون درباره وظایفت و توقعاتش صحبتی با تو داشته؟

فکر می‌کنم خیلی زود است که قلعه‌نویی توقعاتش را به من بگوید. او نظراتش را به وسیله دستیارانش گاهی به من گفته است.

* چطور شد به استقلال آمدی؟

من آمدم و در تست باشگاه استقلال شرکت کردم. دو روز اول تست، قلعه‌نویی حواسش به تیم خودش بود و توجهی به ما نداشت. روز سوم از او خواستم کمی مرا زیر نظر بگیرد و به همین دلیل من را در بازی درون تیمی به میدان فرستاد. پس از تمرین هم به همدانی گفته بود که به این پسر بگو فردا مدارکش را بیاورد. واقعا پیوستن من به استقلال یک روزه بود.

* هدفت از حضور در استقلال چیست؟

اول این را بگویم که من واقعا از بچگی، هدفم پوشیدن پیراهن این تیم بود. من با پیراهن استقلال کلی عکس از بچگی دارم و این خواست خدا بود در خدمت این تیم هستم. خانواده من هم استقلالی است و پدرم خیلی پیگیر بازی‌هاست. به هرحال خوشحالم از اینکه قلعه‌نویی مرا پسندیده اما فعلا تنها هدفم بازی کردن برای استقلال است و تلاش برای اینکه بحث‌های مطرح شده راجع به میانه میدان استقلال تمام شود. من بچه‌تر که بودم، خیلی بازی کردن مجیدی را دوست داشتم و الان که تمریناتش را می‌بینم خیلی چیزها از او یاد می‌گیرم. واقعا فوتبالش را قبول دارم و دوست دارم یکبار به او پاس بدهم و گل بزند. این آرزویی است که تنها یک قدم با آن فاصله دارم.

* به جام جهانی برزیل فکر نمی‌کنی؟

(با مکث) خیلی هدف بزرگی است.

* خیلی از جوانان و بازیکنان هم سن و سال تو با کلی استعداد به استقلال آمدند اما آرام آرام محو شدند. هم به لحاظ انگیزشی افت کردند و هم از لحاظ کیفیت. نگران نیستی که این اتفاق برای تو بیافتد؟

من در گذشته روزی یک جلسه تمرین می‌کردم اما الان روزی سه جلسه تمرین می‌کنم. من می‌خواهم ظرفیت فنیم را بالاتر ببرم و مطمئن باشید اگر بازی کنم، انگیزه‌ام دو برابر می‌شود.

* به عنوان سوال آخر، حرفی با هواداران استقلال ندارید؟

دوست ندارم چیزی به آنها بگویم. اگر چیزی بگویم تنها حرف است و من می‌خواهم در عمل خودم را به آنها نشان دهم و توانایی‌هایم را اثبات کنم. امیدوارم برای آنها بتوانم بازی‌های خوبی را به نمایش بگذارم.
طبقه بندی: اخبار باشگاه (جدید)،

تاریخ : جمعه 19 مهر 1392 | 06:14 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali

میرشاد ماجدی درباره غیبت جی لوید ساموئل در تمرینات استقلال اظهار داشت: قرار بود این بازیکن طی هفته گذشته در تمرینات شرکت کند ولی تاکنون به ایران بازنگشته است.

میرشاد ماجدی

وی افزود: با مدیربرنامه‌های این بازیکن صحبت کردم و قرار شده ساموئل فردا (شنبه) به ایران بازگردد و اگر بتواند در تمرینات شرکت کند.

با توجه به غیبت ساموئل در این چند روز شایعه شد که این بازیکن به دلیل عدم پرداخت مطالباتش به ایران برنمی‌گردد. ماجدی در این باره گفت: در صحبت‌هایی که با مدیر برنامه‌های این بازیکن انجام دادم، حرفی از مشکلات مالی زده نشد. ساموئل قهر نکرده و فکر نمی‌کنم مشکل خاصی باشد و او فردا (شنبه) به ایران باز می‌گردد.

انتهای پیام/
طبقه بندی: اخبار باشگاه (جدید)،

علی فتح‌الله‌زاده از حضور ملی‌پوشان پر تعداد استقلال ابراز خرسندی، درباره شایعات مطرح شده در فصل نقل و انتقالات هم ابراز بی‌اطلاعی و همه چیز را به آینده موکول کرد.

از جلسات روز چهارشنبه شروع کنیم.

اولین جلسه‌ام با سفیر ایتالیا بود که درباره همکاری‌های ممکن صحبت و تبادل‌نظر کردیم. به شخصه به نزدیک کردن فوتبالمان با ایتالیا معتقد هستم. با سفیر این کشور درباره برگزاری کلاس مربیگری صحبت کردم. همچنین مسائلی شبیه گسترش مدارس فوتبال هم در دستور کارمان بود. خود ایشان پیشنهاد کردند که یک کلینک ورزشی هم ساخته شود که بنده هم از آن استقبال کردم. به هر حال باشگاه استقلال به دنبال بالا بردن کیفیت کار است. جلسه دومم با معاونان و مشاورانم بود که از آنها خواستم که فعال‌تر کار کنند، کمتر صحبت و بیشتر عمل کنند. از آنها خواستم تا برنامه‌های‌شان را تا دو هفته‌ دیگر به من ارائه کنند. برنامه‌هایی که باید در آن اهداف و رسیدن به اهداف مورد اشاره تا پایان فصل باشد.

آیا استقلال به دلیل حضور در جمع چهار تیم برتر آسیا پولی دریافت کرده است؟

سیستم‌ AFC به گونه‌ای است که برای هر بازی 30 هزار دلار پرداخت می‌کند و اگر پیروزی شویم شاید تا 40 هزار دلار هم پاداش بگیریم. به عبارت دیگر تقریبا هزینه ایاب و ذهاب ما را تامین می‌کند. مثلا آنچه در نظر آنها است چیزی حدود 30 نفر از هر تیم است که در سفرها می‌توانند به کشوری دیگر بروند اما به طور معمول در هر سفر 40 نفر در تیم حضور دارند. 22 نفر که بازیکن هستند، 15 نفر هم که عضو کادرفنی هستند. همین طوری 37 نفر در هر بازی حداقل باید به سفر بروند. می‌خواهم این را بگویم که از پولی که AFC در نظر گرفته است، چیزی برای ما باقی نمی‌ماند. چیزی که AFC می‌دهد چیزی شبیه یک کمک هزینه است. همین سفر ما به تایلند و کره چیزی بالای 100 هزار دلار برای ما هزینه داشت. حالا در نظر بگیرید این دلار را هم باید ما با ارز دولتی می‌خریدیم. اگر در آسیا ببرید 75 هزار دلار به شما تعلق می‌گیرد که اگر مساوی و یا ببازید 50 هزار دلار به شما می‌دهند. البته این را باید بگویم که اگر ما در فینال حاضر و دوم می‌شدیم 750 هزار دلار پاداش می‌گرفتیم. اگر قهرمان می‌شدیم یک‌ونیم میلیون دلار جایزه می‌گرفتیم. به عبارت بهتر تنها حضور در فینال آسیا پاداش خالی قابل توجهی دارد.

ارزیابی‌تان از حضور شش بازیکن استقلال در تیم ملی چیست؟

البته فکر می‌کنم یکی، دو نفر دیگر مثل قاضی هم می‌توانستند به تیم ملی دعوت شوند. شاید قاضی به دلیل مصدومیت به تیم ملی دعوت نشد. البته بازیکنی هم مثل مهدی رحمتی وجود دارد که در ایران و آسیا از برترین‌هاست و تنها به دلیل سلیقه سرمربی به تیم ملی دعوت نمی‌شود.

با این وضعیت امیدوار هستید که اسکلت اصلی تیم ملی را در برزیل استقلالی‌ها تشکیل دهند؟

طبیعتا باید این طور باشد. استقلال برترین تیم ایران است و تنها تیم غرب آسیا بوده که به جمع چهار تیم برتر این قاره رسیده است. این تیم ایستاده برابر اف سی سئول شکست خورد. فشارهای لیگ و عدم همکاری سازمان لیگ باعث شد تا چند بازیکنمان را در اختیار نداشته باشیم. اگر تنها برای یک برای دیدار دید ملی داشتند و بازی ما با ذوب‌آهن را برگزار نمی‌کردند خسرو حیدری را به طور کامل در اختیار داشتیم و تیم ملی هم او را از دست نمی‌داد. این صحبت‌ها را می‌کردیم اما آقایان ما را دست می‌انداختند و با حرف‌های عجیب جواب‌مان را می‌دادند.

اتفاقا می‌خواستیم نظرتان راجع به برنامه‌ریزی لیگ بدانیم.

دیگر کاری با سازمان لیگ ندارم. در زمانی که بحث ملی مطرح بود، دست ما را پس زدند. هیچ خواسته‌ای از آنها ندارم. خصوصا تا زمانی که بهروان در سازمان لیگ است، هیچ درخواستی از آنها نمی‌کنم. اصلا بیایند و هر دو روز یک بار برای ما بازی بگذارند. مگر آنها مدیر تیم‌های فوتبالی بودند که حرف ما را درک کنند.

اخیرا صحبت‌های زیادی مبنی بر پیوستن انصاری‌فرد به استقلال و رفتن برهانی شنیده می‌شود. باشگاه استقلال برای نقل و انتقالات چه برنامه‌ای دارد؟

خیلی از این صحبت‌ها پیشگویی است که تاکنون آنها را نشنیده‌ام. به هر حال از کمیته‌ فنی تیم خواسته ام تا به عملکرد بازیکنانمان نمره دهد و بعد از آن با قلعه‌نویی بررسی کنیم که چه بازیکنانی را می‌خواهد و چه کسانی را نمی‌خواهد. به هر حال باید تقویت شویم تا امسال حتما جام بگیریم و با روحیه‌ای بالا در آسیا حاضر شویم. به طور قطع تغییراتی در استقلال رخ می‌دهد. ما ضعف‌هایی داریم که باید به آن بپردازیم. پست‌های مثل دفاع راست و جاهایی دیگر که نظر قلعه‌نویی در آنها مهم است.

وضعیت ساموئل به چه ترتیبی است؟ شنیده‌ می‌شود به خاطر مسائل مالی به تمرینات نیامده است؟

نه این گونه نیست. به اندازه کافی به همه بازیکنان پول داده‌ایم. البته امروز هم گفتیم تا به حساب این بازیکن از درآمد AFC مان کمی پول واریز کنند.

نظرتان راجع به مسائلی که درباره صادقی مطرح شده چیست؟ گویا کادر فنی استقلال از او دلخور شده؟

فکر می‌کنم که صادقی متوجه نبوده، دوستانش صحبت‌هایی را مطرح کرده‌اند. او باید حواسش را جمع و حرفه‌ای‌تر عمل کند و ابتدا بپرسد که "چرا چنین سوالی را از من می‌پرسید؟" همانطور که قلعه‌نویی گفت، صادقی باید دقت کند تا حرمت‌ها از بین نرود. مطمئنا قلعه‌نویی تذکرات لازم را به او داده است.

به عنوان سوال پایانی مدتی است که در برخی از رسانه‌ها از برکناری شما صحبت می‌شود. چقدر این شایعات صحت دارد؟

این مسائل را باید از آنهایی بپرسید که این حرف‌ها را در می‌آورند. این حرف‌ها همیشه بوده اما با قدرت سر کارم حاضر بوده‌ام. این حرف‌ها برای کسانی است که "خاله زنکی" زندگی می‌کنند. پس شما هم اجازه دهید از این رفتارشان لذت ببرند. خطاب به آنها می‌گویم که "آقایان! از شایعه‌هایتان مسروریم! (با خنده)"
طبقه بندی: اخبار باشگاه (جدید)،

تاریخ : جمعه 19 مهر 1392 | 03:10 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali
علیرضا منصوریان، سرمربی زیر 22 ساله‌های ایران در خصوص بازی دوستانه با تیم امید عمان و پیروزی یک بر صفر شاگردانش مقابل این تیم عربی گفت: عمان میزبان مسابقات خودش را آماده می‌کند برای دور نهایی این مسابقات قهرمانی آسیا، تیم خیلی محکم، قوی و خشنی دارد و کاملا فیزیکی هستند مانند تیم ملی بزرگسالان‌شان که مقابل تیم ما فیزیکی بازی کردند و 3 بر 1 تیم ملی بزرگسالان را شکست دادند. در این تیم 4 بازیکن از تیم بزرگسالان عمان حضور داشتند مانند تیم ملی ما که از بازیکنان تیم امید استفاده می‌کند.


 منصوریان خاطرنشان کرد: داور مسابقه هم به سود تیم عمان سوت می‌زد و طبیعی بود چون داور از کشور میزبان انتخاب می‌شود. در این بازی داور چند ضربه کاشته می‌توانست برای تیم ما بگیرد که ما می‌توانستیم از آن استفاده کنیم.

این بازی از دو شبکه قطری و عمانی پخش مستقیم بود و حتی یکی از شبکه های دبی اسپورت نیز این دیدار دوستانه را نمایش داد، چون دومین قسمت مهم فوتبال آسیا است اما در کشور خودمان هیچ خبری از آن نبود و گله دارم از صدا و سیما که چرا به تیم ما توجه نمی‌کند. اگر علیرضا منصوریان با تیم 98 و با 100 کیلو وزن بازی کند و چون چهره بودنش برای مخاطبان جذاب است بازی را پخش می‌کنند. مردم تیم زیر 22 ساله‌ها را دوست دارند و می‌خواهند بازیکنان آینده فوتبال ایران را ببینند، بازیکنان از من گله می‌کنند که چرا صدا و سیما به ما توجه نمی‌کند. 15 روز پیش تمام سایت‌ها خبر بازی ما با عمان را اعلام کرده بودند و همه می‌دانستند که این بازی انجام می‌شود اما صدا و سیما در برنامه اش هیچ فکری برای پخش این مسابقه نداشت. صدا و سیما روی موج تبلیغات است، امروزه نگاه‌ها روی تیم کارلوس کی‌روش است و همه آن سمت نگاه می‌کنند در حالی که تیم ما در جام ملت‌های 2015، جام جهانی 2018، جام ملت‌های 2019 و جام جهانی 2022 از این بازیکنان استفاده خواهد کرد و قول می‌دهم از صد نفری که در تمرینات من تست شدند و 30 نفری که همیشه کنار تیم هستند 70 درصد در آن تیم‌ها فیکس خواهند بود. از الان باید به این بازیکنان توجه شود. زمانی که تیمی آسیب می‌بیند همه جور برنامه‌ می‌گذارند تا به تیم کمک کنند.

سرمربی تیم زیر 22 ساله های ایران تاکید کرد: الان کسی پیگیری نمی‌کند که چرا مربی گلرهای من، مربی تمرین‌دهنده من و 4 بازیکن تیم از پرواز جا مانده‌اند و نتوانستند با تیم عازم عمان شوند، آقایان علی کفاشیان و مهدی محمد نبی باید یک جلسه بگذارند و اگر قرار است در 4 ماه آینده به همین شکل برای کارهای لجستیکی موفق باشیم باید برای این تیم گروهی تعیین شود و نباید گروهی که برای تیم ملی بزرگسالان کار می‌کنند کارهای تیم امید را هم انجام دهند، ما یک گروه منحصر به ‌فرد می‌خواهیم چه تیم امید، چه تیم جوانان، چه نوجوانان نتیجه بگیرد یا نگیرد ابتدا به ساکن باید برای هر تیمی گروهی تعیین شود تا تداخل کاری به وجود نیاید. اگر گروه ما با گروه تیم ملی یکی باشد کارها پیش نمی‌رود. ما الان کارها را اکثرا روی روابط انجام می‌دهیم، روابطی که با نظام‌ وظیفه و اداره گذرنامه داریم ولی همیشه نمی‌توانیم به این شکل مشکلات را حل کنیم.

منصوریان ادامه داد: من باید انرژی‌ام را صرف مسائل فنی تیم کنم و فقط به تیم فکر کنم اما قبل از پرواز باید از دو بازیکنم عذرخواهی کنم که از خانواده خداحافظی کردند اما پای پرواز به مشکل می‌خورند. کفاشیان و نبی بندگان خدا در ایران نبودند تا مشکل ما را پیگیری کنند، باید یک ستاد برای تیم امید تعیین شود و من و سرپرست تیم ملی به کارهایمان برسیم، یک گروهی تعیین کنند زیر نظر جزئی سرپرست تیم ملی امید باشد تا کارها به راحتی صورت پذیرد.

با آقای مهدی تاج هم صحبت‌هایی داشتم و ایشان در بخش سازمان لیگ خیلی کمک کردند و نگاهشان ملی است، من از او خوشم آمد.

وی در مورد شرایط تیم امید در عمان نیز یادآور شد: تیم امید شرایط خیلی خوبی دارد و خیلی خوب بازی می‌کند و فقط باید روی مالکیت توپمان یکم مقدار حرفه‌ای‌تر کار کنیم تا از این مالکیت توپ به گل دوم برسیم.

منصوریان راجع به برنامه های بعدی تیمش نیز گفت: مربی عمان از کیفیت بازی تیم ما تعریف کرد و در کل از بازی هم راضی بود. ما امروز در ورزشگاه شماره 2 سلطان قابوس ریکاوری خواهیم داشت و فردا صبح در هتل محل استقرار تمرین سبکی انجام می‌دهیم و بعد از ظهر تمرین تاکتیکی خواهیم داشت تا بازی دوممان مقابل عمان را به خوبی انجام دهیم. تیم عمان میزبانی خیلی خوبی از ما داشته، هتل خوبی در اختیار ما گذاشته و هر چیز که نیاز داریم خیلی زود فراهم می‌کند و محل تمرین خوبی هم در اختیار ما قرار گرفته است.طبقه بندی: اخبار باشگاه (جدید)، اخبار دیگر،

تاریخ : پنجشنبه 18 مهر 1392 | 08:39 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali
میرشاد ماجدی سرپرست استقلال با اعلام این خبر به گفت: جی لوید ساموئل مشکلی با استقلال ندارد و طبق هماهنگی هایی که صورت گرفته به احتمال فراوان از روز شنبه به تمرینات تیم اضافه می شود و در کنار سایرین به تمرین می پردازد.


ساموئل بعد از بازی برگشت استقلال مقابل اف.سی.سئول ایران را به مقصد انگلیس ترک کرد و در دور جدید تمرینات استقلال که از روز یکشنبه آغاز شده، غایب بود.طبقه بندی: اخبار باشگاه (جدید)،

تاریخ : چهارشنبه 17 مهر 1392 | 08:09 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali
سازمان لیگ برنامه مرحله یک شانزدهم جام حذفی گرامیداشت دهه ولایت و تکریم عید سعید غدیرخم اکمال دین و اتمام نعمت حضرت امیر المومنین علیه السلام را به شرح زیر اعلام کرد:


چهارشنبه 1/8/92:

فولادنوین اهواز – فجر شهید سپاسی ساعت 15 ورزشگاه تختی اهواز

راه‌آهن- تالار وحدت همدان ساعت 15 ورزشگاه اکباتان تهران

سایپا- نفت مسجد سلیمان ساعت 15 ورزشگاه انقلاب کرج

الوند همدان- استقلال خوزستان ساعت 15 ورزشگاه قدس همدان

پرسپولیس – پدیده مشهد ساعت 45/16 ورزشگاه آزادی تهران

سه‌شنبه 7 آبان:

داماش گیلان- یزد لوله ساعت 15 ورزشگاه عضدی رشت

نفت تهران – پارسه تهران ساعت 15 ورزشگاه دستگردی تهران

گسترش فولاد – میناب طیور هرمزگان ساعت 15 ورزشگاه گسترش فولاد تبریز

صنعت نفت آبادان- سپاهان ساعت 15 ورزشگاه تختی آبادان

صبای قم – نفت امیدیه ساعت 15 ورزشگاه یادگار امام قم

ملوان – مس رفسنجان ساعت 15 ورزشگاه تختی انزلی

فولاد خوزستان- نام حریف بعدا اعلام می‌شود ساعت 15 ورزشگاه تختی اهواز

پیام صنعت آمل ذوب آهن ساعت 15 ورزشگاه متعاقبا اعلام می‌شود.

یکشنبه 12 آبان:

ماشین‌سازی تبریز- تراکتور‌سازی تبریز ساعت 15 ورزشگاه یادگار امام تهران

جمعه 17 آبان‌ماه:

شهرداری دزفول _ مس کرمان ساعت 15 ورزشگاه تختی اهواز

استقلال تهران – کاسپین قزوینطبقه بندی: اخبار باشگاه (جدید)،

تاریخ : چهارشنبه 17 مهر 1392 | 04:44 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali

ABIETEHran:تیم استقلال که امروز و فردا در دو نوبت صبح و عصر تمرین می‌کند از ساعت 10 صبح امروز برنامه‌های قدرتی و هوازی را در زمین گلف مجموعه ورزشی انقلاب پیگیری کرد. در تمرین امروز صبح سرمربی تیم استقلال حضور داشت و برای دقایقی با سایر اعضای کادر فنی این تیم به صحبت پرداخت.

* بازیکنان که تعداد آنها به 8 نفر می‌رسید زیر نظر حاج قاسم به کار هوازی پرداختند.

* مهدی رحمتی، حنیف عمران‌زاده، سیاوش اکبرپور، پژمان نوری، علیرضا نیکبخت واحدی، آرش برهانی، مهدی نظری و داود حقی در تمرین امروز صبح حاضر بودند. ضمن آنکه فرهاد مجیدی در تمرین حضور نداشت.

* گوران لاوره که روز گذشته در پایان تمرین دچار آسیب‌دیدگی شده بود امروز به یخ‌درمانی پرداخت و پس از چند دقیقه ورزشگاه را ترک کرد.

* آرش برهانی با تأخیر به محل تمرین رسید.

* امین منوچهری مهاجم فصل گذشته استقلال که برای وزنه زدن به سالن وزنه آکادمی آمده بود با بازیکنان این تیم روبرو شد.

* تمرین نوبت عصر تیم استقلال از ساعت 16 در کمپ مرحوم حجازی پیگیری خواهد شد
طبقه بندی: اخبار باشگاه (جدید)،

تاریخ : سه شنبه 16 مهر 1392 | 08:59 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali
تیم استقلال سومین جلسه تمرینی خود را بعد از دیدار مقابل اف‌سی‌سئول از ساعت 16 در غیاب ملی‌پوشان خود برگزار کرد.

امیر قلعه‌نویی بعد از دو جلسه غیبت امروز در تمرین آبی‌پوشان حاضر شد و تنها در گوشه‌ای از زمین کارهای تاکتیکی بازیکنان را نظاره کرد.

*مجید صالح مربی تیم استقلال در تمرین امروز آبی‌پوشان شرکت نداشت.*با توجه به تصمیم جدید مسئولان کمپ استقلال از حضور بانوان در محل تمرین امروز ممانعت به عمل آمد.

*سیاوش اکبرپور که روز گذشته به همراه رحمتی، قلعه‌نویی و ماجدی به مجلس شورای اسلامی رفته بود امروز قبل از تمرین در خصوص حضورش در جلسه کمیسیون اصل 90 صحبت می‌کرد.

*داوود حقی در دومین روز متوالی با آبی‌پوشان تمرین کرد.

*جی لویید ساموئل هافبک تیم استقلال که به گفته سرپرست این تیم باید روز یکشنبه خود را به کادر فنی معرفی می‌کرد برای سومین روز متوالی در تمرین آبی‌پوشان شرکت نکرد. اینکه چرا ساموئل در تمرینات شرکت نمی‌کند مشخص نیست، زیرا میرشاد ماجدی در گفت‌وگو با فارس تأکید کرده بود این بازیکن باید روز یکشنبه خود را به کادر فنی معرفی می‌کرد.

*قبل از شروع تمرین قلعه‌نویی بازیکنان را دور هم جمع کرد و با آنها به صحبت پرداخت.

سرمربی استقلال در ابتدای صحبت‌هایش ضمن تشکر از بازیکنان این تیم خطاب به آنها گفت می‌دانم که زحمت خود را کشیده‌اید و با وجود اینکه در بازی با اف‌سی‌سئول مستحق برد بودیم اما به این مهم نرسیدیم. سرمربی استقلال تأکید کرد: من از همه شما ممنونم و مستحق این بودیم که به فینال برسیم ولی دیگر همه چیز تمام شده و نباید به فکر مسائل دیگر بود و از شما می‌خواهم بروید و برای قهرمانی لیگ بجنگید.

وی تأکید کرد: در این برهه به هیچ چیزی فکر نکنید و برای بازی‌های لیگ برتر آماده شوید.

*پس از صحبت‌های قلعه‌نویی، رحمتی برای دقایقی با میرشاد ماجدی صحبت کرد وی سپس به محض دیدن منصور پورحیدری به سمت او رفت و برای دقایقی با پورحیدری گفت‌وگو کرد.

*در ابتدای تمرین امروز بازیکنان زیر نظر حاجی‌قاسم به گرم کردن بدن‌های خود پرداختند سپس زیر نظر اعضای کادر فنی حرکات ترکیبی انجام دادند و در پایان در قالب دو تیم نارنجی و آبی فوتبال درون‌تیمی انجام دادند. در این فوتبال مهدی رحمتی مهاجم بود و سیاوش اکبرپور نقش مدافع آخر را ایفاء می‌کرد. در اواخر این فوتبال درون تیمی لاوره دچار آسیب دیدگی شد و پس از آنکه با پای مصدوم گلزنی کرد دیگر به تمرین ادامه نداد.

*میرشاد ماجدی در حاشیه تمرین امروز برای دقایقی با سرمربی استقلال به گفت‌وگو پرداخت.

*منصور پورحیدری و سیروس دین‌محمدی میهمانان تمرین امروز استقلال بودند.

تمرینات تیم استقلال فردا مجدداً پیگیری خواهد شدطبقه بندی: اخبار باشگاه (جدید)،

تاریخ : سه شنبه 16 مهر 1392 | 08:30 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali

جواد نکونام در حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال برای آماده‌سازی برای دیدار با تایلند گفت: وضعیت ما روز به روز بهتر می‌شود و تیم‌مان برای بازی با تایلند کامل‌تر می‌شود. امیدوارم قوچان‌نژاد و دژاگه هم به ما زودتر اضافه شوند تا با تمام قوا برای دیدار با تایلند آماده شویم و همچنین امیدوارم مصدومانمان هم سریع‌تر آماده شوند.،کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران درباره دیدار تیم ملی با تایلند در مقدماتی جام ملت‌های آسیا نیز گفت: هر بازی شرایط خود را دارد. تایلند نسبت به گذشته پیشرفت خوبی داشته و حتی در گذشته هم به دلیل سرعت این تیم برابرش به مشکل برمی‌خوریم. تایلند منسجم و با نظم بازی می‌کند. بازی سختی برابر این تیم داریم اما تلاش می‌کنیم با آمادگی کامل نتیجه لازم را از این دیدار بگیریم.

وی در ادامه درباره لزوم وجود اردوها و بازی‌های تدارکاتی برای تیم ملی گفت: جای خوشحالی است که به خاطر بازی با تایلند اردوی تیم ملی برگزار شده است. ما برای آماده شدن برای حضور در جام جهانی به اردو و بازی‌های تدارکاتی زیادی نیاز داریم. استرالیایی که حداقل 20 لژیونر در اروپا و آسیا دارد، شش گل از برزیل خورد و این نشان می‌دهد که اگر ما بدون آمادگی به جام‌جهانی برویم چه شرایطی پیش می‌آید.

نکونام همچنین گفت: تیم ملی دو اردوی گذشته خود را از دست داده ولی از این پس نمی‌توانیم چنین اشتباهی را مرتکب شویم، چون شرایطمان خیلی سخت می‌شود. اگر بدون آمادگی به جام‌جهانی برویم زنگ تفریح حریفان می‌شویم.

کاپیتان تیم ملی در ادامه گفت: باید با مدیریت کار کنیم تا در جام جهانی موفق شویم. البته موفقیت ما در جام جهانی رسیدن به فینال و نیمه‌نهایی نیست، بلکه این است که حداقل بازی‌های خوبی انجام دهیم و با شرمندگی حذف نشویم.

نکونام درباره حضور دانیال داوری و بیت‌آشور دو لژیونر جدید فوتبال ایران در اردوی تیم ملی گفت: امیدوارم این دو بازیکن مانند سایر بازیکنانی که قبلا به جمع ما اضافه شدند، مانند اشکان و قوچان‌نژاد برای کمک به تیم ملی تلاش کنند. کادرفنی هم براساس نیاز تیم این بازیکنان را دعوت کرده است.

وی در پایان و در پاسخ به این سوال که آنطور برخی می‌گویند تیم ملی با کمک شانس به جام جهانی رفت، اظهار کرد: تیم ملی با تلاش به جام جهانی صعود کرد. شانس گاهی در فوتبال وجود دارد اما باید تلاش کنیم تا شانس به سراغ‌مان بیاید. ممکن است که در راه صعود به جام جهانی شانس به تیم ملی کمک کرد اما بازیکنان و کادرفنی تلاش زیادی برای این هدف انجام دادند. به نظرم مطرح کردن اینگونه صحبت‌ها اشتباه است چون همه باید از صعود به جام جهانی خوشحال باشیم.
طبقه بندی: اخبار باشگاه (جدید)،

تاریخ : سه شنبه 16 مهر 1392 | 07:59 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali

خسرو حیدری، مدافع ملی‌پوش تیم فوتبال استقلال که در دیدار برگشت استقلال برابر بوریرام تایلند از ناحیه پای چپ آسیب دیده بود این روزها در حال گذراندن دوران نقاهت است.،مصدومیت حیدری با حضور یک نیمه‌ای او برابر اف سی سئول کره جنوبی تشدید شد تا صدای اعتراض کی‌روش نسبت به تصمیم کادر فنی استقلال برای بازی دادن به این بازیکن بلند شود.

خسرو حیدری که اکنون در اردوی تیم ملی حضور دارد از دو روز دیگر تمرینات خود را آغاز می‌کند، اما برای جلوگیری از شدت گرفتن آسیب دیدگی‌اش به احتمال فراوان با تصمیم کادر فنی تیم ملی در دیدار سه شنبه برابر تیم ملی تایلند غایب خواهد بود
طبقه بندی: اخبار باشگاه (جدید)،

تاریخ : سه شنبه 16 مهر 1392 | 07:30 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali

داوود حقی، هافبک اسبق تیم‌های صبا، راه‌آهن، پیکان و ذوب‌آهن اصفهان از روز گذشته در تمرینات تیم استقلال حاضر شد. این بازیکن در حالی با آبی‌پوشان تمرین می‌کند که این تیم فعلا تا نیم‌فصل نمی‌تواند بازیکنی را جذب کند.داوود حقی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در این خصوص اظهار داشت: با قلعه‌نویی صحبت کردم و او از من خواست که در تمرینات حاضر شوم. دیروز به محل تمرین رفتم و سرمربی استقلال حضور نداشت اما امروز قطعا با ایشان صحبت خواهم کرد.

وی در خصوص اینکه آیا با شناخت از وی دعوت به عمل آمده، گفت: من شاگرد قلعه‌نویی بودم و قطعا او از من شناخت دارد. دورادور نیز پیگیر نتایج استقلال بودم و شرایط این تیم را می‌دانم، من هم در تمرینات شرکت می‌کنم و نمی‌دانم که در آینده چه اتفاقی می‌افتد اما آمده‌ام که کمک کنم و در صورتی که بتوانم رضایت قلعه‌نویی را جلب کنم نیم‌فصل به این تیم اضافه خواهم شد
طبقه بندی: اخبار باشگاه (جدید)،

تاریخ : دوشنبه 15 مهر 1392 | 08:59 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali

 

داود حقی بازیکن سال گذشته تیم پیکان از امروز در تمرین استقلال شرکت کرده است.

این بازیکن طبق خواسته امیر قلعه نویی در تمرین آبی پوشان شرکت کرده و در صورت تایید سرمربی آبی پوشان با این تیم قرارداد امضا می کندطبقه بندی: اخبار باشگاه (جدید)،

تاریخ : دوشنبه 15 مهر 1392 | 08:38 بعد از ظهر | نویسنده : rock_ ali

حنیف عمران‌زاده در خصوص آخرین شرایط تیم استقلال بعد از آغاز تمرینات این تیم اظهار داشت: فعلا که با 8 یا 9 بازیکن تمرین می‌کنیم چون اکثر بچه‌ها یا در تیم ملی حضور دارند و یا مصدوم هستند.افزود: تعطیلات لیگ باعث شده تا فوتبال رونق نگیرد و والیبالیست‌ها هستند که امروز جولان می‌دهند، دیروز که خبر قهرمانی والیبال را شنیدم خیلی خوشحال شدم و از همین رو جا دارد به تک تک اعضای تیم ملی والیبال تبریک بگویم.

عمران‌زاده در خصوص اظهارنظر امیرحسین صادقی مبنی بر اینکه او گفته تیم ملی روی برنامه کره را شکست داد و هر کس می‌گوید تیم ملی شانسی به جام جهانی رفته خودش در تیم ملی حضور ندارد ،گفت: من هم چنین مسائلی را شنیدم ولی من فکر می‌کنم منظور صادقی به رحمتی نبوده است چون رحمتی هم نمی‌گوید که تیم ملی شانسی کره جنوبی را برد.

وی افزود: رحمتی یکی از بازیکنانی است که از من و صادقی در تیم ملی بیشتر بازی کرده و زمانی که در تیم ملی بود در بازی با ازبکستان و کره یکی از بهترین بازی‌ها را به نمایش گذاشت و جزو عناصر اصلی پیروزی تیم ملی در آن مسابقات بود.

مدافع تیم استقلال در ادامه گفت‌وگو با فارس در خصوص اینکه پس منظور صادقی به چه کسی بوده ، گفت: من فکر می‌کنم این وسط سوء‌تفاهم پیش آمده و بعضی‌ها به این مسائل دامن می‌زنند، متأسفانه یک عده هستند که با رحمتی و حتی خود من مشکل دارند و تا کوچکترین صحبتی می‌کند می‌خواهند حرف او را به کی‌روش و رحمتی ربط بدهند. از سوی دیگر تا کی‌روش صحبت می‌کند او را به رحمتی کنایه می‌زنند ولی امیدوارم هواداران واقعی فوتبال و استقلال به این مسائل توجهی نداشته باشند
طبقه بندی: اخبار باشگاه (جدید)،

تعداد کل صفحات : 13 :: 1 2 3 4 5 6 7 ...

  • تله کام
  • فروش بک لینک
  • کارت شارژ همراه اول
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic